0

@LeszekFCB w pierwszym komentarzu zarzuciles ze ja jakbym napisal ze Pep idzie kończyć kariere w Miami a ja napisalem w glownym poscie ze tam bym go widzial i nigdzie nie napisalem ze ma kończyć karierę tylko zaznaczyłem zeby mógł bo juz wygrał wszystko w futbolu a to roznica i to duza.

Moglby a ze skonczy to roznica spora.

To moj ostatni wpis w tej dyskusji a wy dalej drążcie temat.

0

@Pawlak1992 No a tam nie dopisalem bo pisze szybko, chodziło mi ze z rzędu go przebił, Ferguson mial niezłą serie ale w tym go Pep rozwalił, gdzie duzo ludzi pisalo ze tego nie przebije Pep a przebil.

@Stinger_ Drazysz dalej jakis gowno temat xD

Co mnie obchodzi co powiedzial Pep dwa lata temu, liczy sie tu i teraz a na ten moment blizej mu do iscia po City na przerwę roczną niz isc w Repki, widać to nawet po samym Pepie ze jest zmęczony Futbolem cos jak Klopp.

0

@Pawlak1992 No z rzędu nie wiem czy więcej razy wygral PL Ferguson.

Z tego co wiem to Pep go przebił i zrzucil z tronu w PL.

@LeszekFCB No jak nie napisales haha, sam sobie zaprzeczasz gosciu, piszesz cos co nie mialo miejsca z mojej strony.

No i niech sie zwija bo nie zamierzam z nim prowadzić dyskusji, duzo uzytkownikow go nie lubi bo drąży temat i lapie za język.

0

@Stinger_ No to niech sobie bedzie ale i tak czy siak to sa inne swiaty i ja to oddzielam proste, wchodząc w swiat Repek wchodzi z nową kartą i nawet jak mu sie nie powiedzie to nic sie nie stanie w stosunku do jego calej kariery.

Ja umiem czytac ze zrozumieniem.

Na razie nie byl Selekcjonerem i nie jest a co będzie pozniej to mnie nie interesuję, bo nie wiadomo czy tym Selekcjonerem w ogóle będzie.

0

@Stinger_ To sa inne światy.

A mnie nie obchodzi twoje glupie pisanie i kończę dyskusje bo nie umiesz czytac ze zrozumieniem.

To Ty przestań pisac bo z Toba jak juz pisalem Ci wielokrotnie ze nie bede prowadził dyskusji bo jesteś nudny i nie umiesz czytac ze zrozumieniem, wielu uzytkownikow pisalo o Tobie ze lapiesz za język i ciągniesz jakies bzdury.

Skończ majaczyć i zwijaj sie w dywan. Tyle w temacie gościu.

@NeroTFP1 No to niech nie konczy i co w zwiazku z tym?

Ja o czym innym pisalem wyzej, ze Trenerka klubowa a Reprezentacyjna to inne swiaty i ja to oddzielam.

0

@NeroTFP1 Ale co Ty teraz wrzucasz wypowiedzi xD

Które nie maja porycia bo nie jest Selekcojnerem i to są dwa rozne swiaty, ktore jak juz powiedzialem wyzej traktuje inaczej.

0

@Stinger_ A byl i czy jest Selekcjonerem?

To ze se mowil to jedno a czy bedzie to drugie.

I z resztą powtorze jeszcze raz Slekecjoner a Trener klubowy to inne rzeczy i ich nie porownuje tylko traktuje to oddzielnie.

0

@Stinger_ Bo to sa dwie inne rzeczy.
Jak uwazasz ze Selekcjoner i Trener w klubie to to samo to niezle odklejony jesteś.

@Pawlak1992 Fergusona to przebił, wystarczy zobaczyć kto więcej razy wygrał PL.

0

@LeszekFCB Naucz się czytać ze zrozumieniem, nigdzie nie napisałem ze tam pójdzie, tylko żebym go tam widział, a to bardzo duża różnica.

@Stinger_ Nie, bo kariera trenerska to co innego niz pilkarska.

A druga sprawa to Pep jest trenerem a nie Selekcjonerem wiec nie musi wygrac MS zeby byc najlepszy.

To jest trener strikte klubowy a nie reprezentacyjny.

I zacznijcie odróżniać Selekcjonera od Trenera klubowego.

Przykład Hansiego pokazuje ze nadaje sie tylko do klubów trenowania a nie Repek.

0

@Pawlak1992 Napisałeś że Messi mógł kończyć karierę w 2015 roku, otóż nie mógł bo jak sam wielokrotnie podkreślał że brakuje mu jednego trofeum i wtedy ewentualnie może kończyć karierę a z drugiej strony bez MŚ wielokrotnie bylo gadanie ze to brakuje Leo do statusu GOATa, więc gdybyś napisał że mógł kończyć karierę po MŚ22 to bym z Tobą się zgodził a tak to napisales kocopoły. ;-)

0

@Pawlak1992 bo jest to z dupy porównanie.

0

@Pawlak1992 nie porównuj kariery trenerskiej do kariery pilkarza bo to co innego.

0

@Stinger_ Zobaczymy co zrobi Pep, wszystkie opcje są realne, może być tez tak ze zrobi sobie po prostu przerwę od futbolu.

@NeroTFP1 Zobaczymy co zrobi Pep po sezonie, jak napisałem wyżej wszystkie opcje są realne.

0

@partymaker Nic nie musi udowadniać, swoje zrobił, nie musi juz wygrywać LM, udowodnił to w City ze umie z innym klubem ją wygrać a nie tylko z Barca co bylo argumentem idiotow kiedyś.

0

@Gibbon_FCB Wszystko wygrał i nic nikomu juz nie musi udowadniać więc smialo moze kończyć karierę.

@NeroTFP1 Zobaczymy co wyjdzie, ja na jego miejscu nie pchałbym sie do Repek, jak mu nie wyjdzie to dostanie jechane, wiec po co mu to potrzebne na starość? Niech sobie odpuści już bo i tak ma wszystko wygrane i nic nikomu nie musi udowadniać.

0

@Eklerek ja bym go widział w Miami a po tym etapie niech kończy karierę;-)

@NeroTFP1 Pep już wszystko wygrał więc może śmiało kończyć karierę, w Miami bym go widział u boku Leo, takie zakończenie kariery by było piękne i sentymentalne.

16

Wydaje się, że możliwość odejścia Pepa Guardioli z City latem 2026 roku jest realna. @FabrizioRomano



Ja to widzę tak ;-))



Idealne zakończenie kariery by to było ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

2

1

@LAMC_10 Tak, teraz tylko brakuje pomocników a tak to jest kadra kompletna praktycznie ;-)

2

Giuliano asysta, Sorloth z golem. Atleti na 1:0 z Sociedad wrzuca.

@Sysia11

2

@Sysia11 Klasa, asysta i bramka dzisiaj ;-))

2

@Sysia11 Lautaro zawsze potrafił rozgrywać;-)

1

@LAMC_10 Dużo opuściło klub zawodników i chce wzmocnić żeby wszystkie trofea wygrać, bo walczą na sześciu frontach Miami ;-))

0

@mekston Jak przegrają bezpośrednie starcie z Hilalami to nie mają już czego szukać w tym sezonie.

1

@mekston Al Hilal ich robi bo to widać jacy mocni są.

@Kapitan hawk No dokładnie, Al Hilal w formie i w sumie dobrze ;-)

@PatrychoO No daleko ale jak Al Hilal im odjedzie na 6 czy więcej pkt to juz tego nie oddadzą.

1

@vangoor Nie tylko, ogólnie lubie i mam sentyment do Sociedad.

6

Al Hilal Liderem Camel League ;D



Nie wierzę że znowu się Al Nassr zesrało metr przed kiblem, a nakupywali pol europy i znowu klapa.

@mekston @Kapitan hawk

2

@Kapitan hawk Oglądam Mordo Oglądam;D

2

@mekston Juz 4 transfery poszły, jeszcze ma dwoch pomocników przyjść plus obrońca ;-)

14

Bramka Enzo przeciwko City w 94min na 1:1.



Niech łapie i trzyma forme na Finalissime i MŚ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?