8

Widzę że Alexis Mac Allister z golem i Enzo. ;-)

A co do naszego meczu to skuteczność u nas kuleje i to ostro.

Chętnie po przerwie zobaczyłbym Ferrana za Lewego.

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@Sysia11 Chciałbym go u nas, jestem ciekawy jakby sobie poradził;-)

1

Vamooos Barçaaa!!❤️


1

@MesQueUnClub_87 Oznaczaj Byku ;-)

1

@clyde Wszystkiego Najlepszego Karolina! ;-))

1

@tomek8756 Dziękuję bardzo Tomuś;-))

1

@Czajka90 Nie haha ;D

2

@_RL9 Po 40stce zycie sie zaczyna Byku ;-))

@Comentateiro daj rady Chlopu ;D

0

@mekston wygra bo musi mi prezent w uro zrobiDD

1

@Vurt Oo haha ;D

2

@Kessie hahahahaha dziękuję Byku ;D

Właśnie slucham twojego utworu co zrobiles go wraz z @Bocheno1 a bit do utworu sam @Luciano99 stworzył ;DD


0

@NeroTFP1 Gadaliśmy poza stroną, tylko wlasnie twoje imię wypadlo mi z glowy, napisalem priw ;-)

Dziękuję za miłe slowa i Vice Versa❤️

2

@NeroTFP1 Dziękuję bardzo Marcinku bo jak dobrze pamiętam to tak masz na imie Byku ;-))

Czasami mi dogryzasz ale Ciebie lubie, duzo kiedys gadalismy tez na audio poza stroną ;-))

1

@MichalZZZ Dziękuję Braciszku ;-))

3

@Bocheno1 tak @Kessie bo on jest wszędzie;DD

1

@Bocheno1 Dziękuję Mordzia;DD

1

@Sysia11 Dziękuję Mała!❤️

1

@lucas/catalan @fejkenq @Irmscher10 Dziękuję bardzo Byczki! ;-))

2

@fart Dziękuję Mordzia! ;-)

@LAMC_10 Dziękuję Byczku, no to klasa! ;-))

1

@lithotripter Dziękuję, 30stka blisko, stare zgredy sie powoli robimy ;D

1

@Coutinho007 Dziękuję bardzo ;-))

3

@MesQueUnClub_87 Dziękuję bardzo hahahahaha, wjechało cos dobrego jeszcze, ;DD

2

@blakkudium Dziękuję ,,-)

4

@Marusek Dziękuję;-)

54

Cóż dziś kończę 29 lat, kiedy to zleciało,
Ale jak to co urodziny pisze tutaj, jeszcze nie zgred ale juz nie małolat❤️

Pozdrawiam wszystkich tutaj i życzę zdrowia!❤️

https://ibb.co/1GLRvbnn

@MichalZZZ @Coutinho007 @Lola120 @lucas/catalan @mekston @Kessie @Luciano99 @clyde @Bocheno1 @Lanosss

0

@mekston Byku ja go juz olewam bo szkoda czasu naprawdę.

14

"Ja uczyć się ciężko waszego języka
I dostać raz w zęby, gdy iść po ulicach
Polacy rasiści – każdy to powie
I nikt tu nie lubić czarny człowiek." - @Kessie



@Luciano99 @Bocheno1 @tomek8756 @mekston

0

@Stinger_ Chlopie gdzie Cie obrażam? Pokaz mi to albo niech pokaze mi @mekston czy @Fog_W_1899

1

@Fog_W_1899 Ostatnio też pięknie tego Pana wyżej wypakował @mekston. ;-)

1

@Czajka90 Luźny news Byku ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?