0

Skoro Enrique ani razu nie dał mu szansy, to widocznie ma ku temu powody. Zresztą kto by miał wątpliwości jak on jest przeciętniakiem obecnie w 3. lidze..

0

Mestre mówi, że nie było żadnej rozmowy odnośnie nowego kontraktu Neymara, ale jak widać prasa oczywiście wie lepiej

0

Przemyśl 10 razy zanim coś napiszesz. Neymar za 2-3 lata zgarnie ZP.

12

Faktycznie, ale Klich do Barcy. Jest jeden problem tylko i finalizacja transferu utknęła na 50%. Piłkarz chce, a klub nie ;D

2

Widzę, że MD w formie. Ciekawe kiedy wskoczy Lewy ;)

1

Jeszcze mamy szanse na 2. koszyk, ale szanse naprawdę nikłe

2

Wspomniane 12 ekip z 1. i 2. miejsc 4 najlepsze z 3. miejsc

1

U mnie tak samo sypie już pół nocy i dalej.. teraz zaczął gruby, mokry

0

Widać Thiago tak samo kocha drzemki jak tata ;)

0

W Liverpoolu ;)

0

za to nie będzie takiej Holandii ;D i dobrze, nie cierpie ich

0

Valencia i Atleitco

0

O to się nie martw, już on tam dobrze wie ile może wydac żeby nie było ponownie wyborów

0

w tym sezonie jeden z nielicznych w formie

4

mi się marzy abyś otworzył słownik języka polskiego

0

zwykle to takie osoby, które przynoszą piłki i inne pierdoły na trening

0

dokładnie nie wiadomo, ale podobno 12 klubów i nie było w tym Realu

1

nic nie miało takiego miejsca. Słynny podpis na chusteczce to fikcja

7

bezpośrednie starcie

4

Tylko pokazuje to fakt, iż nie ma kogo wpuścić. Najlepszy klub świata ma najgroszą ławkę rezerwowych od lat

1

tak

1

Ibra niczym nurek. Dwa karniaczki już skompeltowane

0

17 bodajże

5

Messi, who has a knee injury, doesn't need crutches anymore and will tomorrow start the next stage of his recovery - physiotherapy. [sport]

Leo wraca pomalutku do zdrowia!

1

Bayern wygra 2-0

3

PSG - Marsylia lepszy ;p

0

Official: CAS has dismissed appeal by BRA federation against Neymar's Copa America ban, he won't play two upcoming 2018 World Cup qualifiers

Kto by się spodziewał..

0

Polska nie uznaje takiego czegoś jak podwójne obywatelstwo. Jeśli mieszkasz w Polsce jesteś Polakiem, jak wyjdziesz to możesz być Hiszpanem

0

ja tak samo i się mocno zdziwiłem, bo przecież MD i Sport to właściwie klubowe gazety ;p

0

Chętnie zobaczyłbym występ Babunskiego..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?