Chociaz jeden plus ze Leo gra dzis i oby hattricka zapakowal to sie obudze kurla w koncu bo ten mecz nasz to porazka w uj, nudny jak flaki z olejem....
Dawać Juliana i to od razu, tyle rzutow wolnych bezposrednich mamy i zero bramek w tym sezonie, smiech na sali normalnie ze samych platfusow mamy od wykonywania wolnych.
@blakkudium@Adran360 Przecież wedlug niektórych to placek jest, interesuje sie nim chyba z okolo 7-8 klubow i to nie byle jakich, a Deco i Laporta jak zwykle z ręką w nocniku zostaną, zamiast od razu cisnąć na wyspy i go podpisać to odwalają szopki.
3
Messi zolta xDD
Przeciez ten karny dla Orlando to cyrk xD
3:3 Menda z hattrickiem.
@Adran360 @macio_944
2
Duch Dibu czuwa nad Miami ;D
@Adran360 @macio_944
5
Goooool LEOOOOOOOO!!! Luczo asystaaaaa
@macio_944 @Adran360
6
Gooooooool Segoviaaaaaa! Asystaaaa Leooooo!
Co przejechał pipki to jego;D
@Adran360 @macio_944
3
@Adran360 @macio_944 Ladnie sklepane i brama ;D
0
@Hasszz Chyba sedes po majówce xDDD
2
@Szczygiel06 Tak z otwartymi oczami oglądając mecze MLS xDD
@macio_944 hahahahaha
3
@FcPortoFan1999 Super ze dowieźliscie Mistrza ;-))
Az piwko otwarlem na tą uroczystość ;P
2
@FcPortoFan1999 No to idealna pora na otwarcie szampana od Lucka ;DD
2
@FcPortoFan1999 Chociaż byś na celebracje wyjął to wino co Ci @Luciano99 stary dal w 72 jak Cie na świecie nie było xDDD
13
Leo i Luczo wjechali na NU Stadium ;-)
Zara El Clasico ;P nawalamy sie z Orlando ;D
XI Miami:
Leo Messi✅️
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
15
Wazne 3 pkt i wazna wygrana!! Majster nasz!❤️
Vamooos Barçaaa!!❤️
4
Kooooonieeeec! Wygrywamy w Pampeluniee!!
3
Rashford zagranie klasa a Lewy to wykonczyl mistrzowsko.
5
Tego tłumaczyć nie musze ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
2
Chociaz jeden plus ze Leo gra dzis i oby hattricka zapakowal to sie obudze kurla w koncu bo ten mecz nasz to porazka w uj, nudny jak flaki z olejem....
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Filipem raz to i mucha pierdnie.
4
Dawać Juliana i to od razu, tyle rzutow wolnych bezposrednich mamy i zero bramek w tym sezonie, smiech na sali normalnie ze samych platfusow mamy od wykonywania wolnych.
3
Vamoooooooos BAAAAAARÇAAAAAA!!!❤️
13
David Beckham skończył dziś 51 lat!
No to dzis w nocy Inter Miami musi wygrać a Leo na lepsze świętowanie urodzin Dawida musi wrzucić hattrick ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
2
@Ilka Nie wiem, mi sie wyswietlil na x ;D
5
Łap @Ilka ;D
@Kessie @Luciano99 @Adran360 @Lanosss @mekston @Kapitan hawk @blakkudium
2
@blakkudium No dokładnie i dlatego Laporta z Deco powinni działać a nie czepili sie Bastoniego i męczą z nim bułe.
@Adran360 Dokładnie i to w dodatku za free ;-)
3
@blakkudium @Adran360 Przecież wedlug niektórych to placek jest, interesuje sie nim chyba z okolo 7-8 klubow i to nie byle jakich, a Deco i Laporta jak zwykle z ręką w nocniku zostaną, zamiast od razu cisnąć na wyspy i go podpisać to odwalają szopki.
2
@blakkudium Ja tam wolę Virgila ale Abde tez dobry, jakby któryś z dwójki przyszedł to będę zadowolony ;-)
2
@blakkudium No czaje, z LaLiga to tylko Abde albo Virgil i byłoby git wtedy ;-)
2
@blakkudium To niech go zabierają do siebie, nawet nie wiadomo kto to jest xD
Chelsea to wszystkich chce a pozniej oddają za grosze.
2
@blakkudium Yeremay a kto to kurla jest? Jakis placek co nikt o nim nic nie wie xD
Niech nie robią popeliny Deco wraz z Grubym.
2
@Hasszz Oby dołączył do nas.