3

Nico Paz ;-))

4

Nicooo Paaaz z debiutanckim golem i to z wolnego!

Klasuniaaaa!!

4

Enzitoooo goool!! Molina asysta!!

1

@Batys Ja dalem 2.5 over do polowy xD

Za 25zl 60 do wyjecia ;D

A po przerwie w dublet Leo będę celowal ;D

0

@clyde Dobranoc Karolina. ;-)

2

Leci juz meczycho na Eleven;-))

https://ibb.co/DHgbvTQX


Oíd mortales
El grito sagrado
Libertad
Libertad
Libertad

Oíd el ruido de rotas cadenas
Ved en trono a la noble igualdad
Ya a su trono dignísimo abrieron
Las provincias unidas del Sud
Y los libres del mundo responden
Al gran pueblo argentino salud

Y los libres del mundo responden
Al gran pueblo argentino salud

Sean eternos los laureles
Que supimos conseguir
Sean eternos los laureles
Que supimos conseguir

Coronados de gloria vivamos
O juremos con gloria morir
O juremos con gloria morir
O juremos con gloria morir
O juremos con gloria morir


!Vamooooos Argentina¡

1

@Comentateiro Z ławki w drugiej od razu po przerwie ;D

1

@Batys Skład mocny, Leo w drugiej wchodzi od razu więc postrzelają i tak ;-))

8

Leo i spółka;-))



Godzinka i zaczynamy Partidazo ;-))

Skład Argentyny:

Dibu
Molina Cuti Senesi Acuña
Alexis
Enzo Almada
Nico Paz Julian Nico



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

8

Mistrzowie Świata przybyli na La Bombonere ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@Batys To ja też se pykne ale najpierw składy zobaczę bo może dorzucę zawodnikow na podwyższenie kursiku ;D

1

Wszedł Rekin, zobaczycie kurla jak zaraz zacznie strzelać( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Batys Właśnie widziałem że kursik dobry, kusi kusi rzucić za 50zl chociaż;D

1

@Batys Powinno być, ja liczę na Manite ;-)

18

Mamy to, Argentynka na Eleven!



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

7

Dobra łysolu zmieniaj naszych ;-))

Pedri, Ferminek, Cubi i Yamal out do bazy ;-)

7

Fermin i Cubi z asystami super ;-)

Oyarzabal kocur totalny.

@Kapitan hawk

2

Vamoos España!!

Oby chociaż dzis się nikt nie złamał z naszych.

Pedri, Yamal, Cubi i Ferminator po polowie oby zmiany.❤️

1

@PatrychoO Dobra Byku bo źle przeczytałem haha ;D

Myślałem ze tam napisałeś o zmianie czasu, na szybko czytałem bo kuponik tworze na mecze dzisiejsze ;D

13

Newell's Old Boys odpowiada Interowi Miami ;-))



Leo juz na dwoch stadionach ma swoją trybunę ;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

4

@PatrychoO z jutra na pojutrze czyli z soboty na niedziele, nie wprowadzaj ludzi w błąd Patryczku;-)

4

@Safrani Ale co Ty z tym marketingiem wyskoczyłeś, nazwali bo dal im też puchary do gabloty, wiadomo ze marketing itd ale bez Leo by nic nie znaczyli i nawet nie mieliby marketingu dobrego. Takie są fakty.

Messi im od początku nakręcił marketing taki ze szok, więc fakty są proste dostal bo zasłużył, tyle w temacie.

4

@Kgorecki2500 @Safrani o marketing tez ale bez Leo nic by nie wygrali i takie są fakty, dal im puchary do gabloty więc zasłużenie nazwali trybune jego inicjałami.

@Messibestplayerintheworld True. ;-)

8

Oficjalnie: Inter Miami poinformował, że trybuna wschodnia na nowym stadionie została nazwana na cześć Leo Messiego - najlepszego piłkarza w historii. [@InterMiamiCF]



Super ;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

9

Leo Messi rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. @gastonedul



No i spoko niech grają Ci co mają się pokazać przed Mistrzostwami ;-)

Leo wystarczy że z ławki na drugą połowę wejdzie to zrobi robotę;-)

Peaky Blinders w wykonaniu Argentyńczyków;D



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

9

Skład Argentyny na dzisiejszy mecz z Mauretanią.



Duzo zmian po wczorajszym treningu.

Nico Paz za Leo Messiego wleciał, Leo wejdzie na drugą połowę z tego co pisał Gastón Edul, ale nie ma jeszcze 100% potwierdzenia że Leo nie wyjdzie w podstawie. ;-)

Także elegancko ;-) ciekawy jestem ogólnie jak będzie wyglądać gra bez Leo, dawać mnie już ten meczyk. ;-)

Joaquín Panichelli zerwał więzadła krzyżowe w prawym kolanie i nie zagra na Mistrzostwach Świata. @gastonedul



Szkoda chłopaka, bo liczyłem na niego w tych meczach towarzyskich, a tak wypadł i nie zagra juz w tym sezonie oraz na MŚ:/

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @macio_944 @LAMC_10

2

@Kgorecki2500 Ładnie siadło;-)

7

Ciekawe co z tego wyjdzie. ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10

1

@LAMC_10 To tez Byku i sie zgadzam z tym co napisałeś;-)

1

@PatrykBarca Sam Leo powiedział ze musi być mocny fizycznie żeby jechać na Mundial, ale zdaję mi się że będzie tam Leo. ;-)

Grają u niego na miejscówce w USA więc tymbardziej powinien zagrać;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?