28 stycznia 2026, 22:00
8
Widzę że Alexis Mac Allister z golem i Enzo. ;-)A co do naszego meczu to skuteczność u nas kuleje i to ostro.Chętnie po przerwie zobaczyłbym Ferrana za Lewego.@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
28 stycznia 2026, 20:55
1
@Sysia11 Chciałbym go u nas, jestem ciekawy jakby sobie poradził;-)
28 stycznia 2026, 20:53
Vamooos Barçaaa!!❤️
𝐋𝐄𝐓'𝐒 𝐆𝐎𝐎𝐎𝐎𝐎 https://t.co/3DbW9osxTR">pic.twitter.com/3DbW9osxTR— FC Barcelona (@FCBarcelona) January 28, 2026
𝐋𝐄𝐓'𝐒 𝐆𝐎𝐎𝐎𝐎𝐎 https://t.co/3DbW9osxTR">pic.twitter.com/3DbW9osxTR
28 stycznia 2026, 09:26
@MesQueUnClub_87 Oznaczaj Byku ;-)
28 stycznia 2026, 09:24
@clyde Wszystkiego Najlepszego Karolina! ;-))
27 stycznia 2026, 22:21
@tomek8756 Dziękuję bardzo Tomuś;-))
@Czajka90 Nie haha ;D
27 stycznia 2026, 10:43
2
@_RL9 Po 40stce zycie sie zaczyna Byku ;-)) @Comentateiro daj rady Chlopu ;D
0
@mekston wygra bo musi mi prezent w uro zrobiDD
27 stycznia 2026, 10:41
@Vurt Oo haha ;D
27 stycznia 2026, 10:03
@Kessie hahahahaha dziękuję Byku ;DWłaśnie slucham twojego utworu co zrobiles go wraz z @Bocheno1 a bit do utworu sam @Luciano99 stworzył ;DD
27 stycznia 2026, 09:21
@NeroTFP1 Gadaliśmy poza stroną, tylko wlasnie twoje imię wypadlo mi z glowy, napisalem priw ;-)Dziękuję za miłe slowa i Vice Versa❤️
27 stycznia 2026, 09:09
@NeroTFP1 Dziękuję bardzo Marcinku bo jak dobrze pamiętam to tak masz na imie Byku ;-))Czasami mi dogryzasz ale Ciebie lubie, duzo kiedys gadalismy tez na audio poza stroną ;-))
27 stycznia 2026, 09:08
@MichalZZZ Dziękuję Braciszku ;-))
27 stycznia 2026, 08:44
3
@Bocheno1 tak @Kessie bo on jest wszędzie;DD
27 stycznia 2026, 08:35
@Bocheno1 Dziękuję Mordzia;DD
27 stycznia 2026, 08:13
@Sysia11 Dziękuję Mała!❤️
27 stycznia 2026, 08:12
@lucas/catalan @fejkenq @Irmscher10 Dziękuję bardzo Byczki! ;-))
27 stycznia 2026, 08:09
@fart Dziękuję Mordzia! ;-)@LAMC_10 Dziękuję Byczku, no to klasa! ;-))
27 stycznia 2026, 08:07
@lithotripter Dziękuję, 30stka blisko, stare zgredy sie powoli robimy ;D
27 stycznia 2026, 08:06
@Coutinho007 Dziękuję bardzo ;-))
27 stycznia 2026, 00:56
@MesQueUnClub_87 Dziękuję bardzo hahahahaha, wjechało cos dobrego jeszcze, ;DD
27 stycznia 2026, 00:45
@blakkudium Dziękuję ,,-)
27 stycznia 2026, 00:27
4
@Marusek Dziękuję;-)
27 stycznia 2026, 00:23
54
Cóż dziś kończę 29 lat, kiedy to zleciało,Ale jak to co urodziny pisze tutaj, jeszcze nie zgred ale juz nie małolat❤️Pozdrawiam wszystkich tutaj i życzę zdrowia!❤️https://ibb.co/1GLRvbnn@MichalZZZ @Coutinho007 @Lola120 @lucas/catalan @mekston @Kessie @Luciano99 @clyde @Bocheno1 @Lanosss
26 stycznia 2026, 20:18
@mekston Byku ja go juz olewam bo szkoda czasu naprawdę.
26 stycznia 2026, 20:17
14
"Ja uczyć się ciężko waszego językaI dostać raz w zęby, gdy iść po ulicachPolacy rasiści – każdy to powieI nikt tu nie lubić czarny człowiek." - @Kessie
26 stycznia 2026, 17:34
@Stinger_ Chlopie gdzie Cie obrażam? Pokaz mi to albo niech pokaze mi @mekston czy @Fog_W_1899
26 stycznia 2026, 17:13
@Fog_W_1899 Ostatnio też pięknie tego Pana wyżej wypakował @mekston. ;-)
26 stycznia 2026, 16:00
@Czajka90 Luźny news Byku ;-)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
8
Widzę że Alexis Mac Allister z golem i Enzo. ;-)
A co do naszego meczu to skuteczność u nas kuleje i to ostro.
Chętnie po przerwie zobaczyłbym Ferrana za Lewego.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@Sysia11 Chciałbym go u nas, jestem ciekawy jakby sobie poradził;-)
1
Vamooos Barçaaa!!❤️
1
@MesQueUnClub_87 Oznaczaj Byku ;-)
1
@clyde Wszystkiego Najlepszego Karolina! ;-))
1
@tomek8756 Dziękuję bardzo Tomuś;-))
1
@Czajka90 Nie haha ;D
2
@_RL9 Po 40stce zycie sie zaczyna Byku ;-))
@Comentateiro daj rady Chlopu ;D
0
@mekston wygra bo musi mi prezent w uro zrobiDD
1
@Vurt Oo haha ;D
2
@Kessie hahahahaha dziękuję Byku ;D
Właśnie slucham twojego utworu co zrobiles go wraz z @Bocheno1 a bit do utworu sam @Luciano99 stworzył ;DD
0
@NeroTFP1 Gadaliśmy poza stroną, tylko wlasnie twoje imię wypadlo mi z glowy, napisalem priw ;-)
Dziękuję za miłe slowa i Vice Versa❤️
2
@NeroTFP1 Dziękuję bardzo Marcinku bo jak dobrze pamiętam to tak masz na imie Byku ;-))
Czasami mi dogryzasz ale Ciebie lubie, duzo kiedys gadalismy tez na audio poza stroną ;-))
1
@MichalZZZ Dziękuję Braciszku ;-))
3
@Bocheno1 tak @Kessie bo on jest wszędzie;DD
1
@Bocheno1 Dziękuję Mordzia;DD
1
@Sysia11 Dziękuję Mała!❤️
1
@lucas/catalan @fejkenq @Irmscher10 Dziękuję bardzo Byczki! ;-))
2
@fart Dziękuję Mordzia! ;-)
@LAMC_10 Dziękuję Byczku, no to klasa! ;-))
1
@lithotripter Dziękuję, 30stka blisko, stare zgredy sie powoli robimy ;D
1
@Coutinho007 Dziękuję bardzo ;-))
3
@MesQueUnClub_87 Dziękuję bardzo hahahahaha, wjechało cos dobrego jeszcze, ;DD
2
@blakkudium Dziękuję ,,-)
4
@Marusek Dziękuję;-)
54
Cóż dziś kończę 29 lat, kiedy to zleciało,
Ale jak to co urodziny pisze tutaj, jeszcze nie zgred ale juz nie małolat❤️
Pozdrawiam wszystkich tutaj i życzę zdrowia!❤️
https://ibb.co/1GLRvbnn
@MichalZZZ @Coutinho007 @Lola120 @lucas/catalan @mekston @Kessie @Luciano99 @clyde @Bocheno1 @Lanosss
0
@mekston Byku ja go juz olewam bo szkoda czasu naprawdę.
14
"Ja uczyć się ciężko waszego języka
I dostać raz w zęby, gdy iść po ulicach
Polacy rasiści – każdy to powie
I nikt tu nie lubić czarny człowiek." - @Kessie
@Luciano99 @Bocheno1 @tomek8756 @mekston
0
@Stinger_ Chlopie gdzie Cie obrażam? Pokaz mi to albo niech pokaze mi @mekston czy @Fog_W_1899
1
@Fog_W_1899 Ostatnio też pięknie tego Pana wyżej wypakował @mekston. ;-)
1
@Czajka90 Luźny news Byku ;-)