4

dobry ruch, więcej chłopak pogra

3

Nigdy tego nie będzie ,ale mimo wszystko kibicuje się klubowi

1

Dla tych co jeszcze nie znają:

CL group > 16 Sep: Roma (away), 29 Sep: Leverkusen (home), 20 Oct: BATE (a), 4 Nov: BATE (h), 24 Nov: Roma (h), 9 Dec: Leverkusen (a)

1

dzięki stary ;)

0

kiedy losowanie fazy grupowej LE?

37

a tobie by się przydał zasłużony słownik

0

są już dawno znane

0

Official: Barcelona announce that the contract of Barcelona B centre back Edgar Ie (21) has been rescinded

1

raczej bym na to nie liczył, już nawet Ligą Europy muszą dzielić się z Eurosportem

13

Transfer of Barcelona B centre back Edgar Ie (21) to Villarreal will be announced soon

0

NC+ nabyło na trzy sezony prawo do pokazawania LE

0

wciąż Celtic jest w LM

0

15 minut - 7 bramek w el do LM, ładnie

0

chodziło mi raczej o każde spotkanie osobno

0

ma ktoś może na kompie bramki Barcy z sezonu 2004/05 i wcześniejsze? ewentualnie wie gdzie moge je znaleźc

0

bo dopiero ustalają ramówke

2

więcej zostało, 16 kolejek + 6 LM + PK

1

wydaje się że bez problemu przekroczy 50, a być może 60 bramek

0

Super sprawa, byle tylko ktoś nie zniszczył

0

Orientuje się ktoś kiedy decyzja komisji odnośnie odwołania zawieszenia Pique?

0

ile wynosi wpisowe?

0

no nie powiedziałbym, ohydna

5

Ostatnie 6 dni na pozbycie się Songa..

1

Nahorny - Twarowski równie znakomity

2

nie

4

komisji konkursowej xD oj wujek gogle translate zawiódł ;)

0

nie wiem gdzie sprawdzałaś statystyki, ale masz kiepskie... strzelił 99 bramek

0

szkoda że Dani nie zdąży, na Atleti bez niego..

2

no niestety, ale wolę chociaż oglądać po polsku niż na ruskim streamie

0

podobno dziś Eleven wyda komunikat że będzie miał LL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?