@MesQueUnClub_87 A rozumiem, to ja tak samo Byku, tez nie ale robie to co mi serducho podpowiada i zazwyczaj jestem dla Kobiet bardzo dobry więc zakończenie będzie idealne to co chce zrobić ;-))
@clyde a ja gram w Silent Hill 2 i juz w zasadzie to kończę ale musialem sobie zapodać poradnik bo jest 6 zakonczen i chce za pierwszym walnąć to najlepsze czyli wariacik zostaje z tą wariatką co poznaje na molo i odchodzą w siną dal ;D
@Messibestplayerintheworld@arasz1819 Nie głosowałbym a ni na niego a ni na Laporte, jakby bral udzial Pique to na niego, chlop robi dobrą robote w mniejszym klubie i wie juz z czym to sie je.
Victor Font, kandydat na prezesa klubu FC Barcelony, o swoich planach w przypadku wygranej w wyborach:
"Pierwszą rzeczą, jaką zrobię, jeśli wygram, będzie zadzwonienie do Leo Messiego. Mam sposób, aby skontaktować się z nim bezpośrednio lub pośrednio. Absolutnym priorytetem jest odbudowanie relacji z absolutnymi legendami tego klubu."
"Messi jest częścią naszej historii. Po wygranych wyborach przedstawimy mu nasz plan. Musi otrzymać rolę, na którą zasługuje”.
🗣️ "LO PRIMERO QUE HARÉ SI GANO SERÁ LLAMAR A LEO MESSI"
🇪🇸 Victor Font, candidato a presidente del Fútbol Club Barcelona, sobre sus planes en caso de ganar las elecciones:
“Lo primero que haré si gano será llamar a Leo Messi. Tengo la forma de llegar de manera directa o… https://t.co/YO7yndbn82">pic.twitter.com/YO7yndbn82
51
"Leo Messi został uznany przez IFFHS za Najlepszego Piłkarza Wszech Czasów”.
No i elegancko;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
5
@NeroTFP1 Dokładnie, Rapha ogolnie umie się odnaleźć w odpowiednim czasie i miejscu, dlatego ma właśnie liczby, z resztą przyklad z wczoraj ;-)
15
Kocik w huk❤️
0
@Fog_W_1899 Zastanawiałem się nad nią właśnie, zobaczę w kolejnym miesiącu, może kupię;-)
1
@Fog_W_1899 No dokładnie, dlatego nie oszczędzałem na to bo to właśnie pamiątka na lata ;-))
1
@Fog_W_1899 No ja mam kupioną tą na Mundial 2026 wersje meczówke z Messim oczywiście na plecach ;-))
720zl dalem za nią.
1
@mekston Rybka jest fenomenalna i na pewno sprawi duże problemy Iguni, będzie miała ciężka przeprawę Iga.
Liczę na dobry pojedynek. ;-)
8
Wczoraj widzę oprócz Almady to bramki strzelali jeszcze Enzo i Panichelli. ;-)
Tutaj bramka Panichelliego przeciwko Lille:
Panichelli warto podkreślić że został MVP meczu. ;-)
Bramka Enzito z karnego:
Pewnie wykonany rzut karny. ;-)
Warto dodac też że Aston Villa dzięki Dibu Martinezowi zachowali czyste konto i wygrali mecz przeciwko Newcastle oraz został MVP tego meczu.
Dzisiaj o 21:00 na Eleven Sports 3 Girona gra przeciwko Getafe, a debiut podobno ma zaliczyć w składzie Girony Claudio Echeverri. ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
2
Brawoo Barça!!❤️
Ważne 3pkt i czyste konto Joana Garcii ;-))
0
@RivaldoVitorBorba Wszołek z Chabiniakiem ;-)
0
Nawet Maldini go nie dotknął.
9
Thiagooo Almadaaaa alez golazoo!!
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
3
Prowadź Kapitanie❤️
Vamooos Barça!!!❤️
1
@Kgorecki2500 Pepsi.
3
@fart Ogólnie to 3 kluby z Serie A są nim zainteresowane w tym właśnie Inter Byku ;-)
2
@Sysia11 Do Interu by siadł elegancko bo tam wiekowi juz w pomocy są;-)
1
@LAMC_10 No dokładnie, niech się zgrywają chlopaki podczas tych meczów towarzyskich to najważniejsze;-)
11
Leo Messi z jednym z fotografów podczas meczu ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
2
@Czajka90 A ja twierdzę inaczej bo widzę i brakowało 4 chlopa w kadrze w tym jednego kluczowego kupionego za 15mln.
2
@LAMC_10 Dokładnie tak Byczku robię, do później, milego dziona życzę;D
8
Dzien dobry po nocce ;D
Jeszcze jedna dzis i wolne 4 dni. ;-)
Widzę ze Miami przegralo ale tak czulem bo w okrojonym skladzie grali, takze tą porażką to sie nawet nie przejmuje;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
10
Messi Day ;-))
To juz dziś o 23 Inter Miami Leo Messiego podejmie Alianza Lima.
https://x.com/i/status/2015075492257239086
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10 @Adran360
2
@Popitek12 czyli jak Grinch w święta żeby swiąt nie było;DD
1
@MesQueUnClub_87 A rozumiem, to ja tak samo Byku, tez nie ale robie to co mi serducho podpowiada i zazwyczaj jestem dla Kobiet bardzo dobry więc zakończenie będzie idealne to co chce zrobić ;-))
1
@MesQueUnClub_87 A to czyli to zwykłe, ja robie to ze on ucieka tą z Molo wariatką ;D
1
@MesQueUnClub_87 Jakie zakończenie miałeś w Silent Hill 2? ;D
0
@Dankho94isback No to glosu bym nie oddal, na śmieci nie będę głosował. Proste;D
0
@clyde a ja gram w Silent Hill 2 i juz w zasadzie to kończę ale musialem sobie zapodać poradnik bo jest 6 zakonczen i chce za pierwszym walnąć to najlepsze czyli wariacik zostaje z tą wariatką co poznaje na molo i odchodzą w siną dal ;D
1
@Messibestplayerintheworld @arasz1819 Nie głosowałbym a ni na niego a ni na Laporte, jakby bral udzial Pique to na niego, chlop robi dobrą robote w mniejszym klubie i wie juz z czym to sie je.
Takze na niego dałbym glosa.
Gerri wjeżdżaj ostro w konkurencje!❤️
7
Victor Font, kandydat na prezesa klubu FC Barcelony, o swoich planach w przypadku wygranej w wyborach:
"Pierwszą rzeczą, jaką zrobię, jeśli wygram, będzie zadzwonienie do Leo Messiego. Mam sposób, aby skontaktować się z nim bezpośrednio lub pośrednio. Absolutnym priorytetem jest odbudowanie relacji z absolutnymi legendami tego klubu."
"Messi jest częścią naszej historii. Po wygranych wyborach przedstawimy mu nasz plan. Musi otrzymać rolę, na którą zasługuje”.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944