Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszystko wskazuje, że to może chodzić o Koke, ale ja mam jednak nadzieję, że nic z tych rzeczy..
0
Tak, tak. Juventus zaakceptował ofertę, a póki co nie było ani jednej oficjalnej rozmowy z włodarzami Juve
4
No i oby Copa America ;D
8
Herrera? Dobre jaja...
0
2021 chyba
0
Na pewno nie ma 33 tys, bo wymogiem UEFA jest minimum 60 tys. Np taki Narodowy w Polsce wciąż jest za mały..
1
Największy z największych. Nigdy nie zapomnimy tego co zrobił dla tego klubu, on jak i Puyol. Legenda!
0
większość białych nie ma prawa tego pamiętać, bo miała 7 lat
0
Powodzenia R10!
7
The contract of Ibrahim Afellay (29) expires today and won't be renewed. Joined from PSV in January 2011, loans at Schalke and Olympiacos.
No i dzisiaj oficjalnie żegnamy Afellaya
1
Dość kiepski. Podobny do Levante chyba
0
Bo transfermarkt nie uwzględnia kilku istotnych rzeczy. Messi tam jest wart 120M,a w rzeczywistości doskonale wiemy iż waha się w granicach 200-250M
2
Dokładnie tak. Ale co poradzić jak polskie ekipy zaczynają chyba od 2 rundy el....
1
Ja też dzisiaj trzymam kciuki za Peru ;)
0
Mnóstwo piłkarzy w te wakacje się żeni. ;D Ale to dobrze ;)
9
Javier Tebas, prezydent LFP (organizuje 2. najwyższe klasy rozgrywkowe w Hiszpanii), potwierdził, że jest kibicem Realu. [SER]
2
Right back Martin Montoya (24) will have medical tests at Inter tomorrow. One-year loan worth 1M, plus 8M buy obligation. [rai via fcin]
10
To się robi grosze niż saga z Fabregasem
5
a co jeśli zagra tzw. kupę?
0
W zeszłym tygodniu RFEF miało ustalić daty SPH i dalej nic. Ktoś coś wie?
2
Tak, to ogarnięte źrodło
0
Gdzie ty widzisz wiadomosc o przedluzeniu kontraktu...
0
stare jak świat... explorer?
0
Jedno to Superpuchar Hiszpanii na pewno, a drugi to chyba tylko Sport wie...
0
Królują wszędzie, gdzie tylko się da. Oby tak dalej!
0
Facet ma niesamowity talent. Szczerze to myślałem, że jest zwykłą gwiazdką mundialu, ale grubo się pomyliłem
6
mhm, czyli rozumiem, że dałbyś Peru w półfinale przed turniejem... ciekawe
3
Komentarz usunięty
0
Nie wiem czy powrót bezsensownego klepania to dobry pomysł. Enrique wprowadził niesamowite zmiany, jak kontry i stałe fragmenty gry. Teraz oglądanie Barcy to już czysta przyjemność
2
Barto przecież zaprzeczył, że chodzi o Turana