2

tak, dokładnie

0

jak wróci to kwiecień/maj

0

może to by czegoś rzeźników nauczyło, lepiej zawiesić Pique za pyskówke

0

można dać Leo do środka, ale wtedy w ataku potrzebujemy po prostu prawdziwych killerów. Suarez też wszystkiego nie strzeli, a Ney ma problem z podaniem do Suareza..

2

FIFA już kiedyś wydala komunikat, że mimo długotrwałej kontuzji kogoś z FCB, to ta nie bd mogła nikogo zarejstrować.

0

Rafa wypada na pół roku. Dramat piłkarza, Barcelona w dupie. Zmienników brak, modlić się o brak kolejnych kontuzji bo będziemy grać Gumbauami... Rafa wracaj do zdrowia

0

Ogromna strata dla nas. Chłopak grał naprawdę dobrze, rozkręcał się z meczu na mecz. Rafa wracaj do zdrowia chłopie.

0

na pewno nie, bo dostałby żółtą kartkę

3

Wszystko wskazuje na to, że Barca będzie jedynym zespołem w LL z kompletem pkt po 3 kolejkach

6

Busquets to najwżniejszy zawodnik zaraz po Messim. To jaką on odwala robote to po prostu miazga

0

też możesz

3

i to właśnie z Atletico strzelil w swoim debiucie ;D

0

jeden brukowiec podaje info, reszta po prostu pisze to samo...

0

ja tam wole obrone LM

6

100. mecz i oby uraczył nas czymś magicznym ;D

0

co jak co, ale to już byłby kwartet

2

Kolejny raz nawet rywal z sędzią nie potrafi wygrać. Brawo Barco!

0

widać kto wygra lige już....

0

kolejna ręka

0

Mam nadzieje, że Lucho pojdzie po rozum i od 45. min zobacze Messiego

6

"Barcelona gra z bramkarzem"

2

jeszcze powiedz mi kto dostanie żółte karki i bd szczęśliwy

2

Parę dni temu było wczoraj

0

Każdy pamięta mecz z RSSS gdzie nie wygrywamy od lat, szkoda że ten przyszedł zaraz po reprze..

0

Oby Lucho wiedział co robi, bo pech przyszedł, że Leo w tym meczu może być kluczowy

5

bo był już kiedyś =, gościu zebral mase poleceń a ten typek probuje to samo

4

w Eleven niestety wszyscy za mierdą

0

ma, ma z Seeman chodzi (partnerka Ceska)

0

dzięki ;)

4

i jeszcze moje 21. urodziny ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?