🔹 2002 – Lionel Messi podpisał kontrakt z FC Barceloną. Początek historii, która na zawsze zmieniła dzieje klubu i światowego futbolu.
🔹 2014 – W wygranym 6:0 meczu z Rayo Vallecano Messi wyprzedził Alfredo Di Stéfano (227) i zrównał się z… https://t.co/62v6ywzvTT">pic.twitter.com/62v6ywzvTT
@Sysia11 Rozumiem Cie Kochana, ale ja do konca oglądałem i na koniec sie poplakalem plus tez ściągnąłem koszulke i z radosci ze lzami w oczach zacząłem świętować❤️
Dobra jak dzis urodziny Angelito to trzeba jeszcze raz obejrzeć Finał Mistrzostw Świata z 2022 roku z komentarzem Darka Szpakowskiego i Sebastiana Mili. ;-))
A obejrzeć możecie na laczynaspilka caly mecz wystarczy ze zalozycie konto ;-)
4
@Sysia11 @mekston Na Camp Nou ich wyjaśniamy, wracają do składu Rapha i Pedri zrobią robotę chłopy. ;-)
14
15 lutego w Historii Barcelony;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
7
Brawo Inter!!❤️
Majster coraz bliżej;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
1
@Sysia11 Mistrza już nie oddadzą ;-))
Lautaro z kolejnym trofeum!
1
@KamQiX Trzeba jeszcze umić trafić to fakt Byku ;DD
3
@Kapitan hawk Te Sociedad to sie nadaje do tarcia chrzanu xDD
Dupe wystawili a madrycioki ich ładują ;DD
1
@LAMC_10 Zmień to profilowe:-(
Poprzednie bylo piękne;-))
2
@Kapitan hawk Jak Ty zes drużynę ustaawil i zmotywowal?
Byku grabisz seee. ;DD
0
Penalty por favor Real Madrid xDD
1
Goool Oyarzabaaaaal!!!
@Kapitan hawk
6
Prezent Leo dla Antoneli z okazji Walentynek. ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @mekston @PatrychoO @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
0
@clyde Gratki Karolino i milego dzionka i grania życzę;-))
3
@Sysia11 Otamendi jakis taki kurde ze stresowany byl, Leo nawet w tunelu go uspokajał:-((
Ale git ze poszlo po mysli i mamy to upragnione trofeum ;-))
Każdy fan Argentyny płakał ze szczęścia❤️
2
@Sysia11 Rozumiem Cie Kochana, ale ja do konca oglądałem i na koniec sie poplakalem plus tez ściągnąłem koszulke i z radosci ze lzami w oczach zacząłem świętować❤️
1
@Kapitan hawk Vamoooooos!!!❤️
0
@Frimpong Ale w szoku jestem ze sie odważyła w takim kraju jak Katar xDD
7
Ale ze po rzutach karnych Argentynka boobsy pokaże to tego sie nie spodziewałem;DD
https://ibb.co/p63RBSNM
A nazywa się Milu Barbiie tak ma na insta przynajmniej;P
https://www.instagram.com/milubarbiie_/?hl=pl
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
0
@AmigoBlancos na jakim buku grasz?
9
Obejrzałem caly mecz plus karne Argentyna Francja, emocje dalej są były będą bo to najważniejszy byl mecz w moim zyciu jaki oglądałem;-))
Chociaż Barca Chelsea z sezonu 2008/2009 rewanż na Stamford Bridge tez byl mega.
Gol Andresa po asyscie Leo ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
1
@Comentateiro A to nie koniec, 27 marca będzie płakał prawoskrzydlowy od nas, bo pewien Generał Marszałek z Rosario spuści mu manto ;-))
2
@LAMC_10 Ooo taak ;D
Ale wielki Dibuuu na to nie pozwoli ;D
2
@kubix05 Przepraszam ale wyswietlilo mi sie na X ;-))
A tutaj zapraszam Cie do ogladania Finalu Mistrzostw Świata z 2022 roku z okazji wlasnie urodzin Angelito ;-))
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16551729#comment-16551729
1
@Popitek12 czyli z samym @Comentateiro za rękę xD
Nieźle Popitek ;DD
1
@LAMC_10 haha ja to wole cale meczycho ;D
Oglądam i dalej są emocje jakby to dzis na zywo grali xD
2
@LAMC_10 Ja to samo stary, dlatego lubię oglądać pozniej jeszcze raz żeby to pamiętać do końca życia;-))
2
@LAMC_10 z 5 razy ;D
9
Dobra jak dzis urodziny Angelito to trzeba jeszcze raz obejrzeć Finał Mistrzostw Świata z 2022 roku z komentarzem Darka Szpakowskiego i Sebastiana Mili. ;-))
A obejrzeć możecie na laczynaspilka caly mecz wystarczy ze zalozycie konto ;-)
https://www.laczynaspilka.pl/biblioteka/mecze/argentyna-francja-33-k-4-2-18122022
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
3
@kubix05 czytaj ;-) znowu Cie uprzedziłem Kubuś. ;D
3
@Sysia11 Ja to z nim wiele dokumentow ogladalem, on występuje w kazdym filmie o Leo ;D
Ale tak to prawda i bardzo tez skromny ;-)
1
@Sysia11 Tak to Duńska firma, mozliwe ze tak jest ze tam jest tanie, pytaj i niech Ci zapodaje Puchar Mistrzostw Świata;D