Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ma, ma z Seeman chodzi (partnerka Ceska)
0
dzięki ;)
4
i jeszcze moje 21. urodziny ;D
3
Benjamin
2
Messi has become father for the second time. His girlfriend Antonella gave today birth to the couple's second son, Benjamin. [md]
No to Thiago będzie mieć brata do gry ;)
1
tak, tylko jest jeden problem. Leo w tym tygodniu ani razu nie trenował z drużyną..
3
lepsze szachy albo regaty ;)
3
Messi nie ćwiczył z drużyną dziś rano. Dziennikarze twierdzą, że powodem nieobecności jest przyjście na świat drugiego potomka ;)
3
Komentarz usunięty
2
To wszystko to nie jest przypadek. FIFA znalazła sobie kozła ofiarnego w postaci Barcy, a sami w sobie są najbardziej skorumpowaną organizacją na świecie.
0
Niezły burdel się zrobił w klubie.
- Neymargate
- podatki Messiego, Mascherano
- ban transferowy za wałki ws. La Masii
- spadek Barcy B
ciekawe co jeszcze
0
35 goli w 108 meczach
0
CA 2016 przecież w USA bedzie
1
Ali Daei, 109 bramek dla Iranu
3
Arda i Vidal nie agrają z Espanyolem 3 stycznia, ponieważ rejestrować piłkarzy można od 4 stycznia. Kolejny mecz w dupe
0
wcale bym nie płakał z tego powodu. Odpoczynek pod koniec roku mile widziany
1
Jasne, że tak. Putki to kibice Realu...
19
Oj Pique powiedział co myśli i wróg publiczny numer 1. Przynajhmniej nie owija w bawełne, że jest mu smutne jak Real przegrywa
0
FIFA mafia
1
Fantastyczny facet. Jak skończy karierę strasznie będzie go brakować, jak Xaviego czy Puyola..
0
Chore. Najpewniej kolejny zakaz, żeby zniszczyć klub
1
Podczas wrześniowej przerwy na mecze reprezentacji, piłkarze Barcy strzelili w sumie 9 bramek dla swoich drużyn.
Messi - 3
Neymar - 2
Rafinha - 1
Iniesta - 1
Alba - 1
Turan - 1
3
42 w 48 meczach, do tego 22 asysty
2
Inna sprawa, że Marc ma finał LM i zwyciestwo w nim, co jednak jest lepsze niż jeden mecz w LL .. ;p
1
Nie dobrze... wolałem Bravo w bramce..
2
FIFA mafia. Skorumpowana po uszy, żendada
0
Liczyłbym właśnie na pare Pique - Verma
0
MAtS już debiut chyba zaliczył pod koniec zeszłego sezonu
2
nikt nie mówi, że będzie miał podwyżkę, ale fakt powinien odejść
0
Wystarczy włączyć do kadry Alexa Grimaldo