1 lutego 2026, 11:51
1
@mekston No i elegancko;-))
1 lutego 2026, 11:50
0
@Barcanajlepszyteam Jednak nie wziął to mnie zszokował ale poczekajmy chwilkę jeszcze ;-)
1 lutego 2026, 11:49
@daniel32778 Wlasnie ze nie, bo ja za Carlitosem, a Ty przeciwko więc dla Ciebie dobrze ;D
1 lutego 2026, 11:47
@mekston Medyk będzie u Pana z Serbii czyli klasyk ;D
No to medyk wleci jak huk xDD@mekston @agaFCB @Bocheno1 @Sysia11 @Barca_Big_Moment
1 lutego 2026, 11:38
No nie gadajcie nawet ze Djoko juz o medyku mysli xDDStara zagrywka jego jak dostaje na łeb;D
1 lutego 2026, 11:37
4
Dotyk GOATa sprawia ze zamieniasz wszystko w złoto;-))https://www.hindustantimes.com/ht-img/img/2025/11/30/550x309/MLS-NYCFC-Inter-Miami-Soccer-25_1764473763650_1764473777936.jpgYamal cos o tym wie ;-)@mekston @Sysia11 @Barca_Big_Moment @LAMC_10 @Kapitan hawk
1 lutego 2026, 11:32
@agaFCB @mekston ja ogólnie ich podziwiam, grali wcześniejsze mecze po pięć setów, czapki z glow dla nich ze dają radę jeszcze tyle wytrzymać;-))
1 lutego 2026, 11:28
@mekston bo tyle wystarczy na dziadka z Serbii;DD
1 lutego 2026, 11:24
Pięknie Carlitos jest przelamanie!!!❤️Vamooos!!!
1 lutego 2026, 11:22
@LAMC_10 Za Młodym;-)
@mekston Napierdalanka dobra ;D
1 lutego 2026, 11:20
@MesQueUnClub_87 i cyk kolejne filmy będą zapisane do notatnika ;-)
1 lutego 2026, 11:19
Vamoos Carlos Vamoos to chyba @agaFCB na trybunach krzyczy przy kazdym podaniu Carlosa ;DD
1 lutego 2026, 11:08
@mekston Carlitos sie rozkręcił ogólnie bo na początku zamulał w huk ;-)
1 lutego 2026, 11:00
@Lordzi @tbas tutaj wyczuwam 5setow, z gema na gem sie rozkręca pięknie, juz jest git a to dopiero początek;-)
1 lutego 2026, 10:56
Set drugi dla Carlosa i mamy 1:1.Kozak meczycho kurde bele ;D@mekston @agaFCB @Sysia11 @Bocheno1 @Barca_Big_Moment
1 lutego 2026, 10:54
@Chimera Tak, tylko na Eurosporcie.
1 lutego 2026, 10:52
Pięknie Carlitos! Rozkrecil sie wariacik.Vamoos!
1 lutego 2026, 10:51
@mekston Carlos juz się wkręcił, powinno być gites teraz.
1 lutego 2026, 10:41
Pięknie teraz Carlitos!Vamoos!
1 lutego 2026, 10:40
@Xxxbarca4ever Lepszy tak ale Strasbourg tez nie jest zle miejsce, tam tez moze sie kozacko rozwinąć a pozniej wrócić do Chelsea i grac w podstawowej 11, o to pewnie chodzilo wladzom Chelsea ze po sezonie wraca i będzie gral w podstawowej. ;-)
1 lutego 2026, 10:35
@mekston Oby teraz tylko szło lepiej.
1 lutego 2026, 10:34
@Sysia11 Strasbourg to dobre miejsce do rozwoju, więc dobry ruch Chelsea. ;-)
1 lutego 2026, 10:25
@Popitek12 u @Luciano99 się nie stawia bo juz masz po pieniądzach ;DD
1 lutego 2026, 10:15
@mekston Słabo wygląda dziś Carlos ://
1 lutego 2026, 09:48
@mekston Właśnie widze :/
1 lutego 2026, 09:47
@mekston Przełamać go na start i jazda później po swoje ;-)
1 lutego 2026, 09:42
@Bocheno1 A jaak ;-)
1 lutego 2026, 09:35
@Kapitan hawk No i przegiąłeś pałkie Byku ;DD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@mekston No i elegancko;-))
0
@Barcanajlepszyteam Jednak nie wziął to mnie zszokował ale poczekajmy chwilkę jeszcze ;-)
1
@daniel32778 Wlasnie ze nie, bo ja za Carlitosem, a Ty przeciwko więc dla Ciebie dobrze ;D
1
@mekston Medyk będzie u Pana z Serbii czyli klasyk ;D
0
No to medyk wleci jak huk xDD
@mekston @agaFCB @Bocheno1 @Sysia11 @Barca_Big_Moment
0
No nie gadajcie nawet ze Djoko juz o medyku mysli xDD
Stara zagrywka jego jak dostaje na łeb;D
4
Dotyk GOATa sprawia ze zamieniasz wszystko w złoto;-))
https://www.hindustantimes.com/ht-img/img/2025/11/30/550x309/MLS-NYCFC-Inter-Miami-Soccer-25_1764473763650_1764473777936.jpg
Yamal cos o tym wie ;-)
@mekston @Sysia11 @Barca_Big_Moment @LAMC_10 @Kapitan hawk
1
@agaFCB @mekston ja ogólnie ich podziwiam, grali wcześniejsze mecze po pięć setów, czapki z glow dla nich ze dają radę jeszcze tyle wytrzymać;-))
1
@mekston bo tyle wystarczy na dziadka z Serbii;DD
0
Pięknie Carlitos jest przelamanie!!!❤️
Vamooos!!!
1
@LAMC_10 Za Młodym;-)
1
@mekston Napierdalanka dobra ;D
1
@MesQueUnClub_87 i cyk kolejne filmy będą zapisane do notatnika ;-)
0
Vamoos Carlos Vamoos to chyba @agaFCB na trybunach krzyczy przy kazdym podaniu Carlosa ;DD
1
@mekston Carlitos sie rozkręcił ogólnie bo na początku zamulał w huk ;-)
0
@Lordzi @tbas tutaj wyczuwam 5setow, z gema na gem sie rozkręca pięknie, juz jest git a to dopiero początek;-)
1
Set drugi dla Carlosa i mamy 1:1.
Kozak meczycho kurde bele ;D
@mekston @agaFCB @Sysia11 @Bocheno1 @Barca_Big_Moment
0
@Chimera Tak, tylko na Eurosporcie.
0
Pięknie Carlitos! Rozkrecil sie wariacik.
Vamoos!
0
@mekston Carlos juz się wkręcił, powinno być gites teraz.
1
Pięknie teraz Carlitos!
Vamoos!
1
@Xxxbarca4ever Lepszy tak ale Strasbourg tez nie jest zle miejsce, tam tez moze sie kozacko rozwinąć a pozniej wrócić do Chelsea i grac w podstawowej 11, o to pewnie chodzilo wladzom Chelsea ze po sezonie wraca i będzie gral w podstawowej. ;-)
1
@mekston Oby teraz tylko szło lepiej.
1
@Sysia11 Strasbourg to dobre miejsce do rozwoju, więc dobry ruch Chelsea. ;-)
1
@Popitek12 u @Luciano99 się nie stawia bo juz masz po pieniądzach ;DD
0
@mekston Słabo wygląda dziś Carlos ://
0
@mekston Właśnie widze :/
0
@mekston Przełamać go na start i jazda później po swoje ;-)
1
@Bocheno1 A jaak ;-)
1
@Kapitan hawk No i przegiąłeś pałkie Byku ;DD