Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Po kolejną LM!! O 18 wielki mecz, a ja w pracy ;(
0
Teraz to już autostrada do trypletu i coś co w styczniu wydawało się głupotą może stać się rzeczywistością! Visca el Barca!
4
Oby Andres był w pełni sił w sobotę, bo jest potrzebny na najważniejszy mecz sezonu
0
Dani ;) ;) ;)...
0
na pewno ;)....
8
Jutro gramy jednak w domowych strojach. Super ;)
0
Puchar Gampera raczej będzie w końcówce sierpnia
1
Człowieku, ludzie przez całe życie nie zarobią nawet 8 mln euro i żyją, a on rocznie chce 12 i nie przeżyje? Litości
0
Nie w limonkowych, bo one są na LM
0
Żółte to są wyjazdowe, ale na LM kolego ;)
4
Alves: "Will I stay next season? Don't know. Now I only think about the two finals. After that, I will announce my decision."
2
nie chce nic mówić o swojej przyszlości
0
Teraz przygotowania do finału PK, po 27 tytuł!
0
tak, ok 13..........
0
Niesamowita zdjęcia, widać że Iniesta znów zostanie tatą ;D
0
Jak widze Xaviego to chce m się płakać
0
Barca w pierwszym zespole powinna mieć dwóch bramkarzy. Zawsze można ew. powołać kogoś z Barcy B
0
jest na na C+S 2
2
Iniesta jest oszczędzany na finał PK i LM
0
Już tylko 2,5h do ostatniej ligowej potyczki z Xavim w koszulce Barcelony
5
Co jak co, ale to nie będzie ostatni mecz sezonu kolego
0
Ohyda, Xavi wiedział kiedy odejść..
4
Do końca życia powinniśmy być wdzięczni mamie Xaviego, że nie pozwoliła grać Xaviemu w Milanie. Gracies Xavi
0
Boże.Kiedy się nauczucie że można zastrzec, ale wtedy zespół bedzie mógł liczyć maksymalnie 24 zawodników. Tak zastrzeżmy Puyolowi, Valdesowi, Messiem, Xaviemu i będziemy grać w 18
0
no i początek transmisji
0
Zgadza się, 121 bramek Realu
0
Rozumiem, że po Puyolu nie..?
0
o której konferencja Xaviego?
0
Cztery..............
0
Przed meczem wiadomo było, że czerwony będzie Mallenco