Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Crack, wracaj Leo, bo potrzebujemy ciebie aż poprowadzisz Barcę do kolejnych tytułów
24
https://vine.co/v/eX1ubb2dhxK
Leo z Thiago już trenują
14
Genialne zachowanie Messiego i Mascherano, którzy skrócili wakacje i już dziś pojawią się w Ciutat Esportiva. Szacunek
0
dokładnie, po co Nolito skoro on i tak mógłby przyjść w styczniu? Jeśli już ma być jakieś dobre rozwiązanie to odejście Pedro w styczniu i przyjście Nolito
0
wygrali LE no rzeczywiście jest się czym szczycić, biorąc pod uwagę nie wyjście z grupy LM jako pierwsza drużyna historii, która była zwyciezcą LM
0
oby nie, bo ileż można czekać
0
Tytuł zapowiedzi na wyrost, bo Chelsea to nie jest żaden gigant... w Europie są dużo lepszy zespoly niż jakiś niebieski autobus
1
Dokładnie. Nigdy nie zapomnę tego meczu, jak i wielu innych. Od przyjścia Guardioli Barca rozegrała tak wiele niesamowitych spotkań, że człowiek nawet wyników dokładnie nie pamięta
0
Już Chelsea witała się z gąską
0
Powtórki całych meczów są też na YT
0
Pora w końcu walczyć o klub. Koniec bezpodstawnego oskarżania na prawo i lewo. Ileż można
0
jeśli odejdzie za taką kwotę to naprawdę Barca wkońcu zrobi dobry biznes
0
W terminarzu jest blad. Mecz z chelsea jest w srode o 2 a nie we wtorek
3
i to w finale LM... pamiętne 3-1 i genialny gol Villi
2
Pique & Bartra zdecydowanie
1
euro
0
np. jak jak jestem na nocce w robocie, to wracam dopiero do domu 6.10 ;D
0
Nie mogą.
1
Messi 3 sieprnia, Neymar 30.07
0
Kto by chciał odchodzić, jak siedząc na ławeczce zarabia się mln. Do tego gra w najlepszym klubie świata, będąć codziennie obok najlepszych piłkarzy świata, jeździć po krajach za darmo i cieszyć się życiem. Facet wygrał więcej niż na loterii
2
nie tylko wieku, ale i w hisotrii całego futbolu
1
3-5 lat
0
Kobieta skarbnikiem w takim klubie jak Barca ;D Byle nie pogubiła się w cyferkach ;)
0
Jak ja tęsknie za tym gościem noszącego koszulkę FCB... tak samo za Leo, Neyem i resztą ekipy
0
Jak przeczytałem Ronaldo i Messi to zastanowiłem się czy kiedokolwiek wisnia chodził na lekcje angielskiego
0
też się właśnie zastawiam, bo nie bd wstawał o 5 rano żeby sparing oglądać
17
Pinto da Costa (president Porto): "Ronaldo or Messi? As a Portuguese, I say: Ronaldo is the best in the world, Messi is from another planet"
Ronaldo czy Messi? Jako Portugalczyk mówię Ronaldo jest najlepszy na świecie. Messi jest z innej planety
23
Pierwszą rzeczą jaką powinien zrobić to podpisać nową umową sponsorską z inną firmą niż Qatar
1
piją po porażce
2
może lepiej Mes que un Qatar