10

Raphinha z żoną są juz w Madrycie. ;-)



El Capitano na miejscu❤️

13

Adidas prezentuje nowe korki dla Leo Messiego ;-)



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

16

Michael Olise: "Moim idolem z dzieciństwa jest Leo Messi. Dorastałem, oglądając wszystkie jego mecze. To najlepszy piłkarz wszech czasów”. @ESPNDeportes



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

5

Po awans jutro, Vamoos!❤️


3

@mekston @blakkudium Przecież wróci na dwa mecze towarzyskie Argentyny, wtedy będzie wiadome jak będzie wyglądał Cuti. ;-)

5 tygodni ma mieć rekonwalescencji a resztę tygodni ma ostro zasuwać, Gastón Edul potwierdził nawet ze resztę tygodni to będą ciężkie treningi i przygotowania na MŚ. ;-)

Także dobrze ze odpuszcza końcówkę w Premier League, a totkom życzę spadku bo to najgorszy klub z PL.

0

@FCBparasiempre Żeby przyszedl do Barcy ;-) ale to napisałem prześmiewczo ;-)

16

Cuti Romero będzie gotowy do gry dla Reprezentacji Argentyny na Mistrzostwach Świata.

Doznał kontuzji więzadła bocznego prawej nogi. Okres rekonwalescencji potrwa od 5 do 8 tygodni.

@arevalo_martin @ESPNArgentina.



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

3

@Adran360 @PatrychoO Come to Barcelona;-)

3

@Sysia11 Jutro będzie info odnośnie czy groźna jest to kontuzja ;-)

Gastón Edul dawal ze jutro bedzie wiadome.

1

7

Pozdro @Kessie @Czajka90 ;DD



@Luciano99 @mekston @Bocheno1 @MesQueUnClub_87 @Messibestplayerintheworld

1

@Messibestplayerintheworld No tak, ale i tak trzeba nam mocnych zmiennikow jesli chcemy rywalizować na 3 frontach oprocz Raphy namy tylko Rashforda i nie wiadomo czy zostanie wykupiony więc zamiast Rashforda wolałbym Virgila ;-)

1

@Messibestplayerintheworld Nope, wolałbym go na LS tymbardziej ze Rapha w tym sezonie kontuzja za kontuzją.

Rapha wiadomo jak zdrowy to kot ale zobacz ile w tym sezonie go nie ma.

0

Powrót do nas tuż tuż;-))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Futebol Nostálgica ;-))

https://x.com/BarcaArchive/status/2043238359846601175

To trio bylo bardzo mocniutkie ;-)

3

Muriqi dwa Rayo zero ;DD

6

Inter Miami konczy remisem 2:2, obronil rzut wolny Leo.



@Sysia11 @mekston @Adran360 @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@Adran360 asysta Leo powinna być a teraz palil z RB.

3

Berterame goool 2:1 Miami!!

https://x.com/i/status/2043131695650460037

Asysta powinna byc Leo, uj wie jak to zaliczą.

@Sysia11 @Lanosss @Adran360 @mekston @LAMC_10

2

Silvetti gool a De Paul asysta ;-))

https://x.com/i/status/2043124818673885476

1:1 Miami do szatni z Red Bullem.

Berterame zjad do bazy i Luczo in tak to kurla widze, chlop uja daje, Leo powinien miec asyste to z metra zebal.

@Adran360 @Sysia11 @mekston @Lanosss

10

Amigosi❤️



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

9

XI Interu Miami:
Leo Messi✅️



Lecim z tym ;-))

Po dublet Leo albo hattricka trzeba szybko dobić do tysiąca;D

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

2

@Adran360 z red bullem jeszcze nie przegrał Leo ;D

Takze spokojnie i dzis wygrana ;-))

8

Za godzinke i 20min gra Leo i Spółka;-))



Dobrze ze chociaz na to z roboty meczycho zdążyłem;D

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

5

Futbolowa sobota z Eleven, nasz meczyk z espanyolem skomentują Mati Świecicki z Sebą Chabiniakiem. ;-)

https://x.com/i/status/2042863539728113729

W końcu porządny komentarz podczas naszego meczu ;-)

1

@Adran360 Wiem wiem bo czytałem o tym, podobno maja byc do pelna zapelnione oba stadiony ;-)

9

Potwierdzone mecze towarzyskie Reprezentacji Argentyny:

6 czerwca z Hondurasem
9 czerwca z Islandią



No i elegancko;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@MesQueUnClub_87 ja sobie klasyka odpalilem po Sin City Byku ;-)

https://m.cda.pl/video/2712805847

Ktos w full hd wrzucił;-)

3

@PepGardiola wroci dopiero na Klasyka w maju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?