On rozwalał system jeśli chodzi o patche, ale później za dużo fantazji wrzucil do nich ;D
Seria Pes do 2020 roku zawsze w serduszku ;D
Sam patchowalem kiedys, za duzo czasu to zajmowalo, ale wszystkie programy itd dalej mam na pc wiec jak cos mi trzeba zmienic w Pesie bo dalej gram w 6 i 2009 to sobie zmieniam od kopa ;-)
FC Barcelona zamierza przekonać Atlético Madryt do wymiany Juliána Álvareza za: Ferrana Torresa + 50 mln euro. [@VMalo8]
🚨 FC Barcelona aim to convince Atlético Madrid with a paid exchange for Julián Álvarez: Ferran Torres + €50m. [@VMalo8] https://t.co/oTdU4KzeGD">pic.twitter.com/oTdU4KzeGD
@Tomason Nie lubię porównywać ogólnie gier, włącz sobie na youtube Gameplay i sam sprawdź czy Ci siądzie ta gra, ja tak zrobilem i powiem Ci szczerze że nie żałuję zakupu ;-)
Z radością informujemy, że gra #CrimsonDesert sprzedała się w ponad 3 milionach egzemplarzy na całym świecie. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili Pywel i towarzyszyli nam w tej podróży. Wasze opinie wciąż pomagają nam ulepszać grę i będziemy nadal pracować nad tym, by dalsza część przygody była dla graczy jeszcze przyjemniejsza.
We are grateful to share #CrimsonDesert has sold through 3 million copies worldwide. To everyone who has stepped into Pywel and shared this journey with us, thank you. Your feedback continues to help shape the experience, and we will keep working to make the journey ahead even… https://t.co/8T26KzhQwm">pic.twitter.com/8T26KzhQwm
@clyde Ja nie mam żadnych;-) jestem mega fanem i Goticzka przeszedlem 1 i 2 z milion razy bo resztę części uwazam za syf, to obaw nie mam zadnych związanych, bo tez 5 czerwca ma wyjsc klaszyczny Goticzek na konsole więc odda tak czy siak swoje ;-))
1
@esem91 Ja to od zawsze pada, strzelanki nie strzelanki, wszystkie gry na padzie ;D
@heniusss Wiem o kogo Ci chodzi o Smoke'a? ;D
On rozwalał system jeśli chodzi o patche, ale później za dużo fantazji wrzucil do nich ;D
Seria Pes do 2020 roku zawsze w serduszku ;D
Sam patchowalem kiedys, za duzo czasu to zajmowalo, ale wszystkie programy itd dalej mam na pc wiec jak cos mi trzeba zmienic w Pesie bo dalej gram w 6 i 2009 to sobie zmieniam od kopa ;-)
0
@esem91 Peceta używam tylko do filmow czy do płatności różnych, no i do mojego kochanego Goticzka ;-))
PlayStation do gier nieustannie od ps2 ;-)) ps1 tez miałem w rączkach ale nieustannie gram od ps2 ;-)
5
Ale bym sobie pograł w remake Pesa 6 na ps5 ;-)
Mogliby sieknąć taki rimejczek ;-)
Chociaż na Peceta wyszedł fanowski remake i też fajnie sie gra ale to nie to samo co by sie grało na ps5 ;D
15
FC Barcelona zamierza przekonać Atlético Madryt do wymiany Juliána Álvareza za: Ferrana Torresa + 50 mln euro. [@VMalo8]
Jeśli Szwagry to sfinalizują to są kotami w huk ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
0
@lithotripter Remaster Obliviona muszę sobie kupic ale to juz w kwietniu na wypłatę sobie zapodam wersje Deluxe ;D
0
@lithotripter Aa to czaje, to jak nie masz czasu zbytnio to poczekaj na promke i wtedy zawijaj ;D
0
@lithotripter Czaje, ja kupilem bo sie naoglądałem gameplayow i zachcialo mi sie grac w to, super sie bawie przy tym ;D
1
@lithotripter Na razie nie doświadczyłem żadnego, więc jest git ;-)
1
@Safrani Żadna, nienawidzę śledzi. Haa tfuu.
0
@Tomason Nie lubię porównywać ogólnie gier, włącz sobie na youtube Gameplay i sam sprawdź czy Ci siądzie ta gra, ja tak zrobilem i powiem Ci szczerze że nie żałuję zakupu ;-)
0
@Kgorecki2500 Czemu? Spodobala mi sie ta gra więc nie ma czego współczuć;-)
0
@Kgorecki2500 Gram na ps5 i wczoraj od 17 do polnocy gralem, wciągnęło mnie to niemiłosiernie;-)
Teraz tez gram bo dzis nocka na 22 więc az grzech nie grać;D
1
Z radością informujemy, że gra #CrimsonDesert sprzedała się w ponad 3 milionach egzemplarzy na całym świecie. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili Pywel i towarzyszyli nam w tej podróży.
Wasze opinie wciąż pomagają nam ulepszać grę i będziemy nadal pracować nad tym, by dalsza część przygody była dla graczy jeszcze przyjemniejsza.
Sam wczoraj dokonałem zakupu i gra mi się przyjemnie jak na razie ;-)
Nie żałuję wydanych 300zl ;-)
@clyde @Varkond @PatrychoO
1
@mekston z Mauretanią z 27 na 28 marca, a drugi mecz z Zambią z 31go marca na 1 kwietnia.
10
Cytując klasyka: "No i wp... wylądował" ;D
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
14
Pedri z koszulką Reprezentacji Argentyny.
Statystyki Leo Messiego:
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
2
@norbi77 Też super się słuchało ale teraz to dno.
7
@PatrychoO Kiedyś to Orłowski komentował z Laskowskim mecze i to duo było kozak na Canal plusie.
2
@clyde @Kgorecki2500 Dziękuję bardzo ;-))
W meczach tych mierd i to takim zawsze czerwo i karniaczek musi byc;D
7
Tak sie gra Kochani ;-))
https://ibb.co/XrHzMtSR
@Kgorecki2500 @Sysia11 @MesQueUnClub_87 @clyde @Luciano99 @Kessie @blakkudium
17
Piękny Argentyńczyk Molina ;-))))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
11
Zuut kalllny haha
Orlowski kocur xDD
13
Prze koot ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
0
@clyde Noo jak klasyczek wyjdzie to tez go ogram bo Goticzka kocham ;-))
2
Vamoooos Barçaaa!!❤️
1
@LAMC_10 Dzięki Mordzia ;-))
0
@clyde Ja nie mam żadnych;-) jestem mega fanem i Goticzka przeszedlem 1 i 2 z milion razy bo resztę części uwazam za syf, to obaw nie mam zadnych związanych, bo tez 5 czerwca ma wyjsc klaszyczny Goticzek na konsole więc odda tak czy siak swoje ;-))
2
@mekston Bo wiedzą że GOAT Carlitos później gra ;-))
@LAMC_10 haha i elegancko;-) milego Byku Ci życzę;P
5
Jutro igrzyska śmierci w Biedronce ;DD
Cyrk uważam za otwarty ;D
1
@FCKubanczyk89 Ja na ps5 mam wszystkie części;D
Aktualnie ogrywam Requiem ;-)