Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Można, ale 75% dyrektorów musi się podać do dymisji co jest nierealne ..
1
Za 58 mln to mogą dostać, ale Pedro jak by ktoś chciał ;)
1
Pora pokazać dwom panom białe chusteczki. Wiadomo, że mówie o Lucho i Bartomeu
6
Costa 84 mln fajny żart
0
No nie ma. Ale pozbywając się teraz Leo Messiego też jej mieć nie będzie
0
Sytuacja Leo a Rooniego to dwie zupełnie inne historie. Przecież R10 odszedł bo dla niego ważniejsze od piłki stało się balowanie..
1
Już to widze jak zarząd kupuje Reusa (który lada moment bd w RM), Pogbę czy też Hazarda. ;)
1
To tak nie działa. Piłkarze trenera nie wyrzucą beznadziejną grą. Pamiętaj że słaba gra to też krytyka ze strony kibiców
0
Czerwiec 2015...
0
Dla Barcelony kolejne dwa lata bez tytułu to katastrofa, biorąc że poprzedni i ten będzie w pełni stracony
1
Genialne żeby wzmocnić Chelsea Leo Messim. A potem w LM dostaniemy baty. Brawo. W dodatku tak samo zrobił Tottenham sprzedając Bale'a kupili se solidnych grajków i grają gorzej niż wtedy.
0
A od kiedy jemu zależy na klubie? Bo póki co nie zrobił nic dobrego ..
0
Z tego co zaproponowałeś to jak dla mnie tylko Van Gaal
0
No nie wiem. Barto tak łatwo się nie podda i nie zwoła wyborów
0
Jakieś projekty długoterminowe. Sprzedaż samochodów itd.
0
Klopp stwierdził niegdyś, że nigdy by się nie podjął pracy w FCB. Simeone nie do wyciągnięcia
0
Tak, chce startować
0
Adidas chce dopłacić
0
Jest. Adidas chce dopłacić do transferu
0
Ja..............
0
Na instagramie i to oficjalne. Do tego nie prowadzi żaden manager tylko on sam
1
Co tam, że Messi nie ma żony (y)
0
Ja. Bo tutaj już nic nie da się wygrać
0
Następny też..........
1
Adidas are keen for Lionel Messi to join Chelsea and are prepared to help pay the transfer fee. [RAC1]
2
Polubił też Real i CR także wrzućcie na luz
0
Tak dziennikarze to zjeby
1
Lepiej nie, bo już przed meczem jego nota będzie wynosić 1
0
Otóż to. Obawiam się tego pierwszego
1