0

FkubaC@ Jesteś fanem Realu czy Atletico?

0

Myśle,że trzeba tą ligę po prostu już wyrzucić z głowy,nic na siłę.Wiem,że nie będziecie zgodni z moją decyzją,ale posłuchajcie:Jestem wielkim fanem Barcy,ale chce,żeby Barca spadła na te 3 miejsce,to da im do myślenia.Żeby dobrze rozpocząć natępny sezon należy a)Wywalić Martino i ściągnąć PORZĄDNEGO trenera,np.Scolari,Klopp,a nie takiego,co raz wygrał nagrodę na naj trenera Ameryki Południowej b)Zrobić wszystko,aby odwołać zakaz c)pozbyć się niektórych zawodników.

0

Transfery!Martino out

0

0

0

0

0

0

to nie jest prowokacja,tylko wyrażenie swojej opinii

0

chyba Neymar drugim Gabi,ale za parę dobrych lat

0

on jest lepszy niż Neymar,szkoda,że Barca kupiła Neymara zamiast Gabiego.

0

szkoda,że przegramy:(

0

mogą gonić,ale nie dogonią

0

0

0

0

0

jak usunąć konto na tej stronie?

0

jak usunąć konto na fcbarca.com?Poda mi ktoś odpowiedź?

0

0

mam nadzieję,że z Chelsea,pragnę zemsty

0

Zgadzam się z Frozenem

0

Alves może odejść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?