0

To jest moja opinia,nie twoja.

1

Brać te 55 milionów!I kupić porządnego pomocnika.

2

NIE!Pedro musi zostać,już wolę,żeby grzał ławę,niż żeby odszedł.

0

0

0

Wiecie coś na temat tego odwołania,odbyło się czy jak?

0

Myślałem o Busquetsie,miał być Sergi Roberto,więcej on zdziała niż Song.

0

Songa dał na spotkanie z 4 miejscem?Busquets ma być.Iniesta za Cesca,a w miejsce Iniesty powinien być Pedro

0

Po 1:Ostatni mecz Barcy oglądałem w tym tyg.
Po 2:Pedro jest bardziej zaangażowany w grę,a Sanchez tylko do czasu do czasu strzela bramke i tylko na CN.
Po 3:Co będzie jak Ter Stegen za zna kontuzji?Masip???To będzie tragedia.
Po 4:Też chciałem Jurgena Kloppa,ale to tylko marzenie,bo on nie chce do Barcy.Jak się dogada,jest Niemcem,a w Barcelonie nie ma ani jednego Niemca.A dziennikarze się bardziej znają niż kibic.

0

Pedro odchodzi?Jest lepszy niż Sanchez,tylko Martino mu nie daje grać i takie są efekty.Jurgen Klopp???Barca już wyznaczyła kandydatów.Masip???Będzie taki sam jak Oier.

0

TAK!!!Sancheza trzeba sprzedać!!!Ta lista jest fantastyczna!!!

0

Sprzedać!!!Jeśli FIFA zniesie sankcje to kupmy Cuadrado,albo kogoś innego.Jak nie zniesie,to i tak Montoya jest lepszy.

0

Proszę FIFO usuńcie zakaz.Martino OUT!!!

0

Racja,od początku to był głupi pomysł z Cescem,już lepiej jak by był za Xaviego na pomocy,a na ataku Messi na środek.

1

Ech...Kolejna kontuzja.Jeśli FIFA nie zmieni nakazu,to ech...Nie chcę nawet myśleć.

0

Proszę,odejdź z Barcelony,zrób to dla kibiców,którzy chcą aby Barca doszła do zwycięstwa,a nie do porażki.

0

Co?Chyba nie widzeliście jak gra Real,od razu gdy mają piłkę,to lecą w pole karne,a my rozgrywamy akcje i późnij tracimy piłki.Ta Tki-Taka jest bez sensu.Nowy trener,nowy zarząd!!!

0

I znowu bania od Realu,akurat w meczach których najbardziej się liczą.Ach..Koniecznie musimy zmienić trenera,chciałbym albo Jurgena kloppa,albo Scolariego.Co do zawodników:
Pinto-powinien obronić obydwie bramki
Dani Alves-właściwie to on tylko wrzutki potrafi,ale częściej te wrzutki wylądowały na autach
Bartra-strzelił bramke,ale fatalnie zagrał przy bramce Bale'a
Mascherano-według mnie zawodnik meczu
Xavi-fatalna gra
Cesc-podobnie jak Xavi.Fałszywa 9 to nie jest pozycja dla niego
Messi-tragedia
Neymar-oprócz okazji z 90 minuty to nic w sumie nie zrobił
Pedro-niewidoczny
Alexis-podobnie jak Pedro
Martino musi zejść z Camp Nou,niech wróci do Argentyny-wziął sobie za trudny klub.
Transfery muszą być(wiem,że mamy zakaz,ale jak ich nie będzie to Barceloa padnie)
Chciałbym takie transfery:
Ter Stegen(chociaż nie do końca mu ufam,jest młody,nie wiadomo czy się rozwinie)
Cuadrado(za Alvesa)
Thiago Silva(jak się nie uda ,to Hummels)
Reus
Jescze jakiś ofensywny pomocnik
Aguero
Van Persie
Spredałbym:
Mascherano(mimo,że jako jedyny grał w wczorajszym meczu)
Dani Alves
Cesc
Alexis
Neymar.

0

Gdyby był lepszy trener to zawodnicy byliby lepsi,no ale zawodnicy są zdani na siebie,5 porażek to wystarczająco.Tito i Pep lepiej poprowadzili zespół,a zwłaszcza Pep.

1

Nie jestem pesymistą,bardzo chcę aby Barca wygrała,ale trzeba też na to patrzeć obiektywnie,a to Benzema przy pomocy Di Marii strzelał bramki na Bernabeu.Oczywiście,że jest to prawie pewne,że nie streli żadna z drużyn 5 bramek,ale po tym co Barca zaprezentowała z Granadą i Atletico,to można mieć wątpliwości.A przypominam Real pokonał Atletico 5-0 w dwumeczu.No cóż,bądźmy dobrej myśli.

1

Prędzej(niestety) dla Realu

0

W Barcelonie to najwyżej może jeszcze wygrać Puchar Króla,ale on tego nie zrobi,tylko piłkarze.Mam nadzieję,że Martino odejdzie po tym sezonie.Chciałbym Jurgena Kloppa.

0

I przegrać z Atletico,Granadą,Valladoid,Sociedad.Barcelonie potrzebny jest trener,który wygrał coś więcej,a nie tylko 1 naj trener Ameryki Południowej.

0

Weź przestań z tymi finałami,jutrzejszy mecz jest najważniejszym z tych meczy,które pozostały.A Atletico możemy grać,ale tylko o honor

0

Marzenia to każdy może mieć.

1

Reus to siła napędowa,czego w Barcelonie nie ma.Przydałby się nam,grałby obok Iniesty.

0

Dzięki za szacunek,ale i tak Barca nie zajmie nawet 2 miejsca.

0

Koniec marzeń o mistrzostwo,skoro przegraliśmy z atletico,grenadą to raczej nie wygramy z realem.

0

Widzisz,tak już bywa,my fani Barcy musimy się teraz wstydzić za (jeszcze przez miesiąc) Mistrzów Hiszpanii

0

Też chciałbym,żeby nadal był najlepszym piłkarzem na świcie,ale jego czas się skończył,są już inni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?