1

dokładnie, a w Polsce 38 mln i mamy ciężko..

5

Najpewniej jeszcze dziś Islandczycy będą świętować awans. Malutki kraj, ale pokazują klase w tych el

0

jakim "n"?.. chłopie od kilku lat jak już to jest nc+

0

Same mecze z drużynami z CONMEBOL. Szkoda, że jakiejś z Europy nei ma

1

Został także 4 piłkarzem, który strzelił bramki wszystkim zespołom ze strefy CONMEBOL

0

Lewy!!!!!!!!!

1

Izrael już 3-0

0

troszkę więcej ma obecnie Barca

0

końcówka października

6

Hiszpania 21 - 16 reszta świata

6

maksymalna długość kontraktu może wynosić 6 lat

0

w końcu pozbyliśmy się, za rok powtórka z rozgrywki

0

50+30M zmiennych

0

tak, będzie można

1

Suarez i tak by do tej piłki nie zdążył

1

Za dwa tygodnie jeden z najtrudniejszych wyjazdów. O 3 pkt będzie bardzo cieżko, co doskonale wszyscy wiemy. Szkoda, że po przerwie na reprezentacje, gdzie nasi mogą być zmęczeni podróżami

2

For the first season ever, Barcelona have started a Liga with two 1-0 wins #fcblive [via mrchip]

To dopiero ciekawostka

12

Najlepszy na boisku, gdyby nie gol to wahałbym się czy on czy jednak Mascherano

1

jutro ostatni dzień żeby sprzedać Songa.. zarząd chyba śpi

1

niestety, ale próbowałem i nie działa

2

wie ktoś jak przywrócić wersje mobilną w telefonie fcbarca.com?

0

serce stanęło

0

tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

sędzia najlepszy

0

a ja już sobir ruskiego sopca odpałiłem w HD

1

wystarczającą, jak na darmową

1

kto dziś komentuje na eleven mecz FCB?

3

Komentarz usunięty

3

rezerwy jak grały padake, tak dalej grają

3

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?