0

Gooool Cubarsiiii!!!

2

Jagerek pomarańczowy pod ten mecz ladnie siada ;D

0

@mkord a to ja widzialem ze Yamal idzie od razu z piłką.

1

@JanuszKorwinMikke Nie, bo mam ich na pęczki;-)

1

@Kapitan hawk Nie prowokuj lwa zeby wyszedl z jaskini ;DD

2

Ale w milfy umiał trafic Yamalek ;DD

2

Yamal zjazd do Bazy, na dzis juz Panu dziękujemy.

Raphinha mógł jako Kapitan sam kopać, wziąć normalnie piłkę.

0

Niech Pedri wraca bo na truchtajacego Frenkiego sie patrzec nie da.

0

Joan klasa! Broni dzis pięknie;-))

0

Chlop z trybun w leb dostal od Raphy xDD

2

Joan Garcia ma super koszulke, podoba mi sie jego strój;-)

0

3 okazje zepsute ehh ://

3

Gdyby to byl Leo to by byla bramka, on lubial takie bramki strzelac i lubi do tej pory.

Ale Yamal dopiero wchodzi w futbol wiec go rozumiem. ;-)

@macio_944 @Messibestplayerintheworld @mekston @LAMC_10

4

Vamooos Barçaaa!!❤️



Prowadź Kapitanie!!❤️

21

Odkąd Leo Messi dołączył do MLS, klub Inter Miami zwiększył swoje przychody z 56 mln dolarów do 200 mln dolarów, zdobył trofea klubowe i stał się pierwszą franczyzą MLS wartą 1,35 mld dolarów.

Na boisku i poza nim nie tylko zmienił klub, ale także przekształcił ekonomię ligi.

— @Forbes



Klasa ;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

2

@kamyk_23 Ja nie lubie Ćwiąkiego wkurza mnie jego głos i ogólnie nie chce mi sie go słuchać.

@Gary Czaje :D ja Orłowskiego, Labogi, Cwiakiego i Kręcidlo nie lubie.

@Derpowsky a o nim zapomnialem, wiec dzieki za przypominajke. ;-)

0

@kamyk_23 Ja ogólnie nie przepadam za jednym jak i drugim do tego grona wrzucilbym jeszcze Ćwiąkałe bo też jest słaby jako komentator.

3

Dzisiaj wolne, wyspany więc można spokojnie czekać na meczyk, jedynie co mi się nie podoba to komentatorzy dzisiejszego meczu.

4

@Sysia11 @mekston Na Camp Nou ich wyjaśniamy, wracają do składu Rapha i Pedri zrobią robotę chłopy. ;-)

14

15 lutego w Historii Barcelony;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

7

Brawo Inter!!❤️



Majster coraz bliżej;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

1

@Sysia11 Mistrza już nie oddadzą ;-))

Lautaro z kolejnym trofeum!

1

@KamQiX Trzeba jeszcze umić trafić to fakt Byku ;DD

3

@Kapitan hawk Te Sociedad to sie nadaje do tarcia chrzanu xDD

Dupe wystawili a madrycioki ich ładują ;DD

1

@LAMC_10 Zmień to profilowe:-(

Poprzednie bylo piękne;-))

2

@Kapitan hawk Jak Ty zes drużynę ustaawil i zmotywowal?

Byku grabisz seee. ;DD

0

Penalty por favor Real Madrid xDD

1

Goool Oyarzabaaaaal!!!

@Kapitan hawk

6

Prezent Leo dla Antoneli z okazji Walentynek. ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @mekston @PatrychoO @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?