Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dokładnie, wie facet o czym mówi i wykonał kawał roboty podczas kampanii
0
wygrał Freixa zdecydowanie
0
przez fcbarcelona.cat możesz, albo na miejscu
0
starzy chcą nowego stadionu (Espai Barca) i tylko dlatego Barto ma takie popracie
0
Niech im zabronią przebywania w Barcelonie, bo tam jest klub z zakazem mafii pod nazwą FIFA
0
a on jest wgl socio?
5
nie
3
Po co chodzić na konferencje skoro na fcbarca.com mamy wygodniej niż tam ;D
0
Nie sprzedałby go, bo władzę prezydent obejmuje dopiero po 8 dniach od wyborów, a termin klauzuli mija 20 lipca.
2
Enrique: Nie chcę by ktokolwiek odszedł.
1
No nieźle skoro już w sierpniu odrabiamy grudniowy mecz... trochę głupio. Sierpień to praktycznie mecze co 3 dni non stop
0
A co w tym niepoważnego? Granie co 3 dni to normalne
2
Akurat jeśli chodzi o GD to zawsze tak wypada, bo jest specjalnie tak ułożone. Co to za frajda byłoby oglądać klasyk w 1. kolejce...
0
To, że ma dłuższy urlop zgadza się, ale nie z powodu finału Ligi Europy, a dlatego że potem grał w reprezentacji Hiszpanii
0
nie ma 2 tury
4
rozstrzygnie się w pierwszej, nie ma drugiej tury
4
podczas Pucharu Gampera 4 lub 5 sierpnia
0
69
0
liczymy na 38 triumf ;D
3
Marc nigdzie się nie rusza
0
14 lipca
3
tak naprawdę to przez te 5 lat, klub zarobił tylko 12M
0
może
1
17
0
6 chyba weźmie Iniesta
0
hehe, już dawno to czytali, ile by im to zajęło czasu gdyby ponownie musieli ;)
0
dawno nie było kołnierzyka, ale skoro już chcą tak bardzo upodobnić z '92 to mogą być ;)
0
miał Leo racje, bo akurat nie strzela najlepiej jak potrafi
1
nie pamiętam dokładnie jak to było, chyba tak po prostu zrobili sobie taki meczyk przyjaźni
1
negocjacje trwają, ale ma być ponoć na eleven