1

Pojechał na zgrupowanie reprezentacji

2

Niestety, ale taka prawda. 50 mln na premie dla piłkarzy, a tu jeszcze kontrakty z byłymi klubami i wyjdzie grubo pewnie ponad 60 mln euro

0

Nie za udział meczów, ale zdobycie triplete ;)

7

Barcelona wypłaci Sevilli 3 mln euro, które były w kontrakcie związanym z Rakiticiem. [Elcorreoweb]

2

Przyszła chyba pora na Francuzów, tak myśle ;)

0

Zamiast busiego chuba rakieta jednak

0

miszcz.... jak to usłyszałem, to była zatrzymanie.. i chwila, czy on powiedział że Juventus nie strzelił żadnej głowy bramką? ;)

0

Otóż to. Transfer Vidala prawdopodobnie już jutro, także jakoś damy radę.

6

Ja dodam tylko, że o 17.30 piłkarze ręczni FCB grają w finale Pucharu Króla. Dotychczas wygrali (ten sezon) wszystko co tylko się da: liga, Puchar ASOBAL i LM

0

Orientuje się ktoś czy po złożeniu dymisji przez zarząd, komisja może wykonywac jakiekolwiek ważne ruchy, jak kupno piłkarzy?

0

First bid for Aleix Vidal (25) was 10M, second was close to 20M, but Sevilla was yesterday holding out for fee closer to 25M buyout. [abc]

0

Neymar ;) ;) ;)

13

Barcelona will on Wednesday announce the transfer of Sevilla right wing player Aleix Vidal (25) for a transfer fee of 18M. [onda cero]

Po czym godzinę później info:

Barcelona announce that Sevilla right wing player Aleix Vidal (25) will tomorrow at 13:00 be presented as new Barcelona player [via tv3]

2

ja jestem ciekaw skąd prasa zna nawet godzine ogłoszenia takich decyzji...

0

oby, oby, genialny transfer się szykuje

2

nie było żadnej serwetki, nikt nie kosztował miliardów

0

Jeśli by tak było, to nie bd mogl gra c w LM

0

Brawo, liczymy, że kiedyś w finale z RM się spotkamy i wygra lepszy ;)

0

Nie będzie telebimu

4

Pierwsze podanie, rozpoczynające połowe musi być zagrane do przodu

0

Powrót z pracy i taka wiadomość. Super. !

0

ja płace 79,90

0

ba, zaliczył nawet dwie asysty!

1

skoro nie umiesz wybrać, to nie jesteś kiibcem żadnej z drużyn

0

Niemożliwe staje możliwe. Przy takiej trójce, to ja nie chcę końca sezonu ;D

2

Z kolei rok kalendarzowy

Messi - 35 goli, 18 asyst, 34 mecze
Ronaldo - 29 goli, 10 asyst, 30 meczów

0

W tym sezonie z dubletami: PSG, Barca, Juventus. Ktoś jeszcze?

0

chyba 2010 rok, Bayern - Inter

2

Po kolejną LM!! O 18 wielki mecz, a ja w pracy ;(

0

Teraz to już autostrada do trypletu i coś co w styczniu wydawało się głupotą może stać się rzeczywistością! Visca el Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?