0

To prawda, ale są jeszcze inne ligi, w których sporo mu jeszcze brakuje ;)

0

Taki okres na jaki trafiła Barca prędko nie wróci o ile w ogóle kiedykolwiek nastąpi. Złota generacja przemija.. taka kolej losu. Nie da się rok rocznie wprowadzać nowych piłkarzy, talenty trafiają się rzadko

0

Dziś odbyło się losowanie fazy grupowej LM piłkarzy ręcznych, o to grupa Barcelony:

Grupa B: FC Barcelona, Vive Tauron Kielce, Vardar Skopje, KIF Kolding, MOL-Pick Szeged, Rhein-Neckar Loewen, IFK Kristanstad, Montpellier Agglomeration HB

2

Dla mnie Iker to klasa sama w sobie i mam ogromny szacunek do niego. Nigdy nie zapomne tych GD, gdy Raul i Puyol dziękowali sobie za mecz

0

Powiedzmy sobie szczerze, dziś bez reklamy na koszulkach to dwa kroki w tył budżetowo, za zarazem piłkarsko. Jedyne słuszne wyjście to powiedzieć papa Katarowi i dać miejsce na koszulce prawdziwej marce, która da 60 mln

0

FIFA to najbardziej skorumpowana organizacja świata. Każdy o tym wie od dawna, a dopiero od miesiąca się za nich USA wzięły. Pora powiedzieć stop i posłać dziadów za kratki, w miejscu w którym powinni gnić długie, długie lata

32



#RESPECT

O to chodzi przede wszystkim w futbolu, brawo James

2

1.30

5

Dokładnie 9 lat temu na CN zaprezentowany został Yaya Toure ;)

6

Ja tak samo. Choćby miał wrócić na godzinę przed meczem to jestem pewny, że zagra i to od 1. minuty.

0

Jeśli 7 to nie ma mowy by zgodzić się na 5 sierpnia... dwa dni odpoczynku... to przeginka.Hiszpania to nie Anglia

1

Pogbe zdecydownie

7

Tragedia. Nie widać ani numeru ani nazwiska piłkarza

0

Barca też jakiś sezon temu od 1 do 38 była liderem

3

A rzeczywistość:
Mantoya 5, Adriano 4 i Song 8..

1

Żegnaj Deulofeu. Może kiedyś do nas wrócisz ;)

0

niestety książeczki się nie udało wygrać

1

całkowita prawda ;D

0

a może po polsku? nie lepiej brzmi imię?

0

Pogba

0

Nie w ostatniej, a w pierwszej

16

Strzelił

1

Ma chłopak wielki talent, oglądałem kilka meczów z jego udziałem i jest to z pewnością wyróżniajaca się postać

1

18 lipca

21

Oby nie Koke, bo do Barcy w ogóle nie pasuje.

0

Fajne pomysły, tylko, że i tak bez szans na wygraną

0

Jak Sevilla chce Douglasa, to chyba i oni mają coś z główkami, ale dla FCB lepiej

0

gotowe

0

a co jest nie tak?

0

Wszystkie zmiany na wikipedi anulowałem. Nie wiem co za kretyn ustawił Ramosa jako piłkarza FCB, ale radzę się leczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?