Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A Barca to niby nie będzie? Po takiej porażce, to na miejscu City bałbym się jeszcze bardziej
0
Tak. Zobaczymy po meczu jak bd zwalał wine na sędziów, bo Shity przegrają ;)
0
a widzisz, że to ironia? ból dupy to ty masz, dziś przegraliśmy, ale trzeba wierzyć na kolejny meczi tyle
3
Niech zaprasza, bo we wtorek może błagać o litość
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
zapomnialeś e) wina sędziego i granie o 16
0
Owszem Real potknie się, ale wiesz że Barcelona też tak?
6
W sumie to obchodzi mnie tylko mecz FCB
1
Po dwumeczu z City, Barca ma zaoferować 1-letni kontrakt dla Daniego [mundo]
5
A wg mnie pora powiedzieć pa pa Daniemu. Rok temu wszyscy do sprzedawali, a teraz nage cules chcą żeby został, ot jak zmienia się myślenie kibiców. Pół roku bez pana wrzutki wytrzymamy, a potem zawita Danilo
5
Prawda jest taka, że gdyby nie matka Xaviego, to dziś grałby w ACM. Jej, dziadkowi Xaviemu także zawdzięczamy, że grał i gra u nas jeden z najlepszych pmocników świata, o ile nie najlepszy.
0
Dziecko ma fajne poczucie humoru. Ney zjada Bale'a na śniadanie i w przyszłości główny kandydat do ZP
0
Póki co ostatnim meczem, którego znamy date jest właśnie GD. Trzeba czekać na komunikat LFP
0
Wielki człowiek. Co prawda, gdy prowadził klub bywały różne wątpliwości czy to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, ale jeszcze za czasów Guardioli wykonywał kawał tytanicznej roboty. Jestem pewny, że gdyby nie on 14 pucharów za Pepa też by nie było
0
a wiesz może że to zwykła plotka i nigdy nie było takiej ofeerty?
1
Poskarż się Platiniemu,albo w sumie nie... lepiej mamie
0
Tak, to byłaby kwota właśnie mniej wiecej taka, czyli na dziś żaden zespół nie jest w stanie tego wykonać, bowiem FFP na to nie pozwala
0
Tak. Busquets bd 4 najlepiej zarabiającym po Messim, Xavim i Inieście, bo Ney więcej dostanie dopiero po podwyżce, która też już jest w drodze
0
Busquets bez dwóch zdań. W swojej najlepszej dyspozycji to najlepszy DM świata
1
250 mln euro to niska klauzula powiadasz?... ciekawe
0
Busi też ;)..........
1
lfp.es......................
0
Przeze mnie sporządzona statystyka odnośnie najlepszych strzelców w historii dla jednego klubu. Leo już na 9. miejscu i goni największych. Proszę: http://zapodaj.net/a69d936d49973.png.html
0
Nie wiem nawet czy by mu dali, bo żeby odebrać medal ileś tam meczów trzeba jednak rozegrać ;)
0
Nadal, Phelps, Bolt
1
wszystko fajnie, ale po co taki pudelek na fcbarca.com?
3
Znakomity tekst. A co nas czeka w kolejnym artykule Barcelona w sepii?
0
w sensie, że 3 bramki? jak o to ci chodzi, to chyba 29
4
Polskiej TV na to zwyczajnie nie stać. Koszt takich dwóch meczów to kasa o której TVP może pomarzyć