Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziś spokojnie pograć te 90 min i później cieszyć się z awansu ;)
0
Ja tam bym chciał Juve ;)
0
Ogromne osłabienie PSG. Wraca Zlatan i Verratti. Nie można zlekceważyć ich, bo skutki mogą być przykre
0
Zgadza się. Tutaj 'kibice' w zeszłym sezonie sprzedawali Leo, a dziś cieszą się z jego bramek.. żałosne
6
Suarez już 19 goli.. niesamowity snajper. Początek był dla niego ciężki, ale teraz już się rozkręcił ;D Przyszły sezon dla niego tak naprawdę będzie kluczowy ;)
0
Nie chcemy go. Nie ma miejsca dla niego.
0
Może i grzebidupiec, ale talentu mu nie odmówisz. Na kortach ziemnych praktycznie nie do pokonania
0
OM, Roma, Valencia, Lech
2
akurat Nadal to mój ulubiony tenisista, jakoś musiałem się z tym pogodzić że kibic Realu....
0
Komentarz usunięty
0
7
Są kibice i rzeźnicy, którzy nie chodzą na mecze dla widowiska, ale po to by komuś kosę w brzuch załadować. Nie ma co się oszukiwać. Zwykli kryminaliści, których miejsce jest w więzieniu
17
Messi, Suarez and Neymar have together scored more league goals (35) in 2015 than 96 of the 98 teams in the top 5 leagues [via whoscored]
Ta statystyka po prostu niszczy system...
6
6 i 13 maja....
1
Leo ma 22 gole i 14 asyst
0
Raptem do soboty 16 ;)
1
I dobrze. Przynajmniej Barca będzie świętować na CN wśród swoich sympatyków
0
Ja 1/2 chce Porto, a finał z Juve
0
Tak. To powinna być czerwień dla Neuera. Błąd sędziego, nie chciał robić takiej presji w tak wczesnej fazie meczu..
0
Luiz to gra padake od zawsze. Szejkowie ubzdurali sobie, że jak wydadzą 50 mln za oferme to będą fajni. Właśnie wczorajszy mecz i Suarez zweryfikował jego umiejętności na poziomie 50 mln
0
MSN strzeliło w tym sezonie już 91 bramek i powoli zbliża się ku setce ;D
0
A jak awansuje do 1/2 to bd 1 Urusem, któremu uda się tak daleko dotrzeć w LM ;)
24
Gdyby jej nie dotknął Ter Stegen z łatwością miałby tę piłkę na rękach, także gol by nie padł
1
Genialny mecz El Pistolero. Takiej '9' z prawdziwego zdarzenia nam brakowało od lat
0
Szkoda, że w trakcie meczu będę akurat w pracy.. zobacze ledwie ostatnie 20 min..
0
Ciekawe kto na PO. Pewnie Adriano i to byłoby chyba najllepsze wyjście
0
Tak na TVP1.........
0
Ukarać idiotów. Pora zrobić porządek na stadionach. Takich ludzi to do klatek z małpami wsadzić, a nie na stadion posyłać
0
Wie ktoś może ile bramek strzeliła Barca w LM we wszystkich edycjach?
0
0-2 byłoby cudownie, ale 2-2 biorę w ciemno