2

@Messibestplayerintheworld @mekston @Sysia11 Dawać go, czekam na jego transfer, w koncu środkowy obrońca;-))

2

@Sysia11 Ciężki temat, byliście 7 lat, jest to bardzo duży okres czasu, teraz ważne jest żebyś się nie załamała, życzę Ci żebyś wyszła na prostą i cóż zostaje Ci życie dla synka plus teraz zaplanuj dla niego przyszłość bo to najważniejsze a co do faceta to zachował się jak zwykły tchórz, jak to mówią: śmieci się wyniosły same.

Glowa do góry będzie dobrze ;-)

U mnie masz zawsze priwa otwartego, chcesz pogadać czy sie wyżalić to śmiało pisz.

8

Juliaaaan goool!



Atleti 0:1 z Brugge.

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

0

@WiernyKatalonii Lubelskie ;-)

15

Leo Messi na insta: "Futbol i Rodzina❤️"



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10 @Adran360

1

@Konradowskyy Takie budki są najlepsze z żarciem, uwielbiam takie miejscowki i oby byly wieczne i w dodatku mają bardzo tanie jedzonko;-))

1

@Sysia11 Dziękuję bardzo, ogólnie smaczne bardzo jest ;-))

5

@blakkudium Niech składają i go biorą bo na lepsze opcje nas nie stać a nam sie gość przyda bo gra kozak w slabszym klubie.

1

@kubix05 Buła taka spoko i knysze też byly różne ale wzialem sobie bule z kurczakiem bo to kupowałem za dzieciaka, jeszcze musze tam wrócić po zapiekanki ktore tez tam jadalem i byly bardzo smaczne, ciekawe jak teraz smakują;-))

1

@blakkudium Oo to super, takiego kuraka to by zjadl z różna;P

1

@Czajka90 Tak sie składa ze tak, bo akurat pogadalem troche z nimi, bardzo mile są i ładne;-))

3

@Aragorn33 to jest bula z warzywami i kurczakiem, dali tyle tego ze szok ale smaczne bardzo jest ;-))

@blakkudium u mnie takie budki tylko zostały 3 a bylo ich 20 lat temu bardzo dużo:-((

Szkoda ze juz nie ma tyle bo zawsze mnie to cieszyło a szczególnie w lecie ;-))

@Gary stare żarcie zawsze jest dobre ;-))

To pojedz i sprawdź Byku bo takie rarytasy są kozackie ;-))

4

@lajcior sosy to klasyka wzialem, majonezik z keczupkiem ;-)

Czy tortex to nie wiem ale dobry jest slodziutki ;D

15

Powiem wam że poszedlem sobie po szame do budki z fast foodami do ktorej chodziłem za dzieciaka a dokladnie to 20 lat temu, minęły dwie dekady kiedy tam byłem, ale zarcie dalej kozak i pracują teraz tam córki tej kobiety co wcześniej tam wydawała jedzonko i tam pracowała ;-))

A tak sie prezentuje buła którą sobie tam dzis kupiłem;-))

https://ibb.co/j9HSdwvy

Zapłaciłem za to 20zl ;P

@Gary @MesQueUnClub_87 @clyde @Sysia11 @AssisMoreira @kubix05 @IronSanHybrid @Coutinho007 @Pawel13sz

1

@LAMC_10 Możliwe xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@norbi77 Z jakim jednym?

0

@norbi77 To nie wazne, dla nich liczy sie stawka jaka wezmą.

0

@borys27 Dokładnie Byku.

0

@norbi77 Wątpię bo malo zarobia w lidze a tak to stawka bedzie wysoka.

2

10 maja będzie kluczowy z Madryciokami.

Trzeba wygrać i tyle w temacie.

Ciekawe czy wykorzystamy przewage boiska i Manite dostaną;-))

@Kapitan hawk @norbi77 @Messibestplayerintheworld @LAMC_10 @MesQueUnClub_87

3

Czemu nasi nie mogą zejść jak dostaja nie słusznie bramki zdobyte.

Boja się czy co?

2

@Kapitan hawk jakas kurla spod trzepaka bo tylko takie umie kupowac madryt.

6

Że Raphinha spokojny do sędziów.

U mnie to chlopa bym zlapal za gardziel i uj, ktos jak ogladal filmy o mafii to wie jak by to sie skończyło.

@norbi77 @Kapitan hawk @macio_944 @LAMC_10 @Messibestplayerintheworld

0

Nie powinno byc gola dla Girony tylko larny dla Barcy.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Garciaaa to kooot❤️

1

@LAMC_10 No problemo jak to Terminator mowil ;DD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?