2

Po kolejną LM!! O 18 wielki mecz, a ja w pracy ;(

0

Teraz to już autostrada do trypletu i coś co w styczniu wydawało się głupotą może stać się rzeczywistością! Visca el Barca!

4

Oby Andres był w pełni sił w sobotę, bo jest potrzebny na najważniejszy mecz sezonu

0

Dani ;) ;) ;)...

0

na pewno ;)....

8

Jutro gramy jednak w domowych strojach. Super ;)

0

Puchar Gampera raczej będzie w końcówce sierpnia

1

Człowieku, ludzie przez całe życie nie zarobią nawet 8 mln euro i żyją, a on rocznie chce 12 i nie przeżyje? Litości

0

Nie w limonkowych, bo one są na LM

0

Żółte to są wyjazdowe, ale na LM kolego ;)

4

Alves: "Will I stay next season? Don't know. Now I only think about the two finals. After that, I will announce my decision."

2

nie chce nic mówić o swojej przyszlości

0

Teraz przygotowania do finału PK, po 27 tytuł!

0

tak, ok 13..........

0

Niesamowita zdjęcia, widać że Iniesta znów zostanie tatą ;D

0

Jak widze Xaviego to chce m się płakać

0

Barca w pierwszym zespole powinna mieć dwóch bramkarzy. Zawsze można ew. powołać kogoś z Barcy B

0

jest na na C+S 2

2

Iniesta jest oszczędzany na finał PK i LM

0

Już tylko 2,5h do ostatniej ligowej potyczki z Xavim w koszulce Barcelony

5

Co jak co, ale to nie będzie ostatni mecz sezonu kolego

0

Ohyda, Xavi wiedział kiedy odejść..

4

Do końca życia powinniśmy być wdzięczni mamie Xaviego, że nie pozwoliła grać Xaviemu w Milanie. Gracies Xavi

0

Boże.Kiedy się nauczucie że można zastrzec, ale wtedy zespół bedzie mógł liczyć maksymalnie 24 zawodników. Tak zastrzeżmy Puyolowi, Valdesowi, Messiem, Xaviemu i będziemy grać w 18

0

no i początek transmisji

0

Zgadza się, 121 bramek Realu

0

Rozumiem, że po Puyolu nie..?

0

o której konferencja Xaviego?

0

Cztery..............

0

Przed meczem wiadomo było, że czerwony będzie Mallenco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?