0

Dziś spokojnie pograć te 90 min i później cieszyć się z awansu ;)

0

Ja tam bym chciał Juve ;)

0

Ogromne osłabienie PSG. Wraca Zlatan i Verratti. Nie można zlekceważyć ich, bo skutki mogą być przykre

0

Zgadza się. Tutaj 'kibice' w zeszłym sezonie sprzedawali Leo, a dziś cieszą się z jego bramek.. żałosne

6

Suarez już 19 goli.. niesamowity snajper. Początek był dla niego ciężki, ale teraz już się rozkręcił ;D Przyszły sezon dla niego tak naprawdę będzie kluczowy ;)

0

Nie chcemy go. Nie ma miejsca dla niego.

0

Może i grzebidupiec, ale talentu mu nie odmówisz. Na kortach ziemnych praktycznie nie do pokonania

0

OM, Roma, Valencia, Lech

2

akurat Nadal to mój ulubiony tenisista, jakoś musiałem się z tym pogodzić że kibic Realu....

0

Komentarz usunięty

0

7

Są kibice i rzeźnicy, którzy nie chodzą na mecze dla widowiska, ale po to by komuś kosę w brzuch załadować. Nie ma co się oszukiwać. Zwykli kryminaliści, których miejsce jest w więzieniu

17

Messi, Suarez and Neymar have together scored more league goals (35) in 2015 than 96 of the 98 teams in the top 5 leagues [via whoscored]

Ta statystyka po prostu niszczy system...

6

6 i 13 maja....

1

Leo ma 22 gole i 14 asyst

0

Raptem do soboty 16 ;)

1

I dobrze. Przynajmniej Barca będzie świętować na CN wśród swoich sympatyków

0

Ja 1/2 chce Porto, a finał z Juve

0

Tak. To powinna być czerwień dla Neuera. Błąd sędziego, nie chciał robić takiej presji w tak wczesnej fazie meczu..

0

Luiz to gra padake od zawsze. Szejkowie ubzdurali sobie, że jak wydadzą 50 mln za oferme to będą fajni. Właśnie wczorajszy mecz i Suarez zweryfikował jego umiejętności na poziomie 50 mln

0

MSN strzeliło w tym sezonie już 91 bramek i powoli zbliża się ku setce ;D

0

A jak awansuje do 1/2 to bd 1 Urusem, któremu uda się tak daleko dotrzeć w LM ;)

24

Gdyby jej nie dotknął Ter Stegen z łatwością miałby tę piłkę na rękach, także gol by nie padł

1

Genialny mecz El Pistolero. Takiej '9' z prawdziwego zdarzenia nam brakowało od lat

0

Szkoda, że w trakcie meczu będę akurat w pracy.. zobacze ledwie ostatnie 20 min..

0

Ciekawe kto na PO. Pewnie Adriano i to byłoby chyba najllepsze wyjście

0

Tak na TVP1.........

0

Ukarać idiotów. Pora zrobić porządek na stadionach. Takich ludzi to do klatek z małpami wsadzić, a nie na stadion posyłać

0

Wie ktoś może ile bramek strzeliła Barca w LM we wszystkich edycjach?

0

0-2 byłoby cudownie, ale 2-2 biorę w ciemno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?