1

@mekston No i elegancko;-))

0

@Barcanajlepszyteam Jednak nie wziął to mnie zszokował ale poczekajmy chwilkę jeszcze ;-)

1

@daniel32778 Wlasnie ze nie, bo ja za Carlitosem, a Ty przeciwko więc dla Ciebie dobrze ;D

1

@mekston Medyk będzie u Pana z Serbii czyli klasyk ;D

0

No to medyk wleci jak huk xDD

@mekston @agaFCB @Bocheno1 @Sysia11 @Barca_Big_Moment

0

No nie gadajcie nawet ze Djoko juz o medyku mysli xDD

Stara zagrywka jego jak dostaje na łeb;D

1

@agaFCB @mekston ja ogólnie ich podziwiam, grali wcześniejsze mecze po pięć setów, czapki z glow dla nich ze dają radę jeszcze tyle wytrzymać;-))

1

@mekston bo tyle wystarczy na dziadka z Serbii;DD

0

Pięknie Carlitos jest przelamanie!!!❤️

Vamooos!!!

1

@LAMC_10 Za Młodym;-)

1

@mekston Napierdalanka dobra ;D

1

@MesQueUnClub_87 i cyk kolejne filmy będą zapisane do notatnika ;-)

0

Vamoos Carlos Vamoos to chyba @agaFCB na trybunach krzyczy przy kazdym podaniu Carlosa ;DD

1

@mekston Carlitos sie rozkręcił ogólnie bo na początku zamulał w huk ;-)

0

@Lordzi @tbas tutaj wyczuwam 5setow, z gema na gem sie rozkręca pięknie, juz jest git a to dopiero początek;-)

1

Set drugi dla Carlosa i mamy 1:1.

Kozak meczycho kurde bele ;D

@mekston @agaFCB @Sysia11 @Bocheno1 @Barca_Big_Moment

0

@Chimera Tak, tylko na Eurosporcie.

0

Pięknie Carlitos! Rozkrecil sie wariacik.

Vamoos!

0

@mekston Carlos juz się wkręcił, powinno być gites teraz.

1

Pięknie teraz Carlitos!

Vamoos!

1

@Xxxbarca4ever Lepszy tak ale Strasbourg tez nie jest zle miejsce, tam tez moze sie kozacko rozwinąć a pozniej wrócić do Chelsea i grac w podstawowej 11, o to pewnie chodzilo wladzom Chelsea ze po sezonie wraca i będzie gral w podstawowej. ;-)

1

@mekston Oby teraz tylko szło lepiej.

1

@Sysia11 Strasbourg to dobre miejsce do rozwoju, więc dobry ruch Chelsea. ;-)

1

@Popitek12 u @Luciano99 się nie stawia bo juz masz po pieniądzach ;DD

0

@mekston Słabo wygląda dziś Carlos ://

0

@mekston Właśnie widze :/

0

@mekston Przełamać go na start i jazda później po swoje ;-)

1

@Bocheno1 A jaak ;-)

1

@Kapitan hawk No i przegiąłeś pałkie Byku ;DD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?