Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skoro Enrique ani razu nie dał mu szansy, to widocznie ma ku temu powody. Zresztą kto by miał wątpliwości jak on jest przeciętniakiem obecnie w 3. lidze..
0
Mestre mówi, że nie było żadnej rozmowy odnośnie nowego kontraktu Neymara, ale jak widać prasa oczywiście wie lepiej
0
Przemyśl 10 razy zanim coś napiszesz. Neymar za 2-3 lata zgarnie ZP.
12
Faktycznie, ale Klich do Barcy. Jest jeden problem tylko i finalizacja transferu utknęła na 50%. Piłkarz chce, a klub nie ;D
2
Widzę, że MD w formie. Ciekawe kiedy wskoczy Lewy ;)
1
Jeszcze mamy szanse na 2. koszyk, ale szanse naprawdę nikłe
2
Wspomniane 12 ekip z 1. i 2. miejsc 4 najlepsze z 3. miejsc
1
U mnie tak samo sypie już pół nocy i dalej.. teraz zaczął gruby, mokry
0
Widać Thiago tak samo kocha drzemki jak tata ;)
0
W Liverpoolu ;)
0
za to nie będzie takiej Holandii ;D i dobrze, nie cierpie ich
0
Valencia i Atleitco
0
O to się nie martw, już on tam dobrze wie ile może wydac żeby nie było ponownie wyborów
0
w tym sezonie jeden z nielicznych w formie
4
mi się marzy abyś otworzył słownik języka polskiego
0
zwykle to takie osoby, które przynoszą piłki i inne pierdoły na trening
0
dokładnie nie wiadomo, ale podobno 12 klubów i nie było w tym Realu
1
nic nie miało takiego miejsca. Słynny podpis na chusteczce to fikcja
7
bezpośrednie starcie
4
Tylko pokazuje to fakt, iż nie ma kogo wpuścić. Najlepszy klub świata ma najgroszą ławkę rezerwowych od lat
1
tak
1
Ibra niczym nurek. Dwa karniaczki już skompeltowane
0
17 bodajże
5
Messi, who has a knee injury, doesn't need crutches anymore and will tomorrow start the next stage of his recovery - physiotherapy. [sport]
Leo wraca pomalutku do zdrowia!
1
Bayern wygra 2-0
3
PSG - Marsylia lepszy ;p
0
Official: CAS has dismissed appeal by BRA federation against Neymar's Copa America ban, he won't play two upcoming 2018 World Cup qualifiers
Kto by się spodziewał..
0
Polska nie uznaje takiego czegoś jak podwójne obywatelstwo. Jeśli mieszkasz w Polsce jesteś Polakiem, jak wyjdziesz to możesz być Hiszpanem
0
ja tak samo i się mocno zdziwiłem, bo przecież MD i Sport to właściwie klubowe gazety ;p
0
Chętnie zobaczyłbym występ Babunskiego..