Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ławka marzenie po prostu
1
i czemu nie mogło tak być w piątek? dziś gralibyśmy sobie Munirami i Robertami
3
znowu 16
0
no więc czekamy
18
To są jakieś jaja, że na 5 dni przed startem LL wciąż nie wiadomo kto ma prawa do pokazywania meczów..
0
co innego odrabiać 0-2, a co innego 0-4. Po za tym to tylko SPH a nie LM.. trzeba mieć priorytety, a dla mnie nim jest mecz nie poniedziałkowy, a sobotni..
0
właśnie widziałem podczas meczu z Sevillą
3
ja mimo wszystko wierzę w Sandro. Munira już skreśliłem, bo jego to nawet Cuenca był zjadał..
0
i to cię tak boli? ;D oni mają taki ból dupska po tryplecie, że teraz świętują każde potknięcie Barcy ;)
0
Albo dają 30M od ręki, albo zostaje proste
2
o jakim awansie mówisz skoro to jest fina? O.o
0
wierzyć to można, ale Barca musiałaby strzelić z 7, bo chyba nikt nie sądzi, że zachowamy czyste konto...
2
Mówiąc powtórzyłbył m to ustawienie się ośmiesza
0
pora przygotowywać się do meczu nie w poniedziałek a za tydzień
0
ło żesz... ładnie poszli
0
koniec marzeń
1
co kogo obchodzi zdanie madridistas? Mnie i ludzie na świecie obchodzi to co jest w gablocie, a tam w cudownej Barcelonie od kilku lat dokładanych jest dziesiątki tytułów i będzie więcej
18
Bo mają ból dupy
0
PMT liczy się. UEFA go tylko nie zalicza jako swoich rozgrywek, ale normalnie się liczy
8
Most trophies: Barcelona 87 - Madrid 82 - Bayern 64 - Man United 62 - Liverpool 60 - Juventus 58 - AC Milan 49 - Arsenal 42 [via @barcastat]
13
Najlepiej jakby szedł do Rayo
0
Im bardziej opłaca się dać te 30 + 2 niż płacić 30 plus podatek, którego łączna wartość pewnie oscylowałaby ok. 40 mln
0
Poczekać do wtorku, aż zakończymy walkę o SPH i sprzedać za 30 mln
23
nie
0
pedro niech spada bo tu już nie potrzebny
0
oj porażka będzie boleć jeszcze niestety długo.. ;(
0
z obecnym składem 3 dm po meczu
0
ładne jaja
6
Ale kapitalny mecz, Messi magia jak zwykle
0
NC+ straciło prawa do serie a i ligue 1, w krótce być może straci i LL. Nie wiem czy wiesz ale Puchar UEFA nie jest rozgrywany od 7 lat...