Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
dobry ruch, więcej chłopak pogra
3
Nigdy tego nie będzie ,ale mimo wszystko kibicuje się klubowi
1
Dla tych co jeszcze nie znają:
CL group > 16 Sep: Roma (away), 29 Sep: Leverkusen (home), 20 Oct: BATE (a), 4 Nov: BATE (h), 24 Nov: Roma (h), 9 Dec: Leverkusen (a)
1
dzięki stary ;)
0
kiedy losowanie fazy grupowej LE?
37
a tobie by się przydał zasłużony słownik
0
są już dawno znane
0
Official: Barcelona announce that the contract of Barcelona B centre back Edgar Ie (21) has been rescinded
1
raczej bym na to nie liczył, już nawet Ligą Europy muszą dzielić się z Eurosportem
13
Transfer of Barcelona B centre back Edgar Ie (21) to Villarreal will be announced soon
0
NC+ nabyło na trzy sezony prawo do pokazawania LE
0
wciąż Celtic jest w LM
0
15 minut - 7 bramek w el do LM, ładnie
0
chodziło mi raczej o każde spotkanie osobno
0
ma ktoś może na kompie bramki Barcy z sezonu 2004/05 i wcześniejsze? ewentualnie wie gdzie moge je znaleźc
0
bo dopiero ustalają ramówke
2
więcej zostało, 16 kolejek + 6 LM + PK
1
wydaje się że bez problemu przekroczy 50, a być może 60 bramek
0
Super sprawa, byle tylko ktoś nie zniszczył
0
Orientuje się ktoś kiedy decyzja komisji odnośnie odwołania zawieszenia Pique?
0
ile wynosi wpisowe?
0
no nie powiedziałbym, ohydna
5
Ostatnie 6 dni na pozbycie się Songa..
1
Nahorny - Twarowski równie znakomity
2
nie
4
komisji konkursowej xD oj wujek gogle translate zawiódł ;)
0
nie wiem gdzie sprawdzałaś statystyki, ale masz kiepskie... strzelił 99 bramek
0
szkoda że Dani nie zdąży, na Atleti bez niego..
2
no niestety, ale wolę chociaż oglądać po polsku niż na ruskim streamie
0
podobno dziś Eleven wyda komunikat że będzie miał LL