Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
W końcu Bartomeu poszedł po rozum do głowy i walczy z tymi dziadami. Wolność słowa jest, pora iść na wojnę
0
tak, to jest ta akcja #niezapomniane przeżycie ;D
1
Taki numer to mógł być tylko z DougL4sem
0
Neymar przedłuży kontrakt i marzenia PSG pójdą na inną planetę, przykro nam, ale Brazylijczyk pogra u nas wiele lat
4
Prawda jest taka, że Barca zrobiła wałek i teraz boi się kary
0
jakie ładne kartoflisko
5
Jak ja już tęsknie za naszą pchełką z dychą na plecach..
0
Barcelona line-up (official): Masip - Douglas Bartra Vermaelen Mathieu - Samper Gumbau Kaptoum - Munir Sandro Adriano #fcblive
2
Barcelona line-up (official): Masip - Douglas Bartra Vermaelen Mathieu - Samper Gumbau Adriano - Munir Sandro Aitor #fcblive
0
Aitor i Kaptoum grali już kiedykolwiek w 1. drużynie?
0
Jutro liczę na całkowicie odmieniony skład z wszystkimi młodymi
2
Gdyby tak się stało to musieliby przyjąć reszte Katalończyków, Espanyol, Girone etc.
0
Roberto definitywnie na PO
1
Biedny Joan dalej ma zawroty głowy od porażki w wyborach. Wszystko miał w swoich rękach, a spartaczył sprawę z hukiem
0
I tak to nic nie da. Tak, tak. Barca się tylko odwołuje, tylko kiedy nam zmniejszono jakiekolwiek kary?
0
sopcast bardzo wielu ludzi zna, ale zdecydownie bardziej polecem AceStream
0
Bardzo dobrze, koniec z Iwańskimi i Żewłakowami
3
Neymar też zagrał świetnie razem z Suarezem i Busim
0
żadnym, żadna z polskich stacji nie ma praw
21
Dlaczego wciąż nie zgłoszono tego do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka?
0
Busquets nie miał asysty
0
sędzia pajac
0
a nie, bo realizator go pokazał i kopie się po czole jak widzi swoich grających kolegow
1
był spalony
4
Bartra? Slaby jak zawsze, proponuje zobaczyć jego "drybling"
0
No coż, nie ma to jak remisować po golu ze spalonego
0
nie
1
Komentarz usunięty
0
Jeden z lepszych filmików na YT o naszym magiku. Geniusz to za mało
0
Doskonale wiemy, że Leo nigdzie się nie rusza. Kończy karierę albo w BCN, albo w Rosario. Tyle w temacie