0

ławka marzenie po prostu

1

i czemu nie mogło tak być w piątek? dziś gralibyśmy sobie Munirami i Robertami

3

znowu 16

0

no więc czekamy

18

To są jakieś jaja, że na 5 dni przed startem LL wciąż nie wiadomo kto ma prawa do pokazywania meczów..

0

co innego odrabiać 0-2, a co innego 0-4. Po za tym to tylko SPH a nie LM.. trzeba mieć priorytety, a dla mnie nim jest mecz nie poniedziałkowy, a sobotni..

0

właśnie widziałem podczas meczu z Sevillą

3

ja mimo wszystko wierzę w Sandro. Munira już skreśliłem, bo jego to nawet Cuenca był zjadał..

0

i to cię tak boli? ;D oni mają taki ból dupska po tryplecie, że teraz świętują każde potknięcie Barcy ;)

0

Albo dają 30M od ręki, albo zostaje proste

2

o jakim awansie mówisz skoro to jest fina? O.o

0

wierzyć to można, ale Barca musiałaby strzelić z 7, bo chyba nikt nie sądzi, że zachowamy czyste konto...

2

Mówiąc powtórzyłbył m to ustawienie się ośmiesza

0

pora przygotowywać się do meczu nie w poniedziałek a za tydzień

0

ło żesz... ładnie poszli

0

koniec marzeń

1

co kogo obchodzi zdanie madridistas? Mnie i ludzie na świecie obchodzi to co jest w gablocie, a tam w cudownej Barcelonie od kilku lat dokładanych jest dziesiątki tytułów i będzie więcej

18

Bo mają ból dupy

0

PMT liczy się. UEFA go tylko nie zalicza jako swoich rozgrywek, ale normalnie się liczy

8

Most trophies: Barcelona 87 - Madrid 82 - Bayern 64 - Man United 62 - Liverpool 60 - Juventus 58 - AC Milan 49 - Arsenal 42 [via @barcastat]

13

Najlepiej jakby szedł do Rayo

0

Im bardziej opłaca się dać te 30 + 2 niż płacić 30 plus podatek, którego łączna wartość pewnie oscylowałaby ok. 40 mln

0

Poczekać do wtorku, aż zakończymy walkę o SPH i sprzedać za 30 mln

23

nie

0

pedro niech spada bo tu już nie potrzebny

0

oj porażka będzie boleć jeszcze niestety długo.. ;(

0

z obecnym składem 3 dm po meczu

0

ładne jaja

6

Ale kapitalny mecz, Messi magia jak zwykle

0

NC+ straciło prawa do serie a i ligue 1, w krótce być może straci i LL. Nie wiem czy wiesz ale Puchar UEFA nie jest rozgrywany od 7 lat...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?