15 stycznia 2026, 19:29
2
Vamooos Barcaa!!❤️
We have arrived 👋 https://t.co/KNZUjWCxja">pic.twitter.com/KNZUjWCxja— FC Barcelona (@FCBarcelona) January 15, 2026
We have arrived 👋 https://t.co/KNZUjWCxja">pic.twitter.com/KNZUjWCxja
15 stycznia 2026, 19:23
1
@Sysia11 Ładnie zaebal ;-))
15 stycznia 2026, 07:02
7
Wchodze po nocce na sofascore i widze ze placki z madrytu odpadły i bardzo dobrze ;-))Humorek od razu lepszy ;D
14 stycznia 2026, 16:06
15
Na ochraniaczach Lennarta Karla widnieje zdj Leo Messiego i napis:"Uczę się od najlepszych”.
Lennart Karl's shinpads ⭐️ "Learning from the best." https://t.co/9f1YKSqgvU">pic.twitter.com/9f1YKSqgvU— All About Argentina 🛎🇦🇷 (@AlbicelesteTalk) January 14, 2026
Lennart Karl's shinpads ⭐️ "Learning from the best." https://t.co/9f1YKSqgvU">pic.twitter.com/9f1YKSqgvU
14 stycznia 2026, 01:43
@Gall Raphinha gra sztos.
13 stycznia 2026, 23:53
10
Alez to wypierolil poza brame xDDMarero broni i jest bohaterem.Brawo Sociedad!@Kapitan hawk
13 stycznia 2026, 23:36
Co ten bramkarz broni Osasuny to glowa mala xD@Kapitan hawk Karniaczki sie szykuja czy Sociedad szczeli ;DMogl Guedes skończyć mecz teraz.Karniaczki Panie i Panowie. ;-)
13 stycznia 2026, 23:30
@LAMC_10 Tez tak myślę;D
13 stycznia 2026, 23:28
@LAMC_10 Mam domową z WC2026 ;DMam tez domową po wygraniu CA21 ;D
13 stycznia 2026, 23:27
Komentarz usunięty
13 stycznia 2026, 23:21
Nie trafil Oyarzabal..@Kapitan hawk cóż on zrobil ://
13 stycznia 2026, 23:20
@Kapitan hawk Karniak ;DD
13 stycznia 2026, 23:06
@Kgorecki2500 Ostatnio to ogralem przed nowym rokiem, trofeum mam nabite na 90% ale nie chce mi sie juz robic na 100 ;DMilego grania życzę;-)
13 stycznia 2026, 22:58
16
Adidas wypuścił koszulki i dresy Argentyny z World Cup 2006 czyli z debiutu Leo Messiego.
https://t.co/0cUvF8X38f">https://t.co/0cUvF8X38f https://t.co/Xpu2pHFpne">pic.twitter.com/Xpu2pHFpne— Messi World (@M10GOAT) January 13, 2026
https://t.co/0cUvF8X38f">https://t.co/0cUvF8X38f https://t.co/Xpu2pHFpne">pic.twitter.com/Xpu2pHFpne
12 stycznia 2026, 22:52
31
Kowal nie bierze dzisiaj jeńców;DD
Piękny wieczór.Ronaldo zowu w ryj.— Wojciech Kowalczyk (@W_Kowal) January 12, 2026
Piękny wieczór.Ronaldo zowu w ryj.
Parodyści w białych strojach. https://t.co/DiY9hzrseD">https://t.co/DiY9hzrseD— Wojciech Kowalczyk (@W_Kowal) January 12, 2026
Parodyści w białych strojach. https://t.co/DiY9hzrseD">https://t.co/DiY9hzrseD
12 stycznia 2026, 20:47
Kowal jak zawsze celnie ;DD
Pizda nie gwiazda. https://t.co/MYeeYVl46u">https://t.co/MYeeYVl46u— Wojciech Kowalczyk (@W_Kowal) January 12, 2026
Pizda nie gwiazda. https://t.co/MYeeYVl46u">https://t.co/MYeeYVl46u
12 stycznia 2026, 20:37
13
Lamine x Leo ;-))
🔟🤝🔟 https://t.co/RNn7wCYctL">pic.twitter.com/RNn7wCYctL— adidas Football (@adidasfootball) January 12, 2026
🔟🤝🔟 https://t.co/RNn7wCYctL">pic.twitter.com/RNn7wCYctL
12 stycznia 2026, 20:35
24
Piękne rozpoczęcie roku przez Christophera ;D
😬 2026 has started VERY badly for Al‑Nassr and Cristiano Ronaldo: ❌ 3-2 defeat vs. Al Ahli❌ 2-1 defeat vs. Al Qadsiah❌ 3-1 defeat vs. Al HilalBefore these three matches, Al-Nassr were on an 11-game unbeaten run in the SPL (10 wins, 1 draw). They were four points clear… https://t.co/nRjaRkhbri">pic.twitter.com/nRjaRkhbri— Football Tweet ⚽ (@Footballtweet) January 12, 2026
😬 2026 has started VERY badly for Al‑Nassr and Cristiano Ronaldo: ❌ 3-2 defeat vs. Al Ahli❌ 2-1 defeat vs. Al Qadsiah❌ 3-1 defeat vs. Al HilalBefore these three matches, Al-Nassr were on an 11-game unbeaten run in the SPL (10 wins, 1 draw). They were four points clear… https://t.co/nRjaRkhbri">pic.twitter.com/nRjaRkhbri
12 stycznia 2026, 20:21
Al Hilal 3:1 Al Nassr Neves z karniaczka i pięknie;D@mekston @Kapitan hawk @LAMC_10
12 stycznia 2026, 20:11
9
Pięknie Al Hilal!!2:1 ;-))@Kapitan hawk @mekston @LAMC_10
12 stycznia 2026, 19:50
5
Czerwo dla bramkarza Al Nassr. ;DPięknie haha ;D
12 stycznia 2026, 19:49
@Pedri16Future tak to ten co skarcil Argentyne xD
12 stycznia 2026, 19:46
3
Dawsari goool i Al Hilal remisuje z Nassarami. @mekston @Kapitan hawk @escarabajo
12 stycznia 2026, 19:28
@mekston Tak a jego asystentem Christopher Piękny z Madery ;D Ale to by było kombo xDD@Kapitan hawk
12 stycznia 2026, 19:25
@Herato z odejściem Leo za dużo powiedział Pique i mieli swego czasu kose, nie odzywali się do siebie, ale przez pewien czas Pique duzo daje wywiadow i wypowiada sie w samych superlatywach o Leo.
12 stycznia 2026, 19:22
8
Neymar ujawnił, że Leo Messi ma przyjechać do Brazylii, aby wziąć udział w Kings League World Cup."Powiedział mi, że zamierza przyjechać na półfinał lub finał”. @Portal_Insider
🚨Neymar revealed that Lionel Messi is expected to travel to Brazil to attend the Kings League World Cup.🗣️ “He told me he thinks he’ll come for the semifinal or the final.”Via @Portal_Insider https://t.co/lW8VDwqVEP">pic.twitter.com/lW8VDwqVEP— Inter Miami News Hub (@Intermiamicfhub) January 12, 2026
🚨Neymar revealed that Lionel Messi is expected to travel to Brazil to attend the Kings League World Cup.🗣️ “He told me he thinks he’ll come for the semifinal or the final.”Via @Portal_Insider https://t.co/lW8VDwqVEP">pic.twitter.com/lW8VDwqVEP
11 stycznia 2026, 22:06
Mamy tooo!Pierwsze trofeum w tym roku i w tym sezonie!
💥 𝐓𝐇𝐄 𝐒𝐔𝐏𝐄𝐑 𝐂𝐔𝐏 𝐈𝐒 𝐁𝐋𝐀𝐔𝐆𝐑𝐀𝐍𝐀 💥 https://t.co/Hv7Z67Npo5">pic.twitter.com/Hv7Z67Npo5— FC Barcelona (@FCBarcelona) January 11, 2026
💥 𝐓𝐇𝐄 𝐒𝐔𝐏𝐄𝐑 𝐂𝐔𝐏 𝐈𝐒 𝐁𝐋𝐀𝐔𝐆𝐑𝐀𝐍𝐀 💥 https://t.co/Hv7Z67Npo5">pic.twitter.com/Hv7Z67Npo5
11 stycznia 2026, 19:15
Gavinho❤️
It’s better with him around 👏 https://t.co/vFIJcc2aDX">pic.twitter.com/vFIJcc2aDX— FC Barcelona (@FCBarcelona) January 11, 2026
It’s better with him around 👏 https://t.co/vFIJcc2aDX">pic.twitter.com/vFIJcc2aDX
Look who’s already here to support the team 🫶 https://t.co/CfVgNeMazc">pic.twitter.com/CfVgNeMazc— FC Barcelona (@FCBarcelona) January 11, 2026
Look who’s already here to support the team 🫶 https://t.co/CfVgNeMazc">pic.twitter.com/CfVgNeMazc
11 stycznia 2026, 19:00
14
Prowadź El Capitano!!❤️
🚶Final mode: activated. https://t.co/myetxD6CVm">pic.twitter.com/myetxD6CVm— FC Barcelona (@FCBarcelona) January 11, 2026
🚶Final mode: activated. https://t.co/myetxD6CVm">pic.twitter.com/myetxD6CVm
11 stycznia 2026, 18:57
@wpwelement Dziękuję ;-))
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Vamooos Barcaa!!❤️
1
@Sysia11 Ładnie zaebal ;-))
7
Wchodze po nocce na sofascore i widze ze placki z madrytu odpadły i bardzo dobrze ;-))
Humorek od razu lepszy ;D
15
Na ochraniaczach Lennarta Karla widnieje zdj Leo Messiego i napis:
"Uczę się od najlepszych”.
Klasa ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@Gall Raphinha gra sztos.
10
Alez to wypierolil poza brame xDD
Marero broni i jest bohaterem.
Brawo Sociedad!
@Kapitan hawk
1
Co ten bramkarz broni Osasuny to glowa mala xD
@Kapitan hawk
Karniaczki sie szykuja czy Sociedad szczeli ;D
Mogl Guedes skończyć mecz teraz.
Karniaczki Panie i Panowie. ;-)
1
@LAMC_10 Tez tak myślę;D
1
@LAMC_10 Mam domową z WC2026 ;D
Mam tez domową po wygraniu CA21 ;D
10
Komentarz usunięty
2
Nie trafil Oyarzabal..
@Kapitan hawk cóż on zrobil ://
1
@Kapitan hawk Karniak ;DD
1
@Kgorecki2500 Ostatnio to ogralem przed nowym rokiem, trofeum mam nabite na 90% ale nie chce mi sie juz robic na 100 ;D
Milego grania życzę;-)
16
Adidas wypuścił koszulki i dresy Argentyny z World Cup 2006 czyli z debiutu Leo Messiego.
No i cyk koszuleczka będzie zamawiana tylko myślę czy domowa czy wyjazd bo muszę mieć to w kolekcji ;D
Od jutra od 10:00 rano mozna zamawiać;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
31
Kowal nie bierze dzisiaj jeńców;DD
@Kapitan hawk @macio_944 @mekston
10
Kowal jak zawsze celnie ;DD
13
Lamine x Leo ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
24
Piękne rozpoczęcie roku przez Christophera ;D
@mekston @Kapitan hawk @LAMC_10
7
Al Hilal 3:1 Al Nassr
Neves z karniaczka i pięknie;D
@mekston @Kapitan hawk @LAMC_10
9
Pięknie Al Hilal!!
2:1 ;-))
@Kapitan hawk @mekston @LAMC_10
5
Czerwo dla bramkarza Al Nassr. ;D
Pięknie haha ;D
2
@Pedri16Future tak to ten co skarcil Argentyne xD
3
Dawsari goool i Al Hilal remisuje z Nassarami.
@mekston @Kapitan hawk @escarabajo
3
@mekston Tak a jego asystentem Christopher Piękny z Madery ;D
Ale to by było kombo xDD
@Kapitan hawk
1
@Herato z odejściem Leo za dużo powiedział Pique i mieli swego czasu kose, nie odzywali się do siebie, ale przez pewien czas Pique duzo daje wywiadow i wypowiada sie w samych superlatywach o Leo.
8
Neymar ujawnił, że Leo Messi ma przyjechać do Brazylii, aby wziąć udział w Kings League World Cup.
"Powiedział mi, że zamierza przyjechać na półfinał lub finał”. @Portal_Insider
Jak dobrze pamiętam to to należy do Gerriego Pique więc jak Leo ma tam sie pojawić to chyba topór zakopany między nimi. ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
3
Mamy tooo!
Pierwsze trofeum w tym roku i w tym sezonie!
Brawo Barcaa!!❤️
7
Gavinho❤️
14
Prowadź El Capitano!!❤️
Vamoooos Barcaaa!!❤️
2
@wpwelement Dziękuję ;-))