0

Wszystko wskazuje, że to może chodzić o Koke, ale ja mam jednak nadzieję, że nic z tych rzeczy..

0

Tak, tak. Juventus zaakceptował ofertę, a póki co nie było ani jednej oficjalnej rozmowy z włodarzami Juve

4

No i oby Copa America ;D

8

Herrera? Dobre jaja...

0

2021 chyba

0

Na pewno nie ma 33 tys, bo wymogiem UEFA jest minimum 60 tys. Np taki Narodowy w Polsce wciąż jest za mały..

1

Największy z największych. Nigdy nie zapomnimy tego co zrobił dla tego klubu, on jak i Puyol. Legenda!

0

większość białych nie ma prawa tego pamiętać, bo miała 7 lat

0

Powodzenia R10!

7

The contract of Ibrahim Afellay (29) expires today and won't be renewed. Joined from PSV in January 2011, loans at Schalke and Olympiacos.



No i dzisiaj oficjalnie żegnamy Afellaya

1

Dość kiepski. Podobny do Levante chyba

0

Bo transfermarkt nie uwzględnia kilku istotnych rzeczy. Messi tam jest wart 120M,a w rzeczywistości doskonale wiemy iż waha się w granicach 200-250M

2

Dokładnie tak. Ale co poradzić jak polskie ekipy zaczynają chyba od 2 rundy el....

1

Ja też dzisiaj trzymam kciuki za Peru ;)

0

Mnóstwo piłkarzy w te wakacje się żeni. ;D Ale to dobrze ;)

9

Javier Tebas, prezydent LFP (organizuje 2. najwyższe klasy rozgrywkowe w Hiszpanii), potwierdził, że jest kibicem Realu. [SER]

2

Right back Martin Montoya (24) will have medical tests at Inter tomorrow. One-year loan worth 1M, plus 8M buy obligation. [rai via fcin]

10

To się robi grosze niż saga z Fabregasem

5

a co jeśli zagra tzw. kupę?

0

W zeszłym tygodniu RFEF miało ustalić daty SPH i dalej nic. Ktoś coś wie?

2

Tak, to ogarnięte źrodło

0

Gdzie ty widzisz wiadomosc o przedluzeniu kontraktu...

0

stare jak świat... explorer?

0

Jedno to Superpuchar Hiszpanii na pewno, a drugi to chyba tylko Sport wie...

0

Królują wszędzie, gdzie tylko się da. Oby tak dalej!

0

Facet ma niesamowity talent. Szczerze to myślałem, że jest zwykłą gwiazdką mundialu, ale grubo się pomyliłem

6

mhm, czyli rozumiem, że dałbyś Peru w półfinale przed turniejem... ciekawe

3

Komentarz usunięty

0

Nie wiem czy powrót bezsensownego klepania to dobry pomysł. Enrique wprowadził niesamowite zmiany, jak kontry i stałe fragmenty gry. Teraz oglądanie Barcy to już czysta przyjemność

2

Barto przecież zaprzeczył, że chodzi o Turana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?