0

już była, Laporta wygrał zdecydowanie

36

Laporta nie schrzań tego.. został tydzień walki

10

infekcja dróg moczowych, ciąża niezagrożona [sport]

2

hamuj się ze słowami.. szroty? to jakim szrotem musisz być ty, skoro siedzisz tylko przed kompem i gówno w życiu osiągnąłeś

2

źródło? może rodzi ;)

0

I tak dzień przed wyborami Batiste miał się wycofać. Im na tym tak bardzo nie zależało, a raczej na pokazaniu czego Barcelona potrzebuje

1

Oj widzę, że nie wiesz kto wprowadził Barcelonę w długi

0

Tak, ale ludzie boją się nowych nazwisko, bo wtedy już w ogóle nie wiadomo jak klub będzie zarządzany

0

akurat Pedro w kadrze gra dużo lepiej niż w FCB

0

Samper wymiata. W tym sezonie mam nadzieje, że sporo pogra w 1, zespole

4

Fabregas gdzie

2

I co z tego? Wtedy kadra mogłaby liczuć maks 24 piłkarzy... ja prdl jakie tu jest tępe myślenie

0

Hehe nie, bo jeszcze Songa trzeba pożegnać

0

Copa America

5

Krew barcelońską to on w sercu ma. Szkoda, że trenerzy nie chcą mu zaufać

0

Kolejny Douglas..

1

Niestety. Podniecają się jeszcze trypletem, a nie patrzą w przyszłość. Tak samo z wydaniem 600 mln euro na Espai Barca. Przecież taka inwestycja sprawi, że Barca upadnie finansowo i nie wyjdzie z marasu przez najbliższe 20 lat, tak jak Arsenal gdy wybudował nowy stadion

0

Troch to będzie głupie, że za rok znowu CA. Mogli po prostu obecną edycje zrobić za rok i byłoby po problemie...

1

Dalej, jeśli wygra Bartomeu to nie tylko zobaczymy upadek La Masii, ale i wizerunku klubu, który ze sądu nie wyjdzie chyba przez następne 10 lat przez wałki z transferem Neymara itd., będziemy świadkami kolejnych transferów pokroju Douglasa. Na koszulkach będziemy oglądać Katar za 40 mln, żenada, tak samo jak żałosne jest gadanie, że Katar to jedyna oferta na koszulki. Taki klub jak Barca a nikt nie chce go sponsorować. Ciekawe. Mam nadzieje, że socio widzą co on wyprawia i skończy, ale w pudle, za wałki przy transferach

1

Niby tak. Ale słuchaj, w przypadku wygrania Bartomeu La Masia upadnie na totalne dno i nie ma co się oszukiwać. Już jest na dnie, a później będzie jednym wielkim gównem z którego prędko się nie podniesie. Śmieszy mnie kampania Bartomeu, bo dzień przed dymisją stwierdził, że nie podpisze z Enrique nowego kontraktu bo pozostawi to w kwestii nowego prezydenta. Co się dzieje dzień później? Enrique podpisuje kontrakt.. What the fuck?

0

Leo wygrał już z reprezentacją, ale IO ;D Do tego MŚ U-20 ;)

1

Trzymam kciuki za Leo i Masche. To byłoby niesamowite zwieńczenie sezonu w ich wykonaniu!

0

Dokładnie, ale fakty są takie, że potwierdzenie transferu byłoby na korzyść Bartomeu

0

warto

0

Pamiętam swoją minę po rajdzie Leo. I zadałem sobie pytanie tylko jedno, z jakiej planety nasz kosmita przybył..

0

W meczach towarzyskich to nawet Wawrzyniak mógłby zagrać mimo że nie jest związany kontraktem

1

Lepsze skaczącego przez ogrodzenie ;D

0

Teoria. W praktyce nie będzie ani Turana ani Pogby

0

Komentarz usunięty

0

Inna sprawa jest taka, że Bartomeu ładnie musi pod stolikiem dawać komisji skoro oni rozważali zatwierdzenie transferu Turana. To nie leży zupełnie w ich kompetencji i uświadomoli to sobie w ostatnim momencie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?