1

@esem91 Ja to od zawsze pada, strzelanki nie strzelanki, wszystkie gry na padzie ;D

@heniusss Wiem o kogo Ci chodzi o Smoke'a? ;D

On rozwalał system jeśli chodzi o patche, ale później za dużo fantazji wrzucil do nich ;D

Seria Pes do 2020 roku zawsze w serduszku ;D

Sam patchowalem kiedys, za duzo czasu to zajmowalo, ale wszystkie programy itd dalej mam na pc wiec jak cos mi trzeba zmienic w Pesie bo dalej gram w 6 i 2009 to sobie zmieniam od kopa ;-)

0

@esem91 Peceta używam tylko do filmow czy do płatności różnych, no i do mojego kochanego Goticzka ;-))

PlayStation do gier nieustannie od ps2 ;-)) ps1 tez miałem w rączkach ale nieustannie gram od ps2 ;-)

5

Ale bym sobie pograł w remake Pesa 6 na ps5 ;-)

Mogliby sieknąć taki rimejczek ;-)

Chociaż na Peceta wyszedł fanowski remake i też fajnie sie gra ale to nie to samo co by sie grało na ps5 ;D

15

FC Barcelona zamierza przekonać Atlético Madryt do wymiany Juliána Álvareza za: Ferrana Torresa + 50 mln euro. [@VMalo8]



Jeśli Szwagry to sfinalizują to są kotami w huk ;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

0

@lithotripter Remaster Obliviona muszę sobie kupic ale to juz w kwietniu na wypłatę sobie zapodam wersje Deluxe ;D

0

@lithotripter Aa to czaje, to jak nie masz czasu zbytnio to poczekaj na promke i wtedy zawijaj ;D

0

@lithotripter Czaje, ja kupilem bo sie naoglądałem gameplayow i zachcialo mi sie grac w to, super sie bawie przy tym ;D

1

@lithotripter Na razie nie doświadczyłem żadnego, więc jest git ;-)

1

@Safrani Żadna, nienawidzę śledzi. Haa tfuu.

0

@Tomason Nie lubię porównywać ogólnie gier, włącz sobie na youtube Gameplay i sam sprawdź czy Ci siądzie ta gra, ja tak zrobilem i powiem Ci szczerze że nie żałuję zakupu ;-)

0

@Kgorecki2500 Czemu? Spodobala mi sie ta gra więc nie ma czego współczuć;-)

0

@Kgorecki2500 Gram na ps5 i wczoraj od 17 do polnocy gralem, wciągnęło mnie to niemiłosiernie;-)

Teraz tez gram bo dzis nocka na 22 więc az grzech nie grać;D

1

Z radością informujemy, że gra #CrimsonDesert sprzedała się w ponad 3 milionach egzemplarzy na całym świecie. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili Pywel i towarzyszyli nam w tej podróży.
Wasze opinie wciąż pomagają nam ulepszać grę i będziemy nadal pracować nad tym, by dalsza część przygody była dla graczy jeszcze przyjemniejsza.



Sam wczoraj dokonałem zakupu i gra mi się przyjemnie jak na razie ;-)

Nie żałuję wydanych 300zl ;-)

@clyde @Varkond @PatrychoO

1

@mekston z Mauretanią z 27 na 28 marca, a drugi mecz z Zambią z 31go marca na 1 kwietnia.

10

Cytując klasyka: "No i wp... wylądował" ;D



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

14

Pedri z koszulką Reprezentacji Argentyny.



Statystyki Leo Messiego:



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

2

@norbi77 Też super się słuchało ale teraz to dno.

7

@PatrychoO Kiedyś to Orłowski komentował z Laskowskim mecze i to duo było kozak na Canal plusie.

2

@clyde @Kgorecki2500 Dziękuję bardzo ;-))

W meczach tych mierd i to takim zawsze czerwo i karniaczek musi byc;D

17

Piękny Argentyńczyk Molina ;-))))



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

11

Zuut kalllny haha

Orlowski kocur xDD

13

Prze koot ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

0

@clyde Noo jak klasyczek wyjdzie to tez go ogram bo Goticzka kocham ;-))

2

Vamoooos Barçaaa!!❤️


1

@LAMC_10 Dzięki Mordzia ;-))

0

@clyde Ja nie mam żadnych;-) jestem mega fanem i Goticzka przeszedlem 1 i 2 z milion razy bo resztę części uwazam za syf, to obaw nie mam zadnych związanych, bo tez 5 czerwca ma wyjsc klaszyczny Goticzek na konsole więc odda tak czy siak swoje ;-))

2

@mekston Bo wiedzą że GOAT Carlitos później gra ;-))

@LAMC_10 haha i elegancko;-) milego Byku Ci życzę;P

5

Jutro igrzyska śmierci w Biedronce ;DD



Cyrk uważam za otwarty ;D

1

@FCKubanczyk89 Ja na ps5 mam wszystkie części;D

Aktualnie ogrywam Requiem ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?