0

To nie jest żona Leo.

0

Przed 31 grudnia

0

1

fcbarcelona.cat

1

Oby właśnie tak się stało...

0

Jeszcze wcześniej mogli zaplanować te mecze.. na kit 18, czemu nie 20..

0

Na GD nie ma biletów w sprzedaży dla "zwykłych" kibiców. Mogą je nabywać tylko socios. Pod stadionem możesz je kupić, ale za gigantyczne ceny.

0

jaką apke? ;D////////

1

W weekend pewnie że lepiej, ale nie w środku tygodnia

0

Super znowu mecz o 22, a człowiek na 6 do roboty,..

0

Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mascherano Alba - Rakitic Busquets Xavi - Messi Suarez Neymar #fcblive

1

W 1/4 na Real lub Atletico

0

Wiele do "rzyczenia" to pozostawia ale język polski

1

Niestety nie ma szans

0

Xaviego tak. Masche nie.

0

Dziś najważniejsze jest zwycięstwo. Może być 0-1 po samobóju, ważne by wygrać i nie stracić pkt..

0

nie............

1

Pewnie że tak. Uśmiech tego gościa to oznaka, że nie powiedział ostatniego słowa w danym meczu ;)

0

Tak i to byłby mityczny tydzień.

1

Nie, nie chodzi o to. Bo to nagroda dla najlepszego strzelca hiszpańskiego ;)

1

Messi co ten facet wyczynia to przechodzi pojęcie. Geniusz.

0

livefootballvideo.com

0

Ronaldo brakuje ze 197 golami..

0

macie linka do sopcasta?

4

Po tym, że nie wiadomo czy grał na mundialu to na pewno.

5

Nie. Xavi, Iniesta, Busquets będzie grał do 40 przy takim trenerze

0

W reprezentacji dopiero drugi.

2

nie obrażaj Duńczyka, to lord Bendtner

0

tak jest taka szansa

5

widze koniec świata nadchodzi, Sergio i Pedro z golem w jednym meczu. Apokalipsa jest blisko..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?