0

@clyde wal expa na scierwojadach plus kretoszczurach xD

Ja tak zrobilem to jak wbijalem do Szkodników to mialem chyba 7 czy 8 poziom już a minimalny do dołączenia jest 5 ;D

1

@Mario96w Wiadomo byku, ja to fan i to moja ulubiona gra od dzieciaka więc zakupilem przedpremierowo za 260zl jak mówisz, opłaca się wziąć teraz i walnąć w Klasyku Platynkę ;D

0

@blakkudium @Messibestplayerintheworld Skończy się 70mln plus Ferran.

Nie bez powodu zostaje Lewy, także Ferran out plus 70 baniek i Julian nasz, tak będzie;-)

7

Czekam na Goticzka II Noc Kruka na ps5, w Goticzka 1 na ps5 padem mi sie gra mega przyjemnie, wszystko jest w skrócie zrobione co mi sie bardzo spodobalo ;-)

https://www.gry-online.pl/newsroom/po-ponad-20-latach-trylogia-gothic-trafi-na-konsole-sa-daty-premi/zb30a16

A co do Goticzka 1 to jestem aktualnie na l4 i sobie pogrywam, zostaly dwa rozdziały do konca w ktorych sie bawie i chce zrobic platynę;D

Teraz pauzę zrobilem na mecz Baya z Bagietami ;D

Powiem wam ze nie wiem czy wiedzieliście ale z wieży Xardasa da sie wyjść przemianą w Wilka xD nie mialem akrobatyki wbitej a ni czaru przemiany w krwiopijce więc musiałem kminić w inną stronę więc postanowilem wyjść wilkiem i dalo radę ;D

@MesQueUnClub_87 @macio_944 @NeroTFP1 @Sysia11 @Messibestplayerintheworld

10

@10JoseAlvarez za pośrednictwem @elchiringuitotv:

Trwają już rozmowy między Barçą a Atlético Madryt w sprawie Juliána Álvareza.

Piłkarz miał już poinformować swój klub o chęci przejścia do Barçy po zakończeniu sezonu.



"Barça złoży oferte Atlético 70mln za Juliána”.

”W Barçy są zawodnicy którymi interesuje się Atlético Madryt."

@10JoseAlvarez dla ChiringuitoTV



70mln plus Araujo.

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

3

@MesQueUnClub_87 Z tego co wyczytałem to w max 120mln ma sie zamknąć transfer.

No ja tez takich zawodników lubie bo Julek jest uniwersalny coś jak Luisito kiedyś;-)

19

FC Barcelona zaczyna przyspieszać działania zmierzające do pozyskania Juliana Alvareza. Negocjacje nie będą łatwe, ale w szeregach FC Barcelony panuje optymizm. @GustavoYarroch @ESPNArgentina



Informacja o tym, że bracia Juliána Álvareza są w Barcelonie w poszukiwaniu domu, była i jest prawdziwa. @GustavoYarroch



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

5

@Czajka90 Klasa sama w sobie ;D

Szkoła @Luciano99 ;-)

12

Gratulacje @Kessie ! ;-)


2

@MeAndSwan AppleTV ;-)

8

XI Interu Miami:

Leo Messi✅️



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

37

11 pkt przewagi nad mierdami i okej.


1

No w koncu i teraz bic ich ostro ;-))

0

Sypią sie nam zawodnicy jak worek po mące. :/

1

@NeroTFP1 No to mam to samo Byku ;D

Z Getafe zawsze takie mecze są, cały mecz będą stali i sie bronili :/

1

To jest nasz najgorszy mecz w sezonie, takie gówno gramy ze to szok.

Bramka by sie przydała na odmulenie.

1

@LAMC_10 Dokładnie hahaha ;D

Chociaz juz piwko pite jest więc moze przed meczykiem drzemka wleci ;D

Ale jeszcze musze Juliana zobaczyć ;P

1

@Krystiansigma2734 Wsadzi brame i mecz sie skonczy ;-)

1

@LAMC_10 A jaaak ;D

Mimo ze po trzech nockach jestem to obejrze GOATa ;-)

1

Czutke mam taką że wejdzie Araujo i strzeli bramkę;-)

3

@mekston Oby GOAT dzis hattricka wsadził, trzeba gonić 1000 bramek ;D

2

@bartekvisca z dzis na jutro ;-)

@Adran360 Będzie wygrana, Leo lubi im strzelać i asystować;-)

10

Dzis oprócz Barcy gra też Inter Miami Leo Messiego z New England z dzis na jutro o 1:30 w AppleTV.

A tutaj statystyki Leo Messiego przeciwko New England:



Warto też podkreślić że w poprzednim starciu z tą drużyną Leo wrzucił hattrick asyst a jeszcze w poprzednim hattrick bramek, wiec dzisiaj powinien wrzucić dublet spokojnie ;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

0

@TR3YWAY Leo z Luczo i De Paulem tez z jednego piją ;D

2

Oby humory dopisywały również po meczyku;-))

7

Vamooos Barçaaa!!❤️


7

Virgili co za kot, alez piękna bramka i Mallorca 1:0 prowadzi z Alaves.


1

@Bocheno1 Oki Bochen ;D

4

@Bocheno1 To ze Bochenku u głąba Cholo gra na 10tce nie znaczy ze nią jest, tam sie nie odnajduje, jak dziwnym trafem gra wyzej to od razu gra lepiej strzela bramki i asystuje.

W River grał caly czas na 9tce i mial kozak liczby, więc nikt mi nie wmówi ze Julian to nie 9tka.

Kto oglądał go od River ten wie gdzie gra Julian.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?