0

dokładnie, wie facet o czym mówi i wykonał kawał roboty podczas kampanii

0

wygrał Freixa zdecydowanie

0

przez fcbarcelona.cat możesz, albo na miejscu

0

starzy chcą nowego stadionu (Espai Barca) i tylko dlatego Barto ma takie popracie

0

Niech im zabronią przebywania w Barcelonie, bo tam jest klub z zakazem mafii pod nazwą FIFA

0

a on jest wgl socio?

5

nie

3

Po co chodzić na konferencje skoro na fcbarca.com mamy wygodniej niż tam ;D

0

Nie sprzedałby go, bo władzę prezydent obejmuje dopiero po 8 dniach od wyborów, a termin klauzuli mija 20 lipca.

2

Enrique: Nie chcę by ktokolwiek odszedł.

1

No nieźle skoro już w sierpniu odrabiamy grudniowy mecz... trochę głupio. Sierpień to praktycznie mecze co 3 dni non stop

0

A co w tym niepoważnego? Granie co 3 dni to normalne

2

Akurat jeśli chodzi o GD to zawsze tak wypada, bo jest specjalnie tak ułożone. Co to za frajda byłoby oglądać klasyk w 1. kolejce...

0

To, że ma dłuższy urlop zgadza się, ale nie z powodu finału Ligi Europy, a dlatego że potem grał w reprezentacji Hiszpanii

0

nie ma 2 tury

4

rozstrzygnie się w pierwszej, nie ma drugiej tury

4

podczas Pucharu Gampera 4 lub 5 sierpnia

0

69

0

liczymy na 38 triumf ;D

3

Marc nigdzie się nie rusza

0

14 lipca

3

tak naprawdę to przez te 5 lat, klub zarobił tylko 12M

0

może

1

17

0

6 chyba weźmie Iniesta

0

hehe, już dawno to czytali, ile by im to zajęło czasu gdyby ponownie musieli ;)

0

dawno nie było kołnierzyka, ale skoro już chcą tak bardzo upodobnić z '92 to mogą być ;)

0

miał Leo racje, bo akurat nie strzela najlepiej jak potrafi

1

nie pamiętam dokładnie jak to było, chyba tak po prostu zrobili sobie taki meczyk przyjaźni

1

negocjacje trwają, ale ma być ponoć na eleven

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?