Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
trafi do Liverpoolu
1
Fluminense midfielder Gerson (18) has decided to reject the offer from Roma. He will join Barcelona in the coming days. [sport]
6
Polsat Sport
1
B winger Adama (19), who travelled to England today, has informed the club that he won't train tomorrow. Transfer to Liverpool close. [rac1]
0
Szkoda, że młodzi odchodzą, ale nie poziom pierwszego zespołu, a w 3 lidze nikt grać nie chce
0
z konkurencji:
"Witam,
Oficjalne rozmowy na temat praw do La Liga wciąż trwają, podobnie jak negocjacje z firmą zarządzającą kanałami Eleven,
W związku z tym nie jestem jeszcze w stanie podać Państwu żadnych oficjalnych informacji w tej sprawie.
Jak tylko rozmowy zostaną sfinalizowane zostanie wydany oficjalny komunikat."
0
i tylko jeden Polak. szkoda....
0
Rozmowy Barcy z MU trwają nt. sprzedaży Pedro, aczkolwiek obie strony nie są blisko porozumienia [MD]
3
Sprzedaż z opcją wykupu
0
Lucho nie liczy na Sampera. Odchodzi do innego klubu
0
Niech już ten Pedro odejdzie, bo mam dosyć tych plotek. Sandro go zastąpi i tyle
0
0
wikipedia.org
0
Zadanie mega trudne, nie wiem czy nie trudniejsze niż zdobycie trypletu, ale powalczymy na pewnio
3
Lorenzo (president Raqui San Isidro, childhood club Pedro): "His mom told us he'll go to England. If fee is 30M, we'll get 450'000." [ser]
1
Bayern - Wolfsburg
0
takim trypletem to może się chwalić, ale Real. Tam maje swoje dwa super ważne tytuły presezonu + oczywiście Pichichi
0
na ścisłe to wystarczyłoby 1 zwycięstwo z Bilbao w lidze, a w SPH dwa remisy, u siebie np 1-1 i na wyjeździe 2-2 i mi wystarczy ;)
0
Puchar Gampera to też sparing ;)
0
praktycznie mecze co 3 dni, 2 to o pietruszkę, ale pozostałe 5 to już gra na 100%. Mega ciężki początek, 3 starcia z Bilbao, oj będzie sie działo
0
większy byłby ból dupska po porażce ;)
0
najpierw piszesz, że gra 7 meczów, a potem dajesz listę 8, więc się zastanów która wersja.
Barca gra 8 meczów i bd co oglądać
102
nie wiem czy psychicznie bym przeżył taki finał LM..
1
nie, nie wystąpi
0
a kto mówi źe chodzi o najlepszą 9? chodzi o najlepszego piłkarza nr 3...
1
kuriozum w skali światowej, wtedy awans miałby Kukesi, bo rewanżu nie można jakby poddać walkowerem
1
podobno NC+ nie chce dać tyle ile oferuje Eleven
1
ciekawe czy TVP dalej bd mieć CdR
1
Neymar czy Modrić to ten sam poziom. Ciężko obecnie wskazać nr 3
1
bd walkower i normalnie mecz w czwartek