Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To prawda, ale są jeszcze inne ligi, w których sporo mu jeszcze brakuje ;)
0
Taki okres na jaki trafiła Barca prędko nie wróci o ile w ogóle kiedykolwiek nastąpi. Złota generacja przemija.. taka kolej losu. Nie da się rok rocznie wprowadzać nowych piłkarzy, talenty trafiają się rzadko
0
Dziś odbyło się losowanie fazy grupowej LM piłkarzy ręcznych, o to grupa Barcelony:
Grupa B: FC Barcelona, Vive Tauron Kielce, Vardar Skopje, KIF Kolding, MOL-Pick Szeged, Rhein-Neckar Loewen, IFK Kristanstad, Montpellier Agglomeration HB
2
Dla mnie Iker to klasa sama w sobie i mam ogromny szacunek do niego. Nigdy nie zapomne tych GD, gdy Raul i Puyol dziękowali sobie za mecz
0
Powiedzmy sobie szczerze, dziś bez reklamy na koszulkach to dwa kroki w tył budżetowo, za zarazem piłkarsko. Jedyne słuszne wyjście to powiedzieć papa Katarowi i dać miejsce na koszulce prawdziwej marce, która da 60 mln
0
FIFA to najbardziej skorumpowana organizacja świata. Każdy o tym wie od dawna, a dopiero od miesiąca się za nich USA wzięły. Pora powiedzieć stop i posłać dziadów za kratki, w miejscu w którym powinni gnić długie, długie lata
32
#RESPECT
O to chodzi przede wszystkim w futbolu, brawo James
2
1.30
5
Dokładnie 9 lat temu na CN zaprezentowany został Yaya Toure ;)
6
Ja tak samo. Choćby miał wrócić na godzinę przed meczem to jestem pewny, że zagra i to od 1. minuty.
0
Jeśli 7 to nie ma mowy by zgodzić się na 5 sierpnia... dwa dni odpoczynku... to przeginka.Hiszpania to nie Anglia
1
Pogbe zdecydownie
7
Tragedia. Nie widać ani numeru ani nazwiska piłkarza
0
Barca też jakiś sezon temu od 1 do 38 była liderem
3
A rzeczywistość:
Mantoya 5, Adriano 4 i Song 8..
1
Żegnaj Deulofeu. Może kiedyś do nas wrócisz ;)
0
niestety książeczki się nie udało wygrać
1
całkowita prawda ;D
0
a może po polsku? nie lepiej brzmi imię?
0
Pogba
0
Nie w ostatniej, a w pierwszej
16
Strzelił
1
Ma chłopak wielki talent, oglądałem kilka meczów z jego udziałem i jest to z pewnością wyróżniajaca się postać
1
18 lipca
21
Oby nie Koke, bo do Barcy w ogóle nie pasuje.
0
Fajne pomysły, tylko, że i tak bez szans na wygraną
0
Jak Sevilla chce Douglasa, to chyba i oni mają coś z główkami, ale dla FCB lepiej
0
gotowe
0
a co jest nie tak?
0
Wszystkie zmiany na wikipedi anulowałem. Nie wiem co za kretyn ustawił Ramosa jako piłkarza FCB, ale radzę się leczyć