Oíd mortales El grito sagrado Libertad Libertad Libertad
Oíd el ruido de rotas cadenas Ved en trono a la noble igualdad Ya a su trono dignísimo abrieron Las provincias unidas del Sud Y los libres del mundo responden Al gran pueblo argentino salud
Y los libres del mundo responden Al gran pueblo argentino salud
Sean eternos los laureles Que supimos conseguir Sean eternos los laureles Que supimos conseguir
Coronados de gloria vivamos O juremos con gloria morir O juremos con gloria morir O juremos con gloria morir O juremos con gloria morir
Argentina está confirmada: Dibu; Molina, Romero, Senesi, Acuña; Enzo Fernández, Mac Allister, Nico Paz, Nico González; Julián y Almada. https://t.co/YkZVCeIQSa">pic.twitter.com/YkZVCeIQSa
@Safrani Ale co Ty z tym marketingiem wyskoczyłeś, nazwali bo dal im też puchary do gabloty, wiadomo ze marketing itd ale bez Leo by nic nie znaczyli i nawet nie mieliby marketingu dobrego. Takie są fakty.
Messi im od początku nakręcił marketing taki ze szok, więc fakty są proste dostal bo zasłużył, tyle w temacie.
@Kgorecki2500@Safrani o marketing tez ale bez Leo nic by nie wygrali i takie są fakty, dal im puchary do gabloty więc zasłużenie nazwali trybune jego inicjałami.
Oficjalnie: Inter Miami poinformował, że trybuna wschodnia na nowym stadionie została nazwana na cześć Leo Messiego - najlepszego piłkarza w historii. [@InterMiamiCF]
A veces, ciertas cosas no deben esperar. https://t.co/OfRwCiEXN6">pic.twitter.com/OfRwCiEXN6
Nico Paz za Leo Messiego wleciał, Leo wejdzie na drugą połowę z tego co pisał Gastón Edul, ale nie ma jeszcze 100% potwierdzenia że Leo nie wyjdzie w podstawie. ;-)
Także elegancko ;-) ciekawy jestem ogólnie jak będzie wyglądać gra bez Leo, dawać mnie już ten meczyk. ;-)
Joaquín Panichelli zerwał więzadła krzyżowe w prawym kolanie i nie zagra na Mistrzostwach Świata. @gastonedul
🚨 Joaquín Panichelli has torn the cruciate ligaments in his right knee and will miss the World Cup. @gastonedul 🚑💔 https://t.co/l7IPoWC2Nu">pic.twitter.com/l7IPoWC2Nu
— All About Argentina 🛎🇦🇷 (@AlbicelesteTalk) March 27, 2026
Szkoda chłopaka, bo liczyłem na niego w tych meczach towarzyskich, a tak wypadł i nie zagra juz w tym sezonie oraz na MŚ:/
🚨 Kilka dni temu Barcelona poinformowała agenta Juliána Álvareza, że jest on priorytetem klubu. Niemniej jednak klub zamierza zaproponować stopniowo rosnące wynagrodzenie, aby spróbować doprowadzić do transferu. Wszystko będzie zależało od Atlético. Jeśli chodzi o Bastoniego,… https://t.co/u9ObYuGY6Y">pic.twitter.com/u9ObYuGY6Y
3
Nico Paz ;-))
4
Nicooo Paaaz z debiutanckim golem i to z wolnego!
Klasuniaaaa!!
4
Enzitoooo goool!! Molina asysta!!
1
@Batys Ja dalem 2.5 over do polowy xD
Za 25zl 60 do wyjecia ;D
A po przerwie w dublet Leo będę celowal ;D
0
@clyde Dobranoc Karolina. ;-)
2
Leci juz meczycho na Eleven;-))
https://ibb.co/DHgbvTQX
Oíd mortales
El grito sagrado
Libertad
Libertad
Libertad
Oíd el ruido de rotas cadenas
Ved en trono a la noble igualdad
Ya a su trono dignísimo abrieron
Las provincias unidas del Sud
Y los libres del mundo responden
Al gran pueblo argentino salud
Y los libres del mundo responden
Al gran pueblo argentino salud
Sean eternos los laureles
Que supimos conseguir
Sean eternos los laureles
Que supimos conseguir
Coronados de gloria vivamos
O juremos con gloria morir
O juremos con gloria morir
O juremos con gloria morir
O juremos con gloria morir
!Vamooooos Argentina¡
1
@Comentateiro Z ławki w drugiej od razu po przerwie ;D
1
@Batys Skład mocny, Leo w drugiej wchodzi od razu więc postrzelają i tak ;-))
8
Leo i spółka;-))
Godzinka i zaczynamy Partidazo ;-))
Skład Argentyny:
Dibu
Molina Cuti Senesi Acuña
Alexis
Enzo Almada
Nico Paz Julian Nico
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
8
Mistrzowie Świata przybyli na La Bombonere ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@Batys To ja też se pykne ale najpierw składy zobaczę bo może dorzucę zawodnikow na podwyższenie kursiku ;D
1
Wszedł Rekin, zobaczycie kurla jak zaraz zacznie strzelać( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Batys Właśnie widziałem że kursik dobry, kusi kusi rzucić za 50zl chociaż;D
1
@Batys Powinno być, ja liczę na Manite ;-)
18
Mamy to, Argentynka na Eleven!
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
7
Dobra łysolu zmieniaj naszych ;-))
Pedri, Ferminek, Cubi i Yamal out do bazy ;-)
7
Fermin i Cubi z asystami super ;-)
Oyarzabal kocur totalny.
@Kapitan hawk
2
Vamoos España!!
Oby chociaż dzis się nikt nie złamał z naszych.
Pedri, Yamal, Cubi i Ferminator po polowie oby zmiany.❤️
1
@PatrychoO Dobra Byku bo źle przeczytałem haha ;D
Myślałem ze tam napisałeś o zmianie czasu, na szybko czytałem bo kuponik tworze na mecze dzisiejsze ;D
13
Newell's Old Boys odpowiada Interowi Miami ;-))
Leo juz na dwoch stadionach ma swoją trybunę ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
4
@PatrychoO z jutra na pojutrze czyli z soboty na niedziele, nie wprowadzaj ludzi w błąd Patryczku;-)
4
@Safrani Ale co Ty z tym marketingiem wyskoczyłeś, nazwali bo dal im też puchary do gabloty, wiadomo ze marketing itd ale bez Leo by nic nie znaczyli i nawet nie mieliby marketingu dobrego. Takie są fakty.
Messi im od początku nakręcił marketing taki ze szok, więc fakty są proste dostal bo zasłużył, tyle w temacie.
4
@Kgorecki2500 @Safrani o marketing tez ale bez Leo nic by nie wygrali i takie są fakty, dal im puchary do gabloty więc zasłużenie nazwali trybune jego inicjałami.
@Messibestplayerintheworld True. ;-)
8
Oficjalnie: Inter Miami poinformował, że trybuna wschodnia na nowym stadionie została nazwana na cześć Leo Messiego - najlepszego piłkarza w historii. [@InterMiamiCF]
Super ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
9
Leo Messi rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. @gastonedul
No i spoko niech grają Ci co mają się pokazać przed Mistrzostwami ;-)
Leo wystarczy że z ławki na drugą połowę wejdzie to zrobi robotę;-)
Peaky Blinders w wykonaniu Argentyńczyków;D
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
9
Skład Argentyny na dzisiejszy mecz z Mauretanią.
Duzo zmian po wczorajszym treningu.
Nico Paz za Leo Messiego wleciał, Leo wejdzie na drugą połowę z tego co pisał Gastón Edul, ale nie ma jeszcze 100% potwierdzenia że Leo nie wyjdzie w podstawie. ;-)
Także elegancko ;-) ciekawy jestem ogólnie jak będzie wyglądać gra bez Leo, dawać mnie już ten meczyk. ;-)
Joaquín Panichelli zerwał więzadła krzyżowe w prawym kolanie i nie zagra na Mistrzostwach Świata. @gastonedul
Szkoda chłopaka, bo liczyłem na niego w tych meczach towarzyskich, a tak wypadł i nie zagra juz w tym sezonie oraz na MŚ:/
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @macio_944 @LAMC_10
2
@Kgorecki2500 Ładnie siadło;-)
7
Ciekawe co z tego wyjdzie. ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
1
@LAMC_10 To tez Byku i sie zgadzam z tym co napisałeś;-)
1
@PatrykBarca Sam Leo powiedział ze musi być mocny fizycznie żeby jechać na Mundial, ale zdaję mi się że będzie tam Leo. ;-)
Grają u niego na miejscówce w USA więc tymbardziej powinien zagrać;-)