0

Nie, ale nie pogardziłbym ;)

0

Leo kolejny mecz i kolejny MOTM. Co tu więcej mówić, facet jest geniuszem i prowadzi klub od zwycięstwa do zwycięstwa. Kiedyś niestety zakończy kariere, ale jego nigdy nie zapomnimy, tak jak Cruyffa czy Ronaldinho.

0

Nie będzie zerem. Wprowadził duże zmiany do zespołu i nawet gdy nic nie wygra, to ja go osobiście dobrze będę wspominał

0

Genialny kawałek. Na zawsze pozostanie w naszych sercach

1

Niesamowity trener. Średnio w sezonie 3 tytuły ;D

10

Nigdy za nim nie tęskniłem i nigdy nie będę

19

Niesamowite, że koniec kwietnia i wszyscy zdrowi... oby tak już do końca, bo wszyscy są potrzebni na ten niesamowity finisz sezonu

0

Jest szansa. Barca mogła wygrać pewny mecz z Sevillą, gdzie miała ustawiony wynik... kto wie czy ten mecz nie przesądzi o mistrzostwie,....

0

Espanyol rok rok podkłada się Realowi, wiec nie licz na to

16

Niesłusznie anulując prawidłowego gola Leo Messiego..

0

Taaaaaaaaaaaaaaaak!!!!!!!!!!!!

1

Przegrywają do przerwy 0-2.........

0

I do tego 15 asyst

0

Co mecz to jakiś rekord. Oby tak dalej, ale tak naprawdę liczą się tylko tytuły

1

Zubizarreta 622

0

Jesli chodzi o klasyk to tak

0

Nie kupisz biletu. Nabywać mogę je jedynie socios

0

Wg mnie nie będzie. Obstawiam jednak mim wszystko Bayern - Real

1

Nie Bayer, tylko Bayern. To dwa różne kluby

0

Już prędzej przecierpie zwycięstwo w LM Bayernu niż Realu

14

Proszę o podwyższenie noty Busquetsa. Facet rozegrał kapitalny mecz, nie zaliczając strat i do tego fantastycznie odcinając możliwość kontr ze strony rywali. Klasowe rozegranie kilku akcji, obok Neymara najlepszy na boisku

2

Busquets MOTM bez dwóch zdań

0

Genialny wywiad. Oby takich więcej z resztą zespołu ;D

1

Marzenie to 1/2: Barca - Juve i finał Barca - Bayern...

0

Zagrał kolejny kapitalny mecz. Nie tylko w twojej opinii MOTM, ale mojej i zapewne wielu ekspertów także... Niesamowity piłkarz

0

Świetny mecz Neymara, ale równie dobry Busiego.

1

troszke do Leo.....

0

tak................

0

goldvod.tv..........

1

Only Barcelona!! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?