0

Dobra,dobra,nie cieszcie się,jak Juve złoży dobrą ofertę to Sanchez odejdzie.

0

NIE!!!Dlaczego nie!

0

NIE!Jest za stary, a najlepszy nie jest,wystarczy obejrzeć mecz Real-Atletico

0

Teraz Rakitić,ciekawe czy jeszcze kimś się zainteresują

0

Brać go,jest lepszy niż Laporte.

0

Ja bym go nie dawał jeszcze do pierwszej drużyny,jest jeszcze za słaby.

0

Może jak będzie teraz trenerem Enrique to może będzie grał lepiej.

2

Pedro zostań w Barcy!

0

Brać go!

0

Przestań.Bartra jest od niego lepszy.Mascherano ma już 30 lat,lepszy już nie będzie.

0

O tym czy jest na sprzedaż,czy nie decyduje zarząd.

0

Sprzedać!Może się uda za 20-25 milionów.

0

Np.Mandzukić

0

No wiem,ale on nie chce biegać.

0

Silva,jeśli chodzi Ci o Thiago Silve to możesz zapomnieć,Messi się nie zgodzi na skrzydło.

2

On,Benatia/Hummels,Laporte,Reus,Cuadrado i skład będzie super.

0

http://www.esport3.cat/directes/esport3/ Ja mam taki,ale po hiszpańsku.

0

Aj,aj.Trzeba gościa ściągnąć!Wcale się nie dziwie,że nie chce go sprzedać.No bo jak nie on to zostanie tylko Hummels,Javi Martinez lub Mathieu.

0

Dzięki.

1

Wie ktoś gdzie w necie będzie na żywo mecz z Epanyolem za darmo?

0

Wie ktoś,gdzie będzie można w internecie za darmo obejrzeć mecz Barcy z Espanyolem?

0

Wie ktoś,gdzie będzie można w internecie za darmo obejrzeć dzisiejszy mecz Barcy?

0

No panie,nie żartuj pan.

0

Wie ktoś,gdzie można obejrzeć za darmo dzisiejszy mecz Barcy?

0

Wie ktoś,gdzie w internecie można obejrzeć za darmo dzisiejszy mecz Barcy?

1

Chciałbym aby jeszcze przyszli:
Courtois lub Willy(z Malagi),ale znając zarząd to ten drugi
Cuadrado(może)
Pogba(znając zarząd...)-to może Vidal
Hummels lub Benatia
Reus lub Hazard(ale znając zarząd...damy na Deulofeu)

0

No tak,ale kto byłby na ławie?Tello-którego właśnie trzeba sprzedać.Deulofeu?Nie wiem czy by sobie poradził.

0

Jestem ciekawy,co byś powiedział,gdyby Alexis lub Neymar dostali poważną kontuzje?A no tak,jest Tello,tyle że nie poradzi sobie z obrońcami.Na ławce musi być zawodnik,który zastąpił by zawodnika schodzącego.

0

Nie chcę się kłócić,ale mi się podoba jego gra,czasami zdarzają się błędy,ale jako jeden z niewielu w tym sezonie jest zaangażowany w grę.Na przykład w meczu z Getafe z grudnia,sam pracował.Nie ma co się dziwić,że słabo gra,no bo z kim on ma grać w ataku,z Messim?Który nie chce biegać,rozgrywa sam akcje,bo nikogo nie ma w polu karnym.

0

No,może w tym sezonie mu nie wychodzi,ale jak chce to całkiem nieźle potrafi zagrać.Dałbym mu jeszcze jeden sezon.A po za tym nadaje się też na ławę.Pamiętajmy,że uratował Barce przed klęską z PSG.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?