24 grudnia 2025, 12:07
24
Wesołych Świąt życzę wam wszystkim! ;-)https://ibb.co/fJfWMKm@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944
23 grudnia 2025, 19:50
2
@Sysia11 Ja to samo ;-))
1
@mekston Allende wlasnie ma zostać bo obie strony chcą ale maja gadac z MLS ze Allende to nie jest gwiazda i miejsca nie będzie blokować. ;-)
23 grudnia 2025, 19:16
5
@tadzik447 Babka plus renta rowna się browar ;D
23 grudnia 2025, 19:14
@mekston Jedną nogą jest ;-)Domknięte będzie bo to mały Byku koszt ;-)
23 grudnia 2025, 19:00
3
@blakkudium Elegancko, Echeverri sie odkuje w Gironie ;-))
23 grudnia 2025, 18:59
9
Mura zawodnikiem Interu Miami✅️
🚨BREAKING: Facundo Mura will join Inter Miami ✅The 26-year-old right-back turned down River Plate to play alongside Lionel Messi. He arrives as a free agent and has signed a contract through June 2029.Via @CLMerlo https://t.co/QjWHKIhIjA">pic.twitter.com/QjWHKIhIjA— Inter Miami News Hub (@Intermiamicfhub) December 23, 2025
🚨BREAKING: Facundo Mura will join Inter Miami ✅The 26-year-old right-back turned down River Plate to play alongside Lionel Messi. He arrives as a free agent and has signed a contract through June 2029.Via @CLMerlo https://t.co/QjWHKIhIjA">pic.twitter.com/QjWHKIhIjA
23 grudnia 2025, 07:11
10
Być blisko Leo Messiego?Evander da Silva Ferreira (Cincinnati):"Myślę, że był to wyjątkowy moment, którego doświadczyłem. Nigdy w życiu nie wyobrażałem sobie, że stanę twarzą w twarz z Leo Messim i będę tak blisko niego. Będę to pamiętał do końca życia i całej mojej kariery, ponieważ miałem okazję zagrać przeciwko jednemu z najlepszych piłkarzy w historii futbolu.Widok Leo Messiego z bliska, dotknięcie go, uścisk dłoni – te chwile pozostaną ze mną na zawsze”.
مواجهة ميسي❓إيفاندر (سينسيناتي): "أعتقد أنّ الأمر كان اغتنام الفرصة هناك، أعتقد أنّها كانت لحظة فريدة عشتها. لم أتخيّل يومًا في حياتي أن أواجه ليو ميسي، وأن أكون قريبًا منه إلى هذا الحد. وكان ذلك شيئًا سأحمله معي طوال حياتي ومسيرتي بالكامل، لأنك تحظى بفرصة اللعب أمام أحد… https://t.co/Om1RtWT3NE">pic.twitter.com/Om1RtWT3NE— Messi World (@M10GOAT) December 23, 2025
مواجهة ميسي❓إيفاندر (سينسيناتي): "أعتقد أنّ الأمر كان اغتنام الفرصة هناك، أعتقد أنّها كانت لحظة فريدة عشتها. لم أتخيّل يومًا في حياتي أن أواجه ليو ميسي، وأن أكون قريبًا منه إلى هذا الحد. وكان ذلك شيئًا سأحمله معي طوال حياتي ومسيرتي بالكامل، لأنك تحظى بفرصة اللعب أمام أحد… https://t.co/Om1RtWT3NE">pic.twitter.com/Om1RtWT3NE
قصة شعر جديدة للأسطورة ميسي 💇🏻♂️🆕 https://t.co/OvWua0ZHFq">pic.twitter.com/OvWua0ZHFq— Messi World (@M10GOAT) December 23, 2025
قصة شعر جديدة للأسطورة ميسي 💇🏻♂️🆕 https://t.co/OvWua0ZHFq">pic.twitter.com/OvWua0ZHFq
22 grudnia 2025, 08:33
@LAMC_10 Dziękuję bardzo, właśnie będę kladl sie spac, milego dziona Ci mordka życzę, do później;-)
21 grudnia 2025, 18:13
4
Brawo Barçaa!! Wazne 3pkt, zaczynamy święta i kończymy rok Liderem!❤️Vamoos!!
21 grudnia 2025, 17:52
Kocur potężny Joan Garcia❤️
21 grudnia 2025, 16:55
0
Joan Garcia kocur czyli jak co mecz ;-)
21 grudnia 2025, 16:54
Co ten Balde? xDD
21 grudnia 2025, 16:53
Eric Garcia to potężny kocur ;-))
21 grudnia 2025, 16:49
Laporta śpi? ;DD
21 grudnia 2025, 16:41
@LAMC_10 Nope, 3 zmianowy tryb ;D
21 grudnia 2025, 16:19
@LAMC_10 Po meczu na dwie h pójdę spać;D
21 grudnia 2025, 16:13
Vamoooos Barcaaa!!❤️https://ibb.co/gbYn3KpFProwadz Królu!!❤️
21 grudnia 2025, 15:44
8
Przy golu Callaghera asystę zaliczył Julian z tego co widzę na La Liga stronie.No i super. ;-)@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @Kapitan hawk
21 grudnia 2025, 15:40
@Sysia11 Barco sam w wywiadzie mówił że nie czuje już się lewym obrońcą tylko pomocnikiem, więc to dużo mowi gdzie chce grać na boisku. ;-)Soler powinien wypalić dalej jest młody, ma dopiero 20 lat ;-)
21 grudnia 2025, 15:00
@Sysia11 @mekston na LO wjedzie Soler z wisienek ;-) Który w styczniu do Ajaxu się przenosi od stycznia prawdopodobnie.
21 grudnia 2025, 14:29
Nico wygląda na to że zerwał więzadła pod kolanem, nawet komentatorzy na C+ to samo twierdzą.Czyżby szansa w kadrze dla Soulé się szykuje w marcu? Być może.Zależy od przerwy Nico.@Sysia11 @mekston @Adran360 @Lanosss
21 grudnia 2025, 13:18
7
No i jest moj prezencik od Ziomeczka na Święta;-)https://ibb.co/4ZK1GHQs@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @Kapitan hawk @macio_944
21 grudnia 2025, 10:36
@Luciano99 Jakieś pewniaczki na dzisiejsze mecze?^^
21 grudnia 2025, 10:28
@Kapitan hawk Ależ w gorących zaorane pięknie;DAz się zagotowali fani ibisza z madery ;D
21 grudnia 2025, 10:23
@Lanosss A no tak to ja cos zle sprawdziłem xDJuz poprawiam ;D po 18 to Rayo gra ;P
21 grudnia 2025, 10:13
12
No i dziś elegancko się złożyło, meczyk po 16 akurat przed nocką skosze plus komentują dwa kozaki ;-))
🔵 𝐌𝐀𝐓𝐂𝐇 𝐃𝐀𝐘 🔴 🆚 Villarreal CF 🏆17. kolejka La Liga 🏟️ Estadio de la Ceràmica⌚️ 16:15📺 Eleven Sports 1 🎙️ @matswiecicki i @sebchabiniak1 https://t.co/rRQ9pdmQCI">pic.twitter.com/rRQ9pdmQCI— BarcaInfo (@_BarcaInfo) December 21, 2025
🔵 𝐌𝐀𝐓𝐂𝐇 𝐃𝐀𝐘 🔴 🆚 Villarreal CF 🏆17. kolejka La Liga 🏟️ Estadio de la Ceràmica⌚️ 16:15📺 Eleven Sports 1 🎙️ @matswiecicki i @sebchabiniak1 https://t.co/rRQ9pdmQCI">pic.twitter.com/rRQ9pdmQCI
20 grudnia 2025, 22:48
@Kapitan hawk czyli wszystko na swoim miejscu xDD
20 grudnia 2025, 22:47
Jest i on penalty por favor real madrid! ;DD@Kapitan hawk
20 grudnia 2025, 21:42
@Kapitan hawk Elegancko;D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
24
Wesołych Świąt życzę wam wszystkim! ;-)
https://ibb.co/fJfWMKm
@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944
2
@Sysia11 Ja to samo ;-))
1
@mekston Allende wlasnie ma zostać bo obie strony chcą ale maja gadac z MLS ze Allende to nie jest gwiazda i miejsca nie będzie blokować. ;-)
5
@tadzik447 Babka plus renta rowna się browar ;D
1
@mekston Jedną nogą jest ;-)
Domknięte będzie bo to mały Byku koszt ;-)
3
@blakkudium Elegancko, Echeverri sie odkuje w Gironie ;-))
9
Mura zawodnikiem Interu Miami✅️
Super, PO i LO mamy obsadzone fajnie teraz stoper i pomoc plus 9tka i mozna lecieć z sezonem ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
10
Być blisko Leo Messiego?
Evander da Silva Ferreira (Cincinnati):
"Myślę, że był to wyjątkowy moment, którego doświadczyłem.
Nigdy w życiu nie wyobrażałem sobie, że stanę twarzą w twarz z Leo Messim i będę tak blisko niego.
Będę to pamiętał do końca życia i całej mojej kariery, ponieważ miałem okazję zagrać przeciwko jednemu z najlepszych piłkarzy w historii futbolu.
Widok Leo Messiego z bliska, dotknięcie go, uścisk dłoni – te chwile pozostaną ze mną na zawsze”.
Nowa Fryzura Goacika ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@LAMC_10 Dziękuję bardzo, właśnie będę kladl sie spac, milego dziona Ci mordka życzę, do później;-)
4
Brawo Barçaa!! Wazne 3pkt, zaczynamy święta i kończymy rok Liderem!❤️
Vamoos!!
1
Kocur potężny Joan Garcia❤️
0
Joan Garcia kocur czyli jak co mecz ;-)
2
Co ten Balde? xDD
1
Eric Garcia to potężny kocur ;-))
1
Laporta śpi? ;DD
1
@LAMC_10 Nope, 3 zmianowy tryb ;D
0
@LAMC_10 Po meczu na dwie h pójdę spać;D
1
Vamoooos Barcaaa!!❤️
https://ibb.co/gbYn3KpF
Prowadz Królu!!❤️
8
Przy golu Callaghera asystę zaliczył Julian z tego co widzę na La Liga stronie.
No i super. ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @Kapitan hawk
2
@Sysia11 Barco sam w wywiadzie mówił że nie czuje już się lewym obrońcą tylko pomocnikiem, więc to dużo mowi gdzie chce grać na boisku. ;-)
Soler powinien wypalić dalej jest młody, ma dopiero 20 lat ;-)
2
@Sysia11 @mekston na LO wjedzie Soler z wisienek ;-)
Który w styczniu do Ajaxu się przenosi od stycznia prawdopodobnie.
3
Nico wygląda na to że zerwał więzadła pod kolanem, nawet komentatorzy na C+ to samo twierdzą.
Czyżby szansa w kadrze dla Soulé się szykuje w marcu? Być może.
Zależy od przerwy Nico.
@Sysia11 @mekston @Adran360 @Lanosss
7
No i jest moj prezencik od Ziomeczka na Święta;-)
https://ibb.co/4ZK1GHQs
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @Kapitan hawk @macio_944
1
@Luciano99 Jakieś pewniaczki na dzisiejsze mecze?^^
1
@Kapitan hawk Ależ w gorących zaorane pięknie;D
Az się zagotowali fani ibisza z madery ;D
0
@Lanosss A no tak to ja cos zle sprawdziłem xD
Juz poprawiam ;D po 18 to Rayo gra ;P
12
No i dziś elegancko się złożyło, meczyk po 16 akurat przed nocką skosze plus komentują dwa kozaki ;-))
Siądzie pięknie meczyk;-)
A wcześniej po 14 Atlético, więc oba meczyki skosze jak najbardziej ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @Kapitan hawk
1
@Kapitan hawk czyli wszystko na swoim miejscu xDD
0
Jest i on penalty por favor real madrid! ;DD
@Kapitan hawk
1
@Kapitan hawk Elegancko;D