3

Messi zolta xDD

Przeciez ten karny dla Orlando to cyrk xD

3:3 Menda z hattrickiem.

@Adran360 @macio_944

2

Duch Dibu czuwa nad Miami ;D

@Adran360 @macio_944

5

Goooool LEOOOOOOOO!!! Luczo asystaaaaa

@macio_944 @Adran360

6

Gooooooool Segoviaaaaaa! Asystaaaa Leooooo!

Co przejechał pipki to jego;D

@Adran360 @macio_944

3

@Adran360 @macio_944 Ladnie sklepane i brama ;D

0

@Hasszz Chyba sedes po majówce xDDD

2

@Szczygiel06 Tak z otwartymi oczami oglądając mecze MLS xDD

@macio_944 hahahahaha

3

@FcPortoFan1999 Super ze dowieźliscie Mistrza ;-))

Az piwko otwarlem na tą uroczystość ;P

2

@FcPortoFan1999 No to idealna pora na otwarcie szampana od Lucka ;DD

2

@FcPortoFan1999 Chociaż byś na celebracje wyjął to wino co Ci @Luciano99 stary dal w 72 jak Cie na świecie nie było xDDD

13

Leo i Luczo wjechali na NU Stadium ;-)



Zara El Clasico ;P nawalamy sie z Orlando ;D

XI Miami:



Leo Messi✅️

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

15

Wazne 3 pkt i wazna wygrana!! Majster nasz!❤️



Vamooos Barçaaa!!❤️

4

Kooooonieeeec! Wygrywamy w Pampeluniee!!

3

Rashford zagranie klasa a Lewy to wykonczyl mistrzowsko.

5

Tego tłumaczyć nie musze ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

2

Chociaz jeden plus ze Leo gra dzis i oby hattricka zapakowal to sie obudze kurla w koncu bo ten mecz nasz to porazka w uj, nudny jak flaki z olejem....

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Filipem raz to i mucha pierdnie.

4

Dawać Juliana i to od razu, tyle rzutow wolnych bezposrednich mamy i zero bramek w tym sezonie, smiech na sali normalnie ze samych platfusow mamy od wykonywania wolnych.

3

Vamoooooooos BAAAAAARÇAAAAAA!!!❤️


13

David Beckham skończył dziś 51 lat!



No to dzis w nocy Inter Miami musi wygrać a Leo na lepsze świętowanie urodzin Dawida musi wrzucić hattrick ;-))

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

2

@Ilka Nie wiem, mi sie wyswietlil na x ;D

5

2

@blakkudium No dokładnie i dlatego Laporta z Deco powinni działać a nie czepili sie Bastoniego i męczą z nim bułe.

@Adran360 Dokładnie i to w dodatku za free ;-)

3

@blakkudium @Adran360 Przecież wedlug niektórych to placek jest, interesuje sie nim chyba z okolo 7-8 klubow i to nie byle jakich, a Deco i Laporta jak zwykle z ręką w nocniku zostaną, zamiast od razu cisnąć na wyspy i go podpisać to odwalają szopki.

2

@blakkudium Ja tam wolę Virgila ale Abde tez dobry, jakby któryś z dwójki przyszedł to będę zadowolony ;-)

2

@blakkudium No czaje, z LaLiga to tylko Abde albo Virgil i byłoby git wtedy ;-)

2

@blakkudium To niech go zabierają do siebie, nawet nie wiadomo kto to jest xD

Chelsea to wszystkich chce a pozniej oddają za grosze.

2

@blakkudium Yeremay a kto to kurla jest? Jakis placek co nikt o nim nic nie wie xD

Niech nie robią popeliny Deco wraz z Grubym.

2

@Hasszz Oby dołączył do nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?