2

Vamooos Barcaa!!❤️


1

@Sysia11 Ładnie zaebal ;-))

7

Wchodze po nocce na sofascore i widze ze placki z madrytu odpadły i bardzo dobrze ;-))

Humorek od razu lepszy ;D

15

Na ochraniaczach Lennarta Karla widnieje zdj Leo Messiego i napis:

"Uczę się od najlepszych”.



Klasa ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@Gall Raphinha gra sztos.

10

Alez to wypierolil poza brame xDD

Marero broni i jest bohaterem.

Brawo Sociedad!

@Kapitan hawk

1

Co ten bramkarz broni Osasuny to glowa mala xD

@Kapitan hawk

Karniaczki sie szykuja czy Sociedad szczeli ;D

Mogl Guedes skończyć mecz teraz.

Karniaczki Panie i Panowie. ;-)

1

@LAMC_10 Tez tak myślę;D

1

@LAMC_10 Mam domową z WC2026 ;D

Mam tez domową po wygraniu CA21 ;D

10

Komentarz usunięty

2

Nie trafil Oyarzabal..

@Kapitan hawk cóż on zrobil ://

1

@Kapitan hawk Karniak ;DD

1

@Kgorecki2500 Ostatnio to ogralem przed nowym rokiem, trofeum mam nabite na 90% ale nie chce mi sie juz robic na 100 ;D

Milego grania życzę;-)

16

Adidas wypuścił koszulki i dresy Argentyny z World Cup 2006 czyli z debiutu Leo Messiego.



No i cyk koszuleczka będzie zamawiana tylko myślę czy domowa czy wyjazd bo muszę mieć to w kolekcji ;D

Od jutra od 10:00 rano mozna zamawiać;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

31

Kowal nie bierze dzisiaj jeńców;DD





@Kapitan hawk @macio_944 @mekston

10

Kowal jak zawsze celnie ;DD


13

Lamine x Leo ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

24

Piękne rozpoczęcie roku przez Christophera ;D



@mekston @Kapitan hawk @LAMC_10

7

Al Hilal 3:1 Al Nassr

Neves z karniaczka i pięknie;D

@mekston @Kapitan hawk @LAMC_10

9

Pięknie Al Hilal!!

2:1 ;-))

@Kapitan hawk @mekston @LAMC_10

5

Czerwo dla bramkarza Al Nassr. ;D

Pięknie haha ;D

2

@Pedri16Future tak to ten co skarcil Argentyne xD

3

Dawsari goool i Al Hilal remisuje z Nassarami.

@mekston @Kapitan hawk @escarabajo

3

@mekston Tak a jego asystentem Christopher Piękny z Madery ;D

Ale to by było kombo xDD

@Kapitan hawk

1

@Herato z odejściem Leo za dużo powiedział Pique i mieli swego czasu kose, nie odzywali się do siebie, ale przez pewien czas Pique duzo daje wywiadow i wypowiada sie w samych superlatywach o Leo.

8

Neymar ujawnił, że Leo Messi ma przyjechać do Brazylii, aby wziąć udział w Kings League World Cup.

"Powiedział mi, że zamierza przyjechać na półfinał lub finał”. @Portal_Insider



Jak dobrze pamiętam to to należy do Gerriego Pique więc jak Leo ma tam sie pojawić to chyba topór zakopany między nimi. ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

3

Mamy tooo!

Pierwsze trofeum w tym roku i w tym sezonie!



Brawo Barcaa!!❤️

7

Gavinho❤️




14

Prowadź El Capitano!!❤️



Vamoooos Barcaaa!!❤️

2

@wpwelement Dziękuję ;-))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?