@Mario96w Wiadomo byku, ja to fan i to moja ulubiona gra od dzieciaka więc zakupilem przedpremierowo za 260zl jak mówisz, opłaca się wziąć teraz i walnąć w Klasyku Platynkę ;D
Czekam na Goticzka II Noc Kruka na ps5, w Goticzka 1 na ps5 padem mi sie gra mega przyjemnie, wszystko jest w skrócie zrobione co mi sie bardzo spodobalo ;-)
A co do Goticzka 1 to jestem aktualnie na l4 i sobie pogrywam, zostaly dwa rozdziały do konca w ktorych sie bawie i chce zrobic platynę;D
Teraz pauzę zrobilem na mecz Baya z Bagietami ;D
Powiem wam ze nie wiem czy wiedzieliście ale z wieży Xardasa da sie wyjść przemianą w Wilka xD nie mialem akrobatyki wbitej a ni czaru przemiany w krwiopijce więc musiałem kminić w inną stronę więc postanowilem wyjść wilkiem i dalo radę ;D
🚨 Ya hay contactos entre el Barça y el Atlético de Madrid por Julián Álvarez
‼️ El jugador ya habría comunicado a su club su deseo de fichar por el Barça al final de la temporada https://t.co/80ZPhOMubO">pic.twitter.com/80ZPhOMubO
— Carpetas Blaugranas (CB) (@carpetasFCB) April 27, 2026
"Barça złoży oferte Atlético 70mln za Juliána”.
”W Barçy są zawodnicy którymi interesuje się Atlético Madryt."
@10JoseAlvarez dla ChiringuitoTV
💰 "El BARÇA HARÁ una OFERTA de 70 MILLONES AL ATLETI POR JULIÁN".
😮 "Hay JUGADORES del BARÇA que INTERESAN al ATLÉTICO".
FC Barcelona zaczyna przyspieszać działania zmierzające do pozyskania Juliana Alvareza. Negocjacje nie będą łatwe, ale w szeregach FC Barcelony panuje optymizm. @GustavoYarroch @ESPNArgentina
🚨 JUST IN: FC Barcelona are starting to accelerate their move to sign Julian Alvarez. It won't be an easy negotiation but there is an optimism on FC Barcelona's side. @GustavoYarroch@ESPNArgentina 🇪🇸🔵🔴 https://t.co/dUW5z4IBpN">pic.twitter.com/dUW5z4IBpN
— All About Argentina 🛎🇦🇷 (@AlbicelesteTalk) April 27, 2026
Informacja o tym, że bracia Juliána Álvareza są w Barcelonie w poszukiwaniu domu, była i jest prawdziwa. @GustavoYarroch
🚨 The story about Julián Álvarez' brothers being in Barcelona searching for a house is true. @GustavoYarroch 🏡
— All About Argentina 🛎🇦🇷 (@AlbicelesteTalk) April 27, 2026
— Inter Miami News Hub (@Intermiamicfhub) April 25, 2026
Warto też podkreślić że w poprzednim starciu z tą drużyną Leo wrzucił hattrick asyst a jeszcze w poprzednim hattrick bramek, wiec dzisiaj powinien wrzucić dublet spokojnie ;-)
@Bocheno1 To ze Bochenku u głąba Cholo gra na 10tce nie znaczy ze nią jest, tam sie nie odnajduje, jak dziwnym trafem gra wyzej to od razu gra lepiej strzela bramki i asystuje.
W River grał caly czas na 9tce i mial kozak liczby, więc nikt mi nie wmówi ze Julian to nie 9tka.
0
@clyde wal expa na scierwojadach plus kretoszczurach xD
Ja tak zrobilem to jak wbijalem do Szkodników to mialem chyba 7 czy 8 poziom już a minimalny do dołączenia jest 5 ;D
1
@Mario96w Wiadomo byku, ja to fan i to moja ulubiona gra od dzieciaka więc zakupilem przedpremierowo za 260zl jak mówisz, opłaca się wziąć teraz i walnąć w Klasyku Platynkę ;D
0
@blakkudium @Messibestplayerintheworld Skończy się 70mln plus Ferran.
Nie bez powodu zostaje Lewy, także Ferran out plus 70 baniek i Julian nasz, tak będzie;-)
7
Czekam na Goticzka II Noc Kruka na ps5, w Goticzka 1 na ps5 padem mi sie gra mega przyjemnie, wszystko jest w skrócie zrobione co mi sie bardzo spodobalo ;-)
https://www.gry-online.pl/newsroom/po-ponad-20-latach-trylogia-gothic-trafi-na-konsole-sa-daty-premi/zb30a16
A co do Goticzka 1 to jestem aktualnie na l4 i sobie pogrywam, zostaly dwa rozdziały do konca w ktorych sie bawie i chce zrobic platynę;D
Teraz pauzę zrobilem na mecz Baya z Bagietami ;D
Powiem wam ze nie wiem czy wiedzieliście ale z wieży Xardasa da sie wyjść przemianą w Wilka xD nie mialem akrobatyki wbitej a ni czaru przemiany w krwiopijce więc musiałem kminić w inną stronę więc postanowilem wyjść wilkiem i dalo radę ;D
@MesQueUnClub_87 @macio_944 @NeroTFP1 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld
10
@10JoseAlvarez za pośrednictwem @elchiringuitotv:
Trwają już rozmowy między Barçą a Atlético Madryt w sprawie Juliána Álvareza.
Piłkarz miał już poinformować swój klub o chęci przejścia do Barçy po zakończeniu sezonu.
"Barça złoży oferte Atlético 70mln za Juliána”.
”W Barçy są zawodnicy którymi interesuje się Atlético Madryt."
@10JoseAlvarez dla ChiringuitoTV
70mln plus Araujo.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
3
@MesQueUnClub_87 Z tego co wyczytałem to w max 120mln ma sie zamknąć transfer.
No ja tez takich zawodników lubie bo Julek jest uniwersalny coś jak Luisito kiedyś;-)
19
FC Barcelona zaczyna przyspieszać działania zmierzające do pozyskania Juliana Alvareza. Negocjacje nie będą łatwe, ale w szeregach FC Barcelony panuje optymizm. @GustavoYarroch @ESPNArgentina
Informacja o tym, że bracia Juliána Álvareza są w Barcelonie w poszukiwaniu domu, była i jest prawdziwa. @GustavoYarroch
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@blakkudium @Messibestplayerintheworld No i elegancko ;-)
5
@Czajka90 Klasa sama w sobie ;D
Szkoła @Luciano99 ;-)
12
Gratulacje @Kessie ! ;-)
2
@MeAndSwan AppleTV ;-)
8
XI Interu Miami:
Leo Messi✅️
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
37
11 pkt przewagi nad mierdami i okej.
1
No w koncu i teraz bic ich ostro ;-))
0
Sypią sie nam zawodnicy jak worek po mące. :/
1
@NeroTFP1 No to mam to samo Byku ;D
Z Getafe zawsze takie mecze są, cały mecz będą stali i sie bronili :/
1
To jest nasz najgorszy mecz w sezonie, takie gówno gramy ze to szok.
Bramka by sie przydała na odmulenie.
1
@LAMC_10 Dokładnie hahaha ;D
Chociaz juz piwko pite jest więc moze przed meczykiem drzemka wleci ;D
Ale jeszcze musze Juliana zobaczyć ;P
1
@Krystiansigma2734 Wsadzi brame i mecz sie skonczy ;-)
1
@LAMC_10 A jaaak ;D
Mimo ze po trzech nockach jestem to obejrze GOATa ;-)
1
Czutke mam taką że wejdzie Araujo i strzeli bramkę;-)
3
@mekston Oby GOAT dzis hattricka wsadził, trzeba gonić 1000 bramek ;D
2
@bartekvisca z dzis na jutro ;-)
@Adran360 Będzie wygrana, Leo lubi im strzelać i asystować;-)
10
Dzis oprócz Barcy gra też Inter Miami Leo Messiego z New England z dzis na jutro o 1:30 w AppleTV.
A tutaj statystyki Leo Messiego przeciwko New England:
Warto też podkreślić że w poprzednim starciu z tą drużyną Leo wrzucił hattrick asyst a jeszcze w poprzednim hattrick bramek, wiec dzisiaj powinien wrzucić dublet spokojnie ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
0
@TR3YWAY Leo z Luczo i De Paulem tez z jednego piją ;D
2
Oby humory dopisywały również po meczyku;-))
7
Vamooos Barçaaa!!❤️
7
Virgili co za kot, alez piękna bramka i Mallorca 1:0 prowadzi z Alaves.
1
@Bocheno1 Oki Bochen ;D
4
@Bocheno1 To ze Bochenku u głąba Cholo gra na 10tce nie znaczy ze nią jest, tam sie nie odnajduje, jak dziwnym trafem gra wyzej to od razu gra lepiej strzela bramki i asystuje.
W River grał caly czas na 9tce i mial kozak liczby, więc nikt mi nie wmówi ze Julian to nie 9tka.
Kto oglądał go od River ten wie gdzie gra Julian.