@Sysia11 Ciężki temat, byliście 7 lat, jest to bardzo duży okres czasu, teraz ważne jest żebyś się nie załamała, życzę Ci żebyś wyszła na prostą i cóż zostaje Ci życie dla synka plus teraz zaplanuj dla niego przyszłość bo to najważniejsze a co do faceta to zachował się jak zwykły tchórz, jak to mówią: śmieci się wyniosły same.
Glowa do góry będzie dobrze ;-)
U mnie masz zawsze priwa otwartego, chcesz pogadać czy sie wyżalić to śmiało pisz.
@kubix05 Buła taka spoko i knysze też byly różne ale wzialem sobie bule z kurczakiem bo to kupowałem za dzieciaka, jeszcze musze tam wrócić po zapiekanki ktore tez tam jadalem i byly bardzo smaczne, ciekawe jak teraz smakują;-))
Powiem wam że poszedlem sobie po szame do budki z fast foodami do ktorej chodziłem za dzieciaka a dokladnie to 20 lat temu, minęły dwie dekady kiedy tam byłem, ale zarcie dalej kozak i pracują teraz tam córki tej kobiety co wcześniej tam wydawała jedzonko i tam pracowała ;-))
A tak sie prezentuje buła którą sobie tam dzis kupiłem;-))
2
@Messibestplayerintheworld @mekston @Sysia11 Dawać go, czekam na jego transfer, w koncu środkowy obrońca;-))
8
Julian asysta plus Lookman gool.
https://x.com/i/status/2024225304323960841
0:2 Atleti.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
2
@Sysia11 Ciężki temat, byliście 7 lat, jest to bardzo duży okres czasu, teraz ważne jest żebyś się nie załamała, życzę Ci żebyś wyszła na prostą i cóż zostaje Ci życie dla synka plus teraz zaplanuj dla niego przyszłość bo to najważniejsze a co do faceta to zachował się jak zwykły tchórz, jak to mówią: śmieci się wyniosły same.
Glowa do góry będzie dobrze ;-)
U mnie masz zawsze priwa otwartego, chcesz pogadać czy sie wyżalić to śmiało pisz.
8
Juliaaaan goool!
Atleti 0:1 z Brugge.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
0
@WiernyKatalonii Lubelskie ;-)
15
Leo Messi na insta: "Futbol i Rodzina❤️"
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10 @Adran360
1
@Konradowskyy Takie budki są najlepsze z żarciem, uwielbiam takie miejscowki i oby byly wieczne i w dodatku mają bardzo tanie jedzonko;-))
1
@Sysia11 Dziękuję bardzo, ogólnie smaczne bardzo jest ;-))
5
@blakkudium Niech składają i go biorą bo na lepsze opcje nas nie stać a nam sie gość przyda bo gra kozak w slabszym klubie.
1
@kubix05 Buła taka spoko i knysze też byly różne ale wzialem sobie bule z kurczakiem bo to kupowałem za dzieciaka, jeszcze musze tam wrócić po zapiekanki ktore tez tam jadalem i byly bardzo smaczne, ciekawe jak teraz smakują;-))
1
@blakkudium Oo to super, takiego kuraka to by zjadl z różna;P
1
@Czajka90 Tak sie składa ze tak, bo akurat pogadalem troche z nimi, bardzo mile są i ładne;-))
3
@Aragorn33 to jest bula z warzywami i kurczakiem, dali tyle tego ze szok ale smaczne bardzo jest ;-))
@blakkudium u mnie takie budki tylko zostały 3 a bylo ich 20 lat temu bardzo dużo:-((
Szkoda ze juz nie ma tyle bo zawsze mnie to cieszyło a szczególnie w lecie ;-))
@Gary stare żarcie zawsze jest dobre ;-))
To pojedz i sprawdź Byku bo takie rarytasy są kozackie ;-))
4
@lajcior sosy to klasyka wzialem, majonezik z keczupkiem ;-)
Czy tortex to nie wiem ale dobry jest slodziutki ;D
15
Powiem wam że poszedlem sobie po szame do budki z fast foodami do ktorej chodziłem za dzieciaka a dokladnie to 20 lat temu, minęły dwie dekady kiedy tam byłem, ale zarcie dalej kozak i pracują teraz tam córki tej kobiety co wcześniej tam wydawała jedzonko i tam pracowała ;-))
A tak sie prezentuje buła którą sobie tam dzis kupiłem;-))
https://ibb.co/j9HSdwvy
Zapłaciłem za to 20zl ;P
@Gary @MesQueUnClub_87 @clyde @Sysia11 @AssisMoreira @kubix05 @IronSanHybrid @Coutinho007 @Pawel13sz
1
@LAMC_10 Możliwe xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@norbi77 Z jakim jednym?
0
@norbi77 To nie wazne, dla nich liczy sie stawka jaka wezmą.
0
@borys27 Dokładnie Byku.
0
@norbi77 Wątpię bo malo zarobia w lidze a tak to stawka bedzie wysoka.
2
10 maja będzie kluczowy z Madryciokami.
Trzeba wygrać i tyle w temacie.
Ciekawe czy wykorzystamy przewage boiska i Manite dostaną;-))
@Kapitan hawk @norbi77 @Messibestplayerintheworld @LAMC_10 @MesQueUnClub_87
3
Czemu nasi nie mogą zejść jak dostaja nie słusznie bramki zdobyte.
Boja się czy co?
2
@Kapitan hawk jakas kurla spod trzepaka bo tylko takie umie kupowac madryt.
6
Że Raphinha spokojny do sędziów.
U mnie to chlopa bym zlapal za gardziel i uj, ktos jak ogladal filmy o mafii to wie jak by to sie skończyło.
@norbi77 @Kapitan hawk @macio_944 @LAMC_10 @Messibestplayerintheworld
0
Nie powinno byc gola dla Girony tylko larny dla Barcy.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Garciaaa to kooot❤️
1
@LAMC_10 No problemo jak to Terminator mowil ;DD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika