2

@Sysia11 Ja to samo ;-))

1

@mekston Allende wlasnie ma zostać bo obie strony chcą ale maja gadac z MLS ze Allende to nie jest gwiazda i miejsca nie będzie blokować. ;-)

5

@tadzik447 Babka plus renta rowna się browar ;D

1

@mekston Jedną nogą jest ;-)

Domknięte będzie bo to mały Byku koszt ;-)

3

@blakkudium Elegancko, Echeverri sie odkuje w Gironie ;-))

9

Mura zawodnikiem Interu Miami✅️



Super, PO i LO mamy obsadzone fajnie teraz stoper i pomoc plus 9tka i mozna lecieć z sezonem ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

10

Być blisko Leo Messiego?

Evander da Silva Ferreira (Cincinnati):

"Myślę, że był to wyjątkowy moment, którego doświadczyłem.

Nigdy w życiu nie wyobrażałem sobie, że stanę twarzą w twarz z Leo Messim i będę tak blisko niego.

Będę to pamiętał do końca życia i całej mojej kariery, ponieważ miałem okazję zagrać przeciwko jednemu z najlepszych piłkarzy w historii futbolu.

Widok Leo Messiego z bliska, dotknięcie go, uścisk dłoni – te chwile pozostaną ze mną na zawsze”.



Nowa Fryzura Goacika ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@LAMC_10 Dziękuję bardzo, właśnie będę kladl sie spac, milego dziona Ci mordka życzę, do później;-)

4

Brawo Barçaa!! Wazne 3pkt, zaczynamy święta i kończymy rok Liderem!❤️

Vamoos!!

1

Kocur potężny Joan Garcia❤️

0

Joan Garcia kocur czyli jak co mecz ;-)

2

Co ten Balde? xDD

1

Eric Garcia to potężny kocur ;-))

1

Laporta śpi? ;DD

1

@LAMC_10 Nope, 3 zmianowy tryb ;D

0

@LAMC_10 Po meczu na dwie h pójdę spać;D

1

Vamoooos Barcaaa!!❤️

https://ibb.co/gbYn3KpF

Prowadz Królu!!❤️

8

Przy golu Callaghera asystę zaliczył Julian z tego co widzę na La Liga stronie.

No i super. ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @Kapitan hawk

2

@Sysia11 Barco sam w wywiadzie mówił że nie czuje już się lewym obrońcą tylko pomocnikiem, więc to dużo mowi gdzie chce grać na boisku. ;-)

Soler powinien wypalić dalej jest młody, ma dopiero 20 lat ;-)

2

@Sysia11 @mekston na LO wjedzie Soler z wisienek ;-)

Który w styczniu do Ajaxu się przenosi od stycznia prawdopodobnie.

3

Nico wygląda na to że zerwał więzadła pod kolanem, nawet komentatorzy na C+ to samo twierdzą.

Czyżby szansa w kadrze dla Soulé się szykuje w marcu? Być może.

Zależy od przerwy Nico.

@Sysia11 @mekston @Adran360 @Lanosss

1

@Luciano99 Jakieś pewniaczki na dzisiejsze mecze?^^

1

@Kapitan hawk Ależ w gorących zaorane pięknie;D

Az się zagotowali fani ibisza z madery ;D

0

@Lanosss A no tak to ja cos zle sprawdziłem xD

Juz poprawiam ;D po 18 to Rayo gra ;P

12

No i dziś elegancko się złożyło, meczyk po 16 akurat przed nocką skosze plus komentują dwa kozaki ;-))



Siądzie pięknie meczyk;-)

A wcześniej po 14 Atlético, więc oba meczyki skosze jak najbardziej ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @Kapitan hawk

1

@Kapitan hawk czyli wszystko na swoim miejscu xDD

0

Jest i on penalty por favor real madrid! ;DD

@Kapitan hawk

1

@Kapitan hawk Elegancko;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?