Lionel_Messi_10_Barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
JA JESZCZE POWRÓCĘ ZDRAJCY
4 obserwujących
0 obserwowanych
0
Dobra,dobra,nie cieszcie się,jak Juve złoży dobrą ofertę to Sanchez odejdzie.
0
NIE!!!Dlaczego nie!
0
NIE!Jest za stary, a najlepszy nie jest,wystarczy obejrzeć mecz Real-Atletico
0
Teraz Rakitić,ciekawe czy jeszcze kimś się zainteresują
0
Brać go,jest lepszy niż Laporte.
0
Ja bym go nie dawał jeszcze do pierwszej drużyny,jest jeszcze za słaby.
0
Może jak będzie teraz trenerem Enrique to może będzie grał lepiej.
2
Pedro zostań w Barcy!
0
Brać go!
0
Przestań.Bartra jest od niego lepszy.Mascherano ma już 30 lat,lepszy już nie będzie.
0
O tym czy jest na sprzedaż,czy nie decyduje zarząd.
0
Sprzedać!Może się uda za 20-25 milionów.
0
Np.Mandzukić
0
No wiem,ale on nie chce biegać.
0
Silva,jeśli chodzi Ci o Thiago Silve to możesz zapomnieć,Messi się nie zgodzi na skrzydło.
2
On,Benatia/Hummels,Laporte,Reus,Cuadrado i skład będzie super.
0
http://www.esport3.cat/directes/esport3/ Ja mam taki,ale po hiszpańsku.
0
Aj,aj.Trzeba gościa ściągnąć!Wcale się nie dziwie,że nie chce go sprzedać.No bo jak nie on to zostanie tylko Hummels,Javi Martinez lub Mathieu.
0
Dzięki.
1
Wie ktoś gdzie w necie będzie na żywo mecz z Epanyolem za darmo?
0
Wie ktoś,gdzie będzie można w internecie za darmo obejrzeć mecz Barcy z Espanyolem?
0
Wie ktoś,gdzie będzie można w internecie za darmo obejrzeć dzisiejszy mecz Barcy?
0
No panie,nie żartuj pan.
0
Wie ktoś,gdzie można obejrzeć za darmo dzisiejszy mecz Barcy?
0
Wie ktoś,gdzie w internecie można obejrzeć za darmo dzisiejszy mecz Barcy?
1
Chciałbym aby jeszcze przyszli:
Courtois lub Willy(z Malagi),ale znając zarząd to ten drugi
Cuadrado(może)
Pogba(znając zarząd...)-to może Vidal
Hummels lub Benatia
Reus lub Hazard(ale znając zarząd...damy na Deulofeu)
0
No tak,ale kto byłby na ławie?Tello-którego właśnie trzeba sprzedać.Deulofeu?Nie wiem czy by sobie poradził.
0
Jestem ciekawy,co byś powiedział,gdyby Alexis lub Neymar dostali poważną kontuzje?A no tak,jest Tello,tyle że nie poradzi sobie z obrońcami.Na ławce musi być zawodnik,który zastąpił by zawodnika schodzącego.
0
Nie chcę się kłócić,ale mi się podoba jego gra,czasami zdarzają się błędy,ale jako jeden z niewielu w tym sezonie jest zaangażowany w grę.Na przykład w meczu z Getafe z grudnia,sam pracował.Nie ma co się dziwić,że słabo gra,no bo z kim on ma grać w ataku,z Messim?Który nie chce biegać,rozgrywa sam akcje,bo nikogo nie ma w polu karnym.
0
No,może w tym sezonie mu nie wychodzi,ale jak chce to całkiem nieźle potrafi zagrać.Dałbym mu jeszcze jeden sezon.A po za tym nadaje się też na ławę.Pamiętajmy,że uratował Barce przed klęską z PSG.