Michael Olise: "Moim idolem z dzieciństwa jest Leo Messi. Dorastałem, oglądając wszystkie jego mecze. To najlepszy piłkarz wszech czasów”. @ESPNDeportes
🚨 Michael Olise: "My childhood idol is Lionel Messi. I grew up watching all his matches. He is the best player of all time." @ESPNDeportes ✨🇫🇷 https://t.co/94TgQwFseL">pic.twitter.com/94TgQwFseL
— All About Argentina 🛎🇦🇷 (@AlbicelesteTalk) April 14, 2026
@mekston@blakkudium Przecież wróci na dwa mecze towarzyskie Argentyny, wtedy będzie wiadome jak będzie wyglądał Cuti. ;-)
5 tygodni ma mieć rekonwalescencji a resztę tygodni ma ostro zasuwać, Gastón Edul potwierdził nawet ze resztę tygodni to będą ciężkie treningi i przygotowania na MŚ. ;-)
Także dobrze ze odpuszcza końcówkę w Premier League, a totkom życzę spadku bo to najgorszy klub z PL.
@Messibestplayerintheworld No tak, ale i tak trzeba nam mocnych zmiennikow jesli chcemy rywalizować na 3 frontach oprocz Raphy namy tylko Rashforda i nie wiadomo czy zostanie wykupiony więc zamiast Rashforda wolałbym Virgila ;-)
10
Raphinha z żoną są juz w Madrycie. ;-)
El Capitano na miejscu❤️
13
Adidas prezentuje nowe korki dla Leo Messiego ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
16
Michael Olise: "Moim idolem z dzieciństwa jest Leo Messi. Dorastałem, oglądając wszystkie jego mecze. To najlepszy piłkarz wszech czasów”. @ESPNDeportes
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
5
Po awans jutro, Vamoos!❤️
3
@mekston @blakkudium Przecież wróci na dwa mecze towarzyskie Argentyny, wtedy będzie wiadome jak będzie wyglądał Cuti. ;-)
5 tygodni ma mieć rekonwalescencji a resztę tygodni ma ostro zasuwać, Gastón Edul potwierdził nawet ze resztę tygodni to będą ciężkie treningi i przygotowania na MŚ. ;-)
Także dobrze ze odpuszcza końcówkę w Premier League, a totkom życzę spadku bo to najgorszy klub z PL.
0
@FCBparasiempre Żeby przyszedl do Barcy ;-) ale to napisałem prześmiewczo ;-)
16
Cuti Romero będzie gotowy do gry dla Reprezentacji Argentyny na Mistrzostwach Świata.
Doznał kontuzji więzadła bocznego prawej nogi. Okres rekonwalescencji potrwa od 5 do 8 tygodni.
@arevalo_martin @ESPNArgentina.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
3
@Adran360 @PatrychoO Come to Barcelona;-)
3
@Sysia11 Jutro będzie info odnośnie czy groźna jest to kontuzja ;-)
Gastón Edul dawal ze jutro bedzie wiadome.
1
@Czajka90 Lap Byku ;DD
https://ibb.co/9kBmQQvf
7
Pozdro @Kessie @Czajka90 ;DD
@Luciano99 @mekston @Bocheno1 @MesQueUnClub_87 @Messibestplayerintheworld
1
@Messibestplayerintheworld No tak, ale i tak trzeba nam mocnych zmiennikow jesli chcemy rywalizować na 3 frontach oprocz Raphy namy tylko Rashforda i nie wiadomo czy zostanie wykupiony więc zamiast Rashforda wolałbym Virgila ;-)
1
@Messibestplayerintheworld Nope, wolałbym go na LS tymbardziej ze Rapha w tym sezonie kontuzja za kontuzją.
Rapha wiadomo jak zdrowy to kot ale zobacz ile w tym sezonie go nie ma.
0
Powrót do nas tuż tuż;-))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Futebol Nostálgica ;-))
https://x.com/BarcaArchive/status/2043238359846601175
To trio bylo bardzo mocniutkie ;-)
3
Muriqi dwa Rayo zero ;DD
6
Inter Miami konczy remisem 2:2, obronil rzut wolny Leo.
@Sysia11 @mekston @Adran360 @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@Adran360 asysta Leo powinna być a teraz palil z RB.
3
Berterame goool 2:1 Miami!!
https://x.com/i/status/2043131695650460037
Asysta powinna byc Leo, uj wie jak to zaliczą.
@Sysia11 @Lanosss @Adran360 @mekston @LAMC_10
2
Silvetti gool a De Paul asysta ;-))
https://x.com/i/status/2043124818673885476
1:1 Miami do szatni z Red Bullem.
Berterame zjad do bazy i Luczo in tak to kurla widze, chlop uja daje, Leo powinien miec asyste to z metra zebal.
@Adran360 @Sysia11 @mekston @Lanosss
10
Amigosi❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
9
XI Interu Miami:
Leo Messi✅️
Lecim z tym ;-))
Po dublet Leo albo hattricka trzeba szybko dobić do tysiąca;D
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
2
@Adran360 z red bullem jeszcze nie przegrał Leo ;D
Takze spokojnie i dzis wygrana ;-))
8
Za godzinke i 20min gra Leo i Spółka;-))
Dobrze ze chociaz na to z roboty meczycho zdążyłem;D
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
5
Futbolowa sobota z Eleven, nasz meczyk z espanyolem skomentują Mati Świecicki z Sebą Chabiniakiem. ;-)
https://x.com/i/status/2042863539728113729
W końcu porządny komentarz podczas naszego meczu ;-)
1
@Adran360 Wiem wiem bo czytałem o tym, podobno maja byc do pelna zapelnione oba stadiony ;-)
9
Potwierdzone mecze towarzyskie Reprezentacji Argentyny:
6 czerwca z Hondurasem
9 czerwca z Islandią
No i elegancko;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@MesQueUnClub_87 ja sobie klasyka odpalilem po Sin City Byku ;-)
https://m.cda.pl/video/2712805847
Ktos w full hd wrzucił;-)
3
@PepGardiola wroci dopiero na Klasyka w maju.