16

Leo z Ochroniarzem ;D



A wam ramblowicze i ramblowiczki chciałbym życzyć

Najskrytszych marzeń, dużo zdrowia, optymizmu i powodzenia zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym, wszystkiego co najlepsze życzę w nowym roku 2026!!❤️

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

0

@tadzik447 Nie bawie sie w strzelanie bo nie jara mnie to.

Ale mem dobry ;D

15

Zdrowko Ramblo!

https://ibb.co/27S9tmRv

3

@Kessie karły tez będą i okej. ;D

5

Sylwester z La Bambą prezentuje:

@Luciano99 plus goście;DD

A goście to Sami Cyganie i Cyganki podobno ;D

Uważajcie na rowery i portfele ;D

3

@Kessie i okej. ;-)

3

Dochodzą mnie sluchy ze robisz @AFA powrot po północy;DD

3

@Tollusiek @mekston Oprócz Gio jeszcze dwoch pomocników małolatów z Boca ma przyjść ;-)

3

@mekston Lo Celso, Pellegrini zatwierdzil juz jego sprzedaż;-)

4

@mekston oprócz nich to jeszcze dwa transfery mają na dniach zostać sfinalizowane. ;-)

Jeszcze Miami ma na radarze Miguela Borje napastnika z River Plate, on akurat jest kotem, wygasa mu kontrakt w styczniu więc za darmo będzie do skoszenia ;-))

4

@mekston tak, Dayne Tristan St. Clair jako pierwszy będzie a Rios jako drugi.

11

Inter Miami podpisał stały kontrakt z Rocco Ríos Novo, nabywając 70% jego praw.

Bramkarz podpisał trzyletnią umowę, której szczegóły transferu nie zostały jeszcze ujawnione. ✅ @GerGarciaGrova



Gicior, jako drugi bramkarz spoko.

Dayne Tristan St. Clair jako pierwszy bramkarz ma być;-)

Do klubu na dniach dołączyć mają:

Lautaro Di Lollo środkowy obrońca z Boca Juniors.

Gio Lo Celso pomocnik Realu Betis.

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @LAMC_10 @Tollusiek @Lanosss @macio_944

10

Oficjalnie: Facundo Mura pożegnał się z Racing Club i jego kibicami. Prawy obrońca jest najnowszym nabytkiem mistrzów MLS Cup, odrzucając ofertę River Plate, aby grać u boku Leo Messiego.



No i elegancko;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @LAMC_10 @Lanosss @Tollusiek @macio_944

1

@Sysia11 w marcu dostanie, Nico kontuzjowany.

0

@LAMC_10 Narazie to gdybanie i dużo myślę żeby tam wyjechać, ale kto wie co pokaże przyszłość;-)

@MysticCat Idealny kraj do zamieszkania;-)

2

@LAMC_10 Taak, koniecznie kierunek Islandia ;-)

2

@Adran360 Ciekawie ciekawie ;D
@Safrani hmmm.. ;P

2

@Popitek12 Cris nie jest GOATem ;-)
@Czajka90 Pamiętne "Que miras Bobo" ;D
@xvcWinterSoldier Super i szanuje za wybor ;-)
@maroon Nawet nie musialem czytac to juz znalem odpowiedź twojego wpisu ;D
@MessiForeverTheBest Ciekawy wybor a czemu Japonia? ;-)
@kulek22 Kurakało jak Kakało ;D
@Criss18Barca Czyli klasyk ;-)
@Fc112 Wybor kontrowersyjny;D
@malicinho Szanuje w opór;-))

1

Komu będziecie kibicować na Mistrzostwach Świata w kolejnym roku?

U mnie niezmiennie Argentyna na pierwszym miejscu, drugie to Hiszpania a trzecie Norwegia, skradli moje serce Norwusy, pięknie grali w eliminacjach i mam nadzieję ze tak tez będą grali na MŚ;-))

3

@blakkudium jak to @Kessie by powiedział

"i okej" ;-)

5

3

Thuram gool, Lautaro z asystą.

Inter wychodzi na prowadzenie. ;-)

Spalony xDD

@Sysia11 @mekston @Messibestplayerintheworld

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@blakkudium Chłop leci na nazwisku Ojca, nie trawię Chlopa.

2

@NeroTFP1 Uwielbiałem tego Urusa❤️

2

@blakkudium TuLa w ataku ;-)

Będzie oglądane;D

1

@Barca_Big_Moment @daniel32778 Jak wygra Hiszpania to sie nie pogniewam bo to moja druga ulubiona Repka więc same plusy ;-))

1

@Popitek12 moj zdecydowanie, na początek wygrana Finalissima później obrona MŚ ;-)

2

@Sergio_Devils Pytasz kim jest Marcos Senesi, tu masz próbkę jego umiejętności;-)



Stylem gry bardzo przypomina Eryczka Garcię ;-)

10

Marcos Senesi nie przedłuży swojego kontraktu i opuści Bournemouth na zasadzie wolnego transferu w czerwcu 2026 roku. @CLMerlo



No to witamy w Barcelonie ;-)

@blakkudium @Messibestplayerintheworld @mekston @Sysia11 @macio_944

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?