1

trafi do Liverpoolu

1

Fluminense midfielder Gerson (18) has decided to reject the offer from Roma. He will join Barcelona in the coming days. [sport]

6

Polsat Sport

1

B winger Adama (19), who travelled to England today, has informed the club that he won't train tomorrow. Transfer to Liverpool close. [rac1]

0

Szkoda, że młodzi odchodzą, ale nie poziom pierwszego zespołu, a w 3 lidze nikt grać nie chce

0

z konkurencji:

"Witam,

Oficjalne rozmowy na temat praw do La Liga wciąż trwają, podobnie jak negocjacje z firmą zarządzającą kanałami Eleven,
W związku z tym nie jestem jeszcze w stanie podać Państwu żadnych oficjalnych informacji w tej sprawie.
Jak tylko rozmowy zostaną sfinalizowane zostanie wydany oficjalny komunikat."

0

i tylko jeden Polak. szkoda....

0

Rozmowy Barcy z MU trwają nt. sprzedaży Pedro, aczkolwiek obie strony nie są blisko porozumienia [MD]

3

Sprzedaż z opcją wykupu

0

Lucho nie liczy na Sampera. Odchodzi do innego klubu

0

Niech już ten Pedro odejdzie, bo mam dosyć tych plotek. Sandro go zastąpi i tyle

0

0

wikipedia.org

0

Zadanie mega trudne, nie wiem czy nie trudniejsze niż zdobycie trypletu, ale powalczymy na pewnio

3

Lorenzo (president Raqui San Isidro, childhood club Pedro): "His mom told us he'll go to England. If fee is 30M, we'll get 450'000." [ser]

1

Bayern - Wolfsburg

0

takim trypletem to może się chwalić, ale Real. Tam maje swoje dwa super ważne tytuły presezonu + oczywiście Pichichi

0

na ścisłe to wystarczyłoby 1 zwycięstwo z Bilbao w lidze, a w SPH dwa remisy, u siebie np 1-1 i na wyjeździe 2-2 i mi wystarczy ;)

0

Puchar Gampera to też sparing ;)

0

praktycznie mecze co 3 dni, 2 to o pietruszkę, ale pozostałe 5 to już gra na 100%. Mega ciężki początek, 3 starcia z Bilbao, oj będzie sie działo

0

większy byłby ból dupska po porażce ;)

0

najpierw piszesz, że gra 7 meczów, a potem dajesz listę 8, więc się zastanów która wersja.

Barca gra 8 meczów i bd co oglądać

102

nie wiem czy psychicznie bym przeżył taki finał LM..

1

nie, nie wystąpi

0

a kto mówi źe chodzi o najlepszą 9? chodzi o najlepszego piłkarza nr 3...

1

kuriozum w skali światowej, wtedy awans miałby Kukesi, bo rewanżu nie można jakby poddać walkowerem

1

podobno NC+ nie chce dać tyle ile oferuje Eleven

1

ciekawe czy TVP dalej bd mieć CdR

1

Neymar czy Modrić to ten sam poziom. Ciężko obecnie wskazać nr 3

1

bd walkower i normalnie mecz w czwartek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?