Lionel_Messi_10_Barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
JA JESZCZE POWRÓCĘ ZDRAJCY
4 obserwujących
0 obserwowanych
0
FkubaC@ Jesteś fanem Realu czy Atletico?
0
Myśle,że trzeba tą ligę po prostu już wyrzucić z głowy,nic na siłę.Wiem,że nie będziecie zgodni z moją decyzją,ale posłuchajcie:Jestem wielkim fanem Barcy,ale chce,żeby Barca spadła na te 3 miejsce,to da im do myślenia.Żeby dobrze rozpocząć natępny sezon należy a)Wywalić Martino i ściągnąć PORZĄDNEGO trenera,np.Scolari,Klopp,a nie takiego,co raz wygrał nagrodę na naj trenera Ameryki Południowej b)Zrobić wszystko,aby odwołać zakaz c)pozbyć się niektórych zawodników.
0
Transfery!Martino out
0
0
0
0
0
0
to nie jest prowokacja,tylko wyrażenie swojej opinii
0
chyba Neymar drugim Gabi,ale za parę dobrych lat
0
on jest lepszy niż Neymar,szkoda,że Barca kupiła Neymara zamiast Gabiego.
0
szkoda,że przegramy:(
0
mogą gonić,ale nie dogonią
0
0
0
0
0
jak usunąć konto na tej stronie?
0
jak usunąć konto na fcbarca.com?Poda mi ktoś odpowiedź?
0
0
mam nadzieję,że z Chelsea,pragnę zemsty
0
Zgadzam się z Frozenem
0
Alves może odejść