4

@Sysia11 @mekston Na Camp Nou ich wyjaśniamy, wracają do składu Rapha i Pedri zrobią robotę chłopy. ;-)

14

15 lutego w Historii Barcelony;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

7

Brawo Inter!!❤️



Majster coraz bliżej;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

1

@Sysia11 Mistrza już nie oddadzą ;-))

Lautaro z kolejnym trofeum!

1

@KamQiX Trzeba jeszcze umić trafić to fakt Byku ;DD

3

@Kapitan hawk Te Sociedad to sie nadaje do tarcia chrzanu xDD

Dupe wystawili a madrycioki ich ładują ;DD

1

@LAMC_10 Zmień to profilowe:-(

Poprzednie bylo piękne;-))

2

@Kapitan hawk Jak Ty zes drużynę ustaawil i zmotywowal?

Byku grabisz seee. ;DD

0

Penalty por favor Real Madrid xDD

1

Goool Oyarzabaaaaal!!!

@Kapitan hawk

6

Prezent Leo dla Antoneli z okazji Walentynek. ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @mekston @PatrychoO @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

0

@clyde Gratki Karolino i milego dzionka i grania życzę;-))

3

@Sysia11 Otamendi jakis taki kurde ze stresowany byl, Leo nawet w tunelu go uspokajał:-((

Ale git ze poszlo po mysli i mamy to upragnione trofeum ;-))

Każdy fan Argentyny płakał ze szczęścia❤️

2

@Sysia11 Rozumiem Cie Kochana, ale ja do konca oglądałem i na koniec sie poplakalem plus tez ściągnąłem koszulke i z radosci ze lzami w oczach zacząłem świętować❤️

1

@Kapitan hawk Vamoooooos!!!❤️

0

@Frimpong Ale w szoku jestem ze sie odważyła w takim kraju jak Katar xDD

7

Ale ze po rzutach karnych Argentynka boobsy pokaże to tego sie nie spodziewałem;DD

https://ibb.co/p63RBSNM

A nazywa się Milu Barbiie tak ma na insta przynajmniej;P

https://www.instagram.com/milubarbiie_/?hl=pl

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

0

@AmigoBlancos na jakim buku grasz?

9

Obejrzałem caly mecz plus karne Argentyna Francja, emocje dalej są były będą bo to najważniejszy byl mecz w moim zyciu jaki oglądałem;-))

Chociaż Barca Chelsea z sezonu 2008/2009 rewanż na Stamford Bridge tez byl mega.

Gol Andresa po asyscie Leo ;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

1

@Comentateiro A to nie koniec, 27 marca będzie płakał prawoskrzydlowy od nas, bo pewien Generał Marszałek z Rosario spuści mu manto ;-))

2

@LAMC_10 Ooo taak ;D

Ale wielki Dibuuu na to nie pozwoli ;D

2

@kubix05 Przepraszam ale wyswietlilo mi sie na X ;-))

A tutaj zapraszam Cie do ogladania Finalu Mistrzostw Świata z 2022 roku z okazji wlasnie urodzin Angelito ;-))

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16551729#comment-16551729

1

@Popitek12 czyli z samym @Comentateiro za rękę xD

Nieźle Popitek ;DD

1

@LAMC_10 haha ja to wole cale meczycho ;D

Oglądam i dalej są emocje jakby to dzis na zywo grali xD

2

@LAMC_10 Ja to samo stary, dlatego lubię oglądać pozniej jeszcze raz żeby to pamiętać do końca życia;-))

2

@LAMC_10 z 5 razy ;D

9

Dobra jak dzis urodziny Angelito to trzeba jeszcze raz obejrzeć Finał Mistrzostw Świata z 2022 roku z komentarzem Darka Szpakowskiego i Sebastiana Mili. ;-))

A obejrzeć możecie na laczynaspilka caly mecz wystarczy ze zalozycie konto ;-)

https://www.laczynaspilka.pl/biblioteka/mecze/argentyna-francja-33-k-4-2-18122022

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

3

@kubix05 czytaj ;-) znowu Cie uprzedziłem Kubuś. ;D

3

@Sysia11 Ja to z nim wiele dokumentow ogladalem, on występuje w kazdym filmie o Leo ;D

Ale tak to prawda i bardzo tez skromny ;-)

1

@Sysia11 Tak to Duńska firma, mozliwe ze tak jest ze tam jest tanie, pytaj i niech Ci zapodaje Puchar Mistrzostw Świata;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?