"Messi ma kosmiczny PR i faktycznie jest możliwe, że za parę udanych meczów i trofeum drużynowe miałby szansę wygrać ZP, to już inna sprawa i świadczy raczej o słabości tego plebiscytu."
@LeszekFCB Leo nie jest bolkiem z Ekstraklapy tylko ma wyrobioną marke wiec nie dawaj glupich porównań jakbys z dywanu na podłogę spadł i koncze z Toba gadke bo nie ma to sensu.
Zasady przyznawania ZP sobie poczytaj a dopiero pisz.
Tak to wystarczy zeby Leo zgarnął ZP i wam ciezko to zrozumiec i ewentualnie to was cztery litery będą piekły a nie mnie. Bez odbioru.
@Barcanajlepszyteam No to wam ciężko jest zrozumieć, gdyby te liczby nie byly brane pod uwage to nie byloby gadki o Leo, a jednak jest, wiec odpowiedz juz znasz ze maja znaczenie.
@LeszekFCB co w związku z tym? Wszystko zalezy od MŚ, bo to najważniejsza impreza w futbolu, jak tam wykręci liczby plus wygra MŚ to bierze ZP od kopa i mozecie sobie pisać co chcecie, ale prawda jest taka co napisałem bo zawsze tak bylo i tak będzie w tym plebiscycie.
I nie wyjeżdżaj z jakimś fanbojstwem bo napisalem prawde, a jak nie znasz zasad Zlotej Pilki i jak jest przyznawana to sobie przeczytaj na stronie francefootball zasady, tyle w temacie.
U Ciebie nic nie zmienia ale to France Football daje ZP a nie Ty i oni maja inne zasady.
A druga sprawa to od razu zaznaczam ze nigdzie nie napisalem i nie pisze ze Argentyna w 100% czy 200% wygra MŚ zeby pozniej nie bylo pisania kocopołow w moim kierunku jak odpadną czy coś, tylko dalem przykład co będzie "gdyby". Tyle w temacie.
1
Co to sie stanęło w meczu Celticu ;D
17 min meczu juz 4 bramy, 2:2 jest.
@blakkudium
6
Tak widziałbym czwórkę kapitanów:
1. Raphinha
2. Gavi
3. Pedri
4. Eric Garcia
5
@Sysia11 Widziałem że wrócił i klasa ;-)
Niech teraz łapie forme mutant bo na MŚ będzie potrzebny ;-)
1
@blakkudium Na spokojnie to powinni ogarnąć, dopiero okienko sie od stycznia zaczyna ;-)
1
@blakkudium Nie będzie zadnego Schlotterbeck i Bastoniego bo nas na nich nie stać, przyjdzie w styczniu Senesi.
1
@blakkudium No i on pewnie zostanie naszym zawodnikiem i klasa ;-))
1
@Barcanajlepszyteam ja mam innych faworytów;-)
1
@Barcanajlepszyteam to samo zdanie mam co wyżej @Comentateiro .
0
@PatrychoO Napisałeś to co im tułkuje caly czas, jasno i klarownie bo tak będzie.
Na to wplywu nie mamy, a ZP wezmie ktos z zdobywcow MŚ, tyle w temacie. ;-)
1
@Pawlak1992 Według GOAL mają znaczenie bo je wypisali w artykule.
2
@kanver_ tutaj odpowiedziałeś na wszystko:
"Messi ma kosmiczny PR i faktycznie jest możliwe, że za parę udanych meczów i trofeum drużynowe miałby szansę wygrać ZP, to już inna sprawa i świadczy raczej o słabości tego plebiscytu."
Ament.
2
@Barcanajlepszyteam No to o tym pisze, na Leo zawsze będzie hajp i czy komus to sie podoba czy nie, ma po prostu wyrobioną marke.
Ja tych zasad nie wymyslalem tylko France Football.
@kanver_ no nie wiem, MŚ jest ciężko wygrac i zrobic tam staty, przykład Cristiano pokazuje ze w fazie pucharowej wcale lekko nie jest.
3
@LeszekFCB Leo nie jest bolkiem z Ekstraklapy tylko ma wyrobioną marke wiec nie dawaj glupich porównań jakbys z dywanu na podłogę spadł i koncze z Toba gadke bo nie ma to sensu.
Zasady przyznawania ZP sobie poczytaj a dopiero pisz.
Tak to wystarczy zeby Leo zgarnął ZP i wam ciezko to zrozumiec i ewentualnie to was cztery litery będą piekły a nie mnie. Bez odbioru.
1
@Barcanajlepszyteam No to wam ciężko jest zrozumieć, gdyby te liczby nie byly brane pod uwage to nie byloby gadki o Leo, a jednak jest, wiec odpowiedz juz znasz ze maja znaczenie.
2
@marcin62 No na Leo zawsze jest hajp a jak jeszcze by wygral po raz drugi z rzędu MŚ plus jakby wykręcił liczby to bierze od kopa Balona.
2
@LeszekFCB No to zobaczymy po MŚ i z Tobą klocil sie nie bede bo nie znasz zasad przyznawania ZP, doinformuj sie jakie są zasady itd a pozniej pisz.
A zasady są takie co napisalem wyzej, jak są w danym sezonie turnieje Repek to one są brane pod uwage a pozniej dopiero klubowe trofea.
I dlatego wszystko zależy kto wygra MŚ, chyba ze wygra jakaś Repka bez faworyta to wtedy wiadomo ze wezma tego co jest na niego hajp.
2
@marcin62 No ja napisalem jak ten plebiscyt jest dawany i powtarzać sie nie bede, przeczytaj wyzej co napisalem to będziesz wiedzial.
@Bocheno1 Zerowa, napisalem jak jest z tym plebiscytem.
2
@LeszekFCB co w związku z tym? Wszystko zalezy od MŚ, bo to najważniejsza impreza w futbolu, jak tam wykręci liczby plus wygra MŚ to bierze ZP od kopa i mozecie sobie pisać co chcecie, ale prawda jest taka co napisałem bo zawsze tak bylo i tak będzie w tym plebiscycie.
I nie wyjeżdżaj z jakimś fanbojstwem bo napisalem prawde, a jak nie znasz zasad Zlotej Pilki i jak jest przyznawana to sobie przeczytaj na stronie francefootball zasady, tyle w temacie.
U Ciebie nic nie zmienia ale to France Football daje ZP a nie Ty i oni maja inne zasady.
A druga sprawa to od razu zaznaczam ze nigdzie nie napisalem i nie pisze ze Argentyna w 100% czy 200% wygra MŚ zeby pozniej nie bylo pisania kocopołow w moim kierunku jak odpadną czy coś, tylko dalem przykład co będzie "gdyby". Tyle w temacie.
2
@Karol145 O tym napisalem wyzej i powtarzać sie nie będę, w gronie faworytów nie znalazł sie przez przypadek bo wiedzą co Leo moze zrobić na MŚ.
4
@Luciano99 No jednak mają znaczenie jak widać wyżej plus jak dorzuci liczby z MŚ w przyszlym roku plus jakby je wygral to może nieźle namieszać w ZP.
@Xaviball Akurat na Vitinhe jest ogromny hajp, co chwilę sie o nim słyszy.
9
@Luciano99 A co tu jest przesadzone?
Liczby ma kosmiczne, jak wykręci kozak liczby na MŚ plus je wygra to od kopa bierze ZP, tak zawsze bylo i będzie że MŚ >>> inne imprezy w futbolu.
@Encore a na moje, dopóki piłka w grze to wszystko jest możliwe.
21
Według [GOAL] Leo Messi znalazł się w top10 faworytów do zdobycia Złotej Piłki 2026.
https://www.goal.com/en/lists/ballon-dor-2026-power-rankings/blte900f51820beae01
Wszystko będzie zależeć od Mistrzostw Świata.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @LAMC_10 @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944
1
@blakkudium Niech biorą Senesiego, tani i dobry, nikogo w takiej cenie nie znajdą lepszego.
2
@Sysia11 Tak, bo jest tani i dobry ;-)
16
GOAT ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @LAMC_10 @Lanosss @Tollusiek @macio_944
1
@blakkudium @Messibestplayerintheworld Schlotterbeck nie przyjdzie bo jest za drogi, pewnie do Bayernu pójdzie.
Niech dopinają transfer Senesiego. ;-)
5
Święta;DD
https://files.fm/u/6epffu4fmb
@tomek8756 @lucas/catalan @Coutinho007 @Pawel13sz @Kessie @Luciano99 @MichalZZZ @mekston @Adran360 @Lanosss
2
@tomek8756 Dziękuję Tomuś i wzajemnie;-))
2
@kubix05 Dziękuję i wzajemnie Kubuś ;-)
1
@Lanosss Dziękuję bardzo Mordzia, wiadomo wiadomo ;P