0

@clyde Czemu tak twierdzisz Karolino?

1

@Toretto Wiem ;-)

Ale Leo sam promuje wina alkoholowe i nawet mozna kupic z jego inicjałami winko z procentami;-)

Takze wiem ze piją procentowe do obiadu Byku ;-)

1

@pride1899 Leo lubi Winko, sam do obiadu nawet polewa sobie i Antoneli ;D

Bylo pokazane na wielu filmach o nim ;P

Chociaz na uro Luisa pili wodke normalnie jak Polacy ;D

0

@ProMILs Antonela jak juz Byku ;-)*

A nie wiem mordo, ale ona sie bardzo zdrowo odzywia z tego co widze na Socialach i duzo filmów widzialem Leo a tam byly pokazane śniadania, obiady i kolacje rodzinki Mesiaczkow, Leo lubi bardzo czipsy jeść i to nie farmazon a prawda.

0

@D10SLEO Akurat ona o Leo zawsze dobrze mowila, Ania powinna brać z niej przykład.

2

@trolownik Winko u latynosow to styl zycia ;-)

Lampka do obiadu to nic zlego.

10

Odzywianie i Dieta Leo i Antoneli:

Antonela: „Mój mąż musi przestrzegać ścisłej diety ze względu na charakter swojej pracy, więc musimy się zdrowo odżywiać.

Nie pijemy alkoholu ani nie palimy, staramy się jeść ekologiczne produkty spożywcze. Wszystko jest ze sobą powiązane – ćwiczenia fizyczne, odżywianie, zdrowie psychiczne – to styl życia”.



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

1

@maroon Dzięki za poleconko, obadam temat.

2

@MesQueUnClub_87 Właśnie zarzuciłem Raport pelikana na ekran, to z Julią Roberts i Denzelem ;-)

Musi byc mocny film, ocena na filmweb 7.1.

15

Cały Leo Messi❤️



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@Giwera Oby. ;-)

2

@Wojcio Nie uczestniczył w akcji bo to olał, jak nawet widać na video wyraźnie jak Byk.

Przez Var by to bylo uznane więc byłaby bramka.

24

Konta Uefy co gotują na X ;-))





@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

2

@Gibbon_FCB Nie obchodzi mnie twoje zdanie.

1

@Faro To by musial zaakceptować, proste. ;-)

2

@Sysia11 Chciałbym go w Barcy, z Eryczkiem by to byla obrona nie do przejścia plus w rotacji młodziutki Cucu ;-))

1

@Czajka90 No jak nie, do sklepu skoczyłem po piwko ale nart zapomnialem ;DD

@Ptasior Następnym razem założę narty xDD

12

Leo Messi wraz z Rodzinką dostali od Neya koszulki z jego podpisem❤️



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

4

@barcanawieki Ja mam slimke i zostaje, kazda slimka od ps2 dawala elegancko rade z każdą nową grą więc zostaje i przy tej wariatce az zajade do konca ;D

@MesQueUnClub_87

3

@macio_944 To prawda. ;-)

@Kapitan hawk Ty lubisz takie pościwa ;D

1

@NeroTFP1 Tak jest w poście z X a co autor mial na myśli to nie mam pojęcia;-)

15

Factos: Od 2022 roku Lionel Messi i Cristiano Ronaldo zdobyli łącznie 7 oficjalnych trofeów klubowych. Ronaldo nie zdobył żadnego z nich.



Wyszło tak ;DD



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

0

@Bykunn Nope, wielokrotnie w wywiadach podkreślał że chce wrócić do Barcelony ale w innej roli niz piłkarz.

2

@Azi Na miejscu Leo zrobiłbym dokładnie to samo, wywaliłbym centralnie jajca w te wybory oszustów i kłamców;D

8

Leo Messi NIE MA ZAMIARU angażować się w proces wyborczy FC Barcelony. Jego zamiarem jest pozostać całkowicie na uboczu, nie popierając nikogo.

W tej chwili ma inne sprawy na głowie, przygotowuje się do następnych Mistrzostw Świata. Biorąc pod uwagę tę perspektywę, nie chce angażować się w wybory w Barcelonie. Messi zamierza powrócić do klubu w przyszłości.

Laporta próbował ponownie nawiązać kontakt z piłkarzem, ale Messi zawsze tego unikał, ponieważ czuje się przez niego zdradzony. Messi poczeka na wynik wyborów i dopiero wtedy, po zakończeniu Mistrzostw Świata, zacznie myśleć o powrocie do Barcelony.

[@marca]



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @macio_944 @LAMC_10 @Tollusiek @Lanosss

2

@LAMC_10 Dokładnie tak Byku ;-)

2

@Popitek12 u mnie to samo Popitos ;-)

12

Z 13go na 14go lutego Inter Miami Leo Messiego zagra na wyjeździe towarzysko z Ekwadorskim Independiente del Valle o 2:00 w nocy.



Będzie oglądane, transmisja na OneFootball, widziałem wykup meczu kosztuje niecałe 20zl, także chyba sobie wykupie ;-)

https://onefootball.com/en/match/2665884

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @macio_944 @LAMC_10

8

Bramka Lautaro przeciwko Sassuolo.



Zostało dwóch do przeskoczenia El Toro.



Jak zostanie w Interze na dlugo to powinien łyknąć obu ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

1

@Bocheno1 Akurat tak się sklada ze jajecznicy nie lubie na chlebie, ale Perełka sie zgadza ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?