0

Crack, wracaj Leo, bo potrzebujemy ciebie aż poprowadzisz Barcę do kolejnych tytułów

24

https://vine.co/v/eX1ubb2dhxK

Leo z Thiago już trenują

14

Genialne zachowanie Messiego i Mascherano, którzy skrócili wakacje i już dziś pojawią się w Ciutat Esportiva. Szacunek

0

dokładnie, po co Nolito skoro on i tak mógłby przyjść w styczniu? Jeśli już ma być jakieś dobre rozwiązanie to odejście Pedro w styczniu i przyjście Nolito

0

wygrali LE no rzeczywiście jest się czym szczycić, biorąc pod uwagę nie wyjście z grupy LM jako pierwsza drużyna historii, która była zwyciezcą LM

0

oby nie, bo ileż można czekać

0

Tytuł zapowiedzi na wyrost, bo Chelsea to nie jest żaden gigant... w Europie są dużo lepszy zespoly niż jakiś niebieski autobus

1

Dokładnie. Nigdy nie zapomnę tego meczu, jak i wielu innych. Od przyjścia Guardioli Barca rozegrała tak wiele niesamowitych spotkań, że człowiek nawet wyników dokładnie nie pamięta

0

Już Chelsea witała się z gąską

0

Powtórki całych meczów są też na YT

0

Pora w końcu walczyć o klub. Koniec bezpodstawnego oskarżania na prawo i lewo. Ileż można

0

jeśli odejdzie za taką kwotę to naprawdę Barca wkońcu zrobi dobry biznes

0

W terminarzu jest blad. Mecz z chelsea jest w srode o 2 a nie we wtorek

3

i to w finale LM... pamiętne 3-1 i genialny gol Villi

2

Pique & Bartra zdecydowanie

1

euro

0

np. jak jak jestem na nocce w robocie, to wracam dopiero do domu 6.10 ;D

0

Nie mogą.

1

Messi 3 sieprnia, Neymar 30.07

0

Kto by chciał odchodzić, jak siedząc na ławeczce zarabia się mln. Do tego gra w najlepszym klubie świata, będąć codziennie obok najlepszych piłkarzy świata, jeździć po krajach za darmo i cieszyć się życiem. Facet wygrał więcej niż na loterii

2

nie tylko wieku, ale i w hisotrii całego futbolu

1

3-5 lat

0

Kobieta skarbnikiem w takim klubie jak Barca ;D Byle nie pogubiła się w cyferkach ;)

0

Jak ja tęsknie za tym gościem noszącego koszulkę FCB... tak samo za Leo, Neyem i resztą ekipy

0

Jak przeczytałem Ronaldo i Messi to zastanowiłem się czy kiedokolwiek wisnia chodził na lekcje angielskiego

0

też się właśnie zastawiam, bo nie bd wstawał o 5 rano żeby sparing oglądać

17

Pinto da Costa (president Porto): "Ronaldo or Messi? As a Portuguese, I say: Ronaldo is the best in the world, Messi is from another planet"

Ronaldo czy Messi? Jako Portugalczyk mówię Ronaldo jest najlepszy na świecie. Messi jest z innej planety

23

Pierwszą rzeczą jaką powinien zrobić to podpisać nową umową sponsorską z inną firmą niż Qatar

1

piją po porażce

2

może lepiej Mes que un Qatar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?