Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
tak, dokładnie
0
jak wróci to kwiecień/maj
0
może to by czegoś rzeźników nauczyło, lepiej zawiesić Pique za pyskówke
0
można dać Leo do środka, ale wtedy w ataku potrzebujemy po prostu prawdziwych killerów. Suarez też wszystkiego nie strzeli, a Ney ma problem z podaniem do Suareza..
2
FIFA już kiedyś wydala komunikat, że mimo długotrwałej kontuzji kogoś z FCB, to ta nie bd mogła nikogo zarejstrować.
0
Rafa wypada na pół roku. Dramat piłkarza, Barcelona w dupie. Zmienników brak, modlić się o brak kolejnych kontuzji bo będziemy grać Gumbauami... Rafa wracaj do zdrowia
0
Ogromna strata dla nas. Chłopak grał naprawdę dobrze, rozkręcał się z meczu na mecz. Rafa wracaj do zdrowia chłopie.
0
na pewno nie, bo dostałby żółtą kartkę
3
Wszystko wskazuje na to, że Barca będzie jedynym zespołem w LL z kompletem pkt po 3 kolejkach
6
Busquets to najwżniejszy zawodnik zaraz po Messim. To jaką on odwala robote to po prostu miazga
0
też możesz
3
i to właśnie z Atletico strzelil w swoim debiucie ;D
0
jeden brukowiec podaje info, reszta po prostu pisze to samo...
0
ja tam wole obrone LM
6
100. mecz i oby uraczył nas czymś magicznym ;D
0
co jak co, ale to już byłby kwartet
2
Kolejny raz nawet rywal z sędzią nie potrafi wygrać. Brawo Barco!
0
widać kto wygra lige już....
0
kolejna ręka
0
Mam nadzieje, że Lucho pojdzie po rozum i od 45. min zobacze Messiego
6
"Barcelona gra z bramkarzem"
2
jeszcze powiedz mi kto dostanie żółte karki i bd szczęśliwy
2
Parę dni temu było wczoraj
0
Każdy pamięta mecz z RSSS gdzie nie wygrywamy od lat, szkoda że ten przyszedł zaraz po reprze..
0
Oby Lucho wiedział co robi, bo pech przyszedł, że Leo w tym meczu może być kluczowy
5
bo był już kiedyś =, gościu zebral mase poleceń a ten typek probuje to samo
4
w Eleven niestety wszyscy za mierdą
0
ma, ma z Seeman chodzi (partnerka Ceska)
0
dzięki ;)
4
i jeszcze moje 21. urodziny ;D