Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie, ale nie pogardziłbym ;)
0
Leo kolejny mecz i kolejny MOTM. Co tu więcej mówić, facet jest geniuszem i prowadzi klub od zwycięstwa do zwycięstwa. Kiedyś niestety zakończy kariere, ale jego nigdy nie zapomnimy, tak jak Cruyffa czy Ronaldinho.
0
Nie będzie zerem. Wprowadził duże zmiany do zespołu i nawet gdy nic nie wygra, to ja go osobiście dobrze będę wspominał
0
Genialny kawałek. Na zawsze pozostanie w naszych sercach
1
Niesamowity trener. Średnio w sezonie 3 tytuły ;D
10
Nigdy za nim nie tęskniłem i nigdy nie będę
19
Niesamowite, że koniec kwietnia i wszyscy zdrowi... oby tak już do końca, bo wszyscy są potrzebni na ten niesamowity finisz sezonu
0
Jest szansa. Barca mogła wygrać pewny mecz z Sevillą, gdzie miała ustawiony wynik... kto wie czy ten mecz nie przesądzi o mistrzostwie,....
0
Espanyol rok rok podkłada się Realowi, wiec nie licz na to
16
Niesłusznie anulując prawidłowego gola Leo Messiego..
0
Taaaaaaaaaaaaaaaak!!!!!!!!!!!!
1
Przegrywają do przerwy 0-2.........
0
I do tego 15 asyst
0
Co mecz to jakiś rekord. Oby tak dalej, ale tak naprawdę liczą się tylko tytuły
1
Zubizarreta 622
0
Jesli chodzi o klasyk to tak
0
Nie kupisz biletu. Nabywać mogę je jedynie socios
0
Wg mnie nie będzie. Obstawiam jednak mim wszystko Bayern - Real
1
Nie Bayer, tylko Bayern. To dwa różne kluby
0
Już prędzej przecierpie zwycięstwo w LM Bayernu niż Realu
14
Proszę o podwyższenie noty Busquetsa. Facet rozegrał kapitalny mecz, nie zaliczając strat i do tego fantastycznie odcinając możliwość kontr ze strony rywali. Klasowe rozegranie kilku akcji, obok Neymara najlepszy na boisku
2
Busquets MOTM bez dwóch zdań
0
Genialny wywiad. Oby takich więcej z resztą zespołu ;D
1
Marzenie to 1/2: Barca - Juve i finał Barca - Bayern...
0
Zagrał kolejny kapitalny mecz. Nie tylko w twojej opinii MOTM, ale mojej i zapewne wielu ekspertów także... Niesamowity piłkarz
0
Świetny mecz Neymara, ale równie dobry Busiego.
1
troszke do Leo.....
0
tak................
0
goldvod.tv..........
1
Only Barcelona!! ;)