9

Kapitan Interu, Lautaro Martínez, ma na oku nowe wyzwanie — a Barcelona jest zdecydowanie w jego planach na przyszłe lato.

Robert Lewandowski zbliża się do końca swojej kariery w Barçy, Lautaro chętnie zastąpi go jako długoterminowy następca na Camp Nou.

[@El Nacional]



Ciekawe ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944

8

Rodrigo De Paul jest teraz pełnoprawnym zawodnikiem Interu Miami do 2029 roku.

— Transfer z Atlético Madryt: 17 mln dolarów
— Zostaje wyznaczonym zawodnikiem obok Leo Messiego
— Miami nadal ma jedno wolne miejsce dla wyznaczonego zawodnika.

[@tombogert]



No i elegancko;-)

Dawać jakiegoś kocura jeszcze z europy plus lekutkie wzmocnienia i można zaczynać sezon ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944

9

Klub Inter Miami CF ogłosił dzisiaj decyzje dotyczące składu po zakończeniu sezonu 2025 Major League Soccer (MLS).

Zawodnicy z gwarantowanymi kontraktami (już podpisanymi) na rok 2026:

Noah Allen, Tomás Avilés, Israel Boatwright, Yannick Bright, Maximiliano Falcón, Ian Fray, Tyler Hall, Gonzalo Luján, Lionel Messi, Santiago Morales, David Ruiz, Mateo Silvetti, Telasco Segovia i Óscar Ustari.

Wykorzystane opcje kontraktowe: Rodrigo De Paul.

Odrzucone opcje kontraktowe:
Fafa Picault, William Yarbrough.

Bez kontraktu: Ryan Sailor.

Wygasła umowa wypożyczenia: Marcelo Weigandt.

Klub prowadzi negocjacje z Allenem Obando (wygasła umowa wypożyczenia), Rocco Rios Novo (wygasła umowa wypożyczenia), Luisem Suárezem (wygasła umowa), Baltasarem Rodriguezem (wygasła umowa wypożyczenia) i Tadeo Allende (wygasła umowa wypożyczenia). Ponadto klub ogłosił niedawno podpisanie nowej umowy z obrońcą Ianem Frayem.

https://www.intermiamicf.com/news/inter-miami-cf-announces-2025-roster-decisions

W dobrą strone idzie kadra Miami ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944

10

Leo Messi z Interem Miami rozegrają dwa przedsezonowe mecze towarzyskie:

— 31 stycznia: przeciwko Atlético Nacional w Medellín.
— 7 lutego: przeciwko Barcelona SC w Guayaquil.



No to długo na mecz Leo nie trzeba będzie czekać;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944

10

Ignacio Boero, kandydat na prezesa klubu Newell's, wypowiedział się na temat ewentualnego przejścia Leo Messiego do Newell's:

"Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby sprowadzić go do nas i sprawić nam radość, której wszyscy pragniemy”.



Iniesta:

"To, co Messi oznacza dla Barcelony, nigdy się nie zmieni, niezależnie od tego, kto jest w klubie i niezależnie od epoki. Nie wiem, czy między nim a klubem istnieją napięcia, ani czy kiedykolwiek wróci i w jakiej roli, ale najważniejsze jest to, co Leo oznacza dla Barcelony."



Tutaj caly wywiad z Andresem:

https://www.marca.com/calendario-adviento/entrevista-andres-iniesta.html

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944

0

0

@Stinger_ Nie naśmiewam się, tylko lubię akurat to zdrobnienie ;-)

A Ty nie rób z igły widły.

0

@Eklerek ten akurat ze Szwecji wynalazek ;D

Ale wiem o co Ci chodzi z Portugalskiej ligi jak Felix ;D

Dwa placki których lepsze ligi wyjaśniły.

2

@Eklerek to ten co go Rambla chciała w Barcuni, zwykłe drewno i placek.

8

Xabi Alonso nie zostanie na razie zwolniony z Realu Madryt. [@marca]


13

Leo Messi Został Nominowany do Nagrody „King of America”.

Kapitan Reprezentacji Argentyny znalazł się wśród kandydatów do jednej z najważniejszych nagród na kontynencie, przyznawanej od 1986 roku przez Urugwajską gazetę EL PAÍS.

Zwycięzca zostanie ogłoszony 31 grudnia i zostanie wyłoniony w głosowaniu przez 250 dziennikarzy.

Jednym z warunków uzyskania tego wyróżnienia jest urodzenie się w Ameryce Południowej i gra w klubach na kontynencie amerykańskim.

Do 2023 roku Leo nigdy nie mógł ubiegać się o tę nagrodę, ponieważ większość swojej kariery spędził w Barcelonie i PSG. W tym roku, po spektakularnym sezonie w Interze Miami, La Pulga będzie miał szansę zdobyć tę nagrodę.

Kim są pozostali nominowani?

Giorgian De Arrascaeta
Gustavo Gómez
Vitor Roque
Agustín Rossi
Danilo
Bruno Henrique
Pedro
José Manuel López
Leandro Paredes
Ángel Di María



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944

2

@semafor @JimMorrisonFCB Norweg ma kontrakt do 2034roku, także o nim można zapomnieć, jakby nawet chciał odejść to City zażyczy sobie takiej sumy że Laporcie czapka spadnie i papcie z nóg xDD

1

@Barcanajlepszyteam To juz nie pierwszy filmik gdzie Leo mowi po Angielsku, zna Angielski ale na codzień mowi po Hiszpańsku bo przebywa w srodowisku Latynosow a jak wiemy oni sie porozumiewają po Hiszpańsku więc Angielski jest mu po prostu zbędny. ;-)

To Rambla sobie teorie wydala ze Leo nie zna Angielskiego a prawda jest inna, tyle w temacie.

@mientusek1407 No dokładnie ale będą pisać co innego bo są w szoku ze Leo zna Angielski xD

Dla mnie to nie nowość i w szoku nie jestem, chlop ma hajsu jak lodu więc może sobie kupic najlepsze lekcje Angielskiego i go sie w tydzień nauczyć, a Leo jak wiemy to inteligentny facet.

1

@blakkudium No to po sezonie czy dwoch będzie warty 80-100mln wzwyż. ;-)

Tak jak to zawsze bywa z Brazolami. ;-)

13

Czyli jednak mówi Leo po angielsku ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944

3

Elegancko, City dowiozło i sie nie zesrało metr przed kibelotem ;D

https://ibb.co/hFTG9wN9

Brawo dla Pepcia i City!

0

Co ten Pep za zmiany robi?

Dziwne w huk.

0

No i czego teraz na Doku żółtej nie bylo?

Faul taktyczny a za taki faul jest z automatu zoltko.

Oszusci z madrytu.

2

Alonso jaki zesrany xD

Chlop w szoku i nie wie co ma robic.

2

Bellingham jakie pudlo xDD

Slaby jest i tyle w temacie.

1

Erling gooool!

Vamooos City! Lac te miernoty.

0

To powinien byc karny.

0

Gooool O'reilly!

Vamooos City!!

1

@NeroTFP1 Dobra i co w zwiazku z tym?

Jak ostatecznie i tak wybral Leo.

1

Penalty por favor real madrid!!


Hahahahaha

0

@NeroTFP1 @mekston No tak ale ostatecznie i tak wybral Leo więc nie istotne jest co bylo kiedyś.

Mekston nie musisz tłumaczyć bo znam ten wywiad na pamięć;-)

Wrzucilem wam wyzej wywiad z teraz i znowu wybral Leo.

0

@mekston Ja widzialem stare wywiady to zawsze dobrze sie o Messim wypowiadał.

A ten wywiad co teraz z kontekstu napisałeś to był po MŚ22 gdzie na końcu powiedział że wybiera Leo bo to co zrobił na mundialu to jest niesamowite i że tym zamknął debate.

@NeroTFP1 no to to wywiad po MŚ22 który zamknął debate w jego oczach więc wybral tak czy siak Messiego.

1

@capoN Nie, od zawsze wybierał Messiego.

@fart Właśnie też to był moj ulubiony zawodnik Bayernu, niesamowicie inteligentny na boisku.

@ViscaelBarca2007 Po prostu go lubie, mój ulubiony zawodnik z Bayernu kiedyś.

21

Thomas Müller o odwiecznej debacie na temat Messiego i Ronaldo:

„Messi i Ronaldo… klasyczne pytanie. Obaj nadal osiągają świetne wyniki, obaj nadal dostarczają emocji. Ale dla mnie? Messi robi większe wrażenie.

Etyka pracy Ronaldo jest niesamowita – może nawet lepsza niż Messiego – ale oglądanie Messiego grającego w piłkę nożną to czysta magia. Czysty talent. To, co robi na boisku… nie jest dla mnie niewiarygodne, ponieważ wiem, do czego jest zdolny, tydzień w tydzień. Ale zawsze robi to na mnie ogromne wrażenie”.



Uwielbiam gościa❤️

@Pawel13sz @Sysia11 @Coutinho007 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?