Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pojechał na zgrupowanie reprezentacji
2
Niestety, ale taka prawda. 50 mln na premie dla piłkarzy, a tu jeszcze kontrakty z byłymi klubami i wyjdzie grubo pewnie ponad 60 mln euro
0
Nie za udział meczów, ale zdobycie triplete ;)
7
Barcelona wypłaci Sevilli 3 mln euro, które były w kontrakcie związanym z Rakiticiem. [Elcorreoweb]
2
Przyszła chyba pora na Francuzów, tak myśle ;)
0
Zamiast busiego chuba rakieta jednak
0
miszcz.... jak to usłyszałem, to była zatrzymanie.. i chwila, czy on powiedział że Juventus nie strzelił żadnej głowy bramką? ;)
0
Otóż to. Transfer Vidala prawdopodobnie już jutro, także jakoś damy radę.
6
Ja dodam tylko, że o 17.30 piłkarze ręczni FCB grają w finale Pucharu Króla. Dotychczas wygrali (ten sezon) wszystko co tylko się da: liga, Puchar ASOBAL i LM
0
Orientuje się ktoś czy po złożeniu dymisji przez zarząd, komisja może wykonywac jakiekolwiek ważne ruchy, jak kupno piłkarzy?
0
First bid for Aleix Vidal (25) was 10M, second was close to 20M, but Sevilla was yesterday holding out for fee closer to 25M buyout. [abc]
0
Neymar ;) ;) ;)
13
Barcelona will on Wednesday announce the transfer of Sevilla right wing player Aleix Vidal (25) for a transfer fee of 18M. [onda cero]
Po czym godzinę później info:
Barcelona announce that Sevilla right wing player Aleix Vidal (25) will tomorrow at 13:00 be presented as new Barcelona player [via tv3]
2
ja jestem ciekaw skąd prasa zna nawet godzine ogłoszenia takich decyzji...
0
oby, oby, genialny transfer się szykuje
2
nie było żadnej serwetki, nikt nie kosztował miliardów
0
Jeśli by tak było, to nie bd mogl gra c w LM
0
Brawo, liczymy, że kiedyś w finale z RM się spotkamy i wygra lepszy ;)
0
Nie będzie telebimu
4
Pierwsze podanie, rozpoczynające połowe musi być zagrane do przodu
0
Powrót z pracy i taka wiadomość. Super. !
0
ja płace 79,90
0
ba, zaliczył nawet dwie asysty!
1
skoro nie umiesz wybrać, to nie jesteś kiibcem żadnej z drużyn
0
Niemożliwe staje możliwe. Przy takiej trójce, to ja nie chcę końca sezonu ;D
2
Z kolei rok kalendarzowy
Messi - 35 goli, 18 asyst, 34 mecze
Ronaldo - 29 goli, 10 asyst, 30 meczów
0
W tym sezonie z dubletami: PSG, Barca, Juventus. Ktoś jeszcze?
0
chyba 2010 rok, Bayern - Inter
2
Po kolejną LM!! O 18 wielki mecz, a ja w pracy ;(
0
Teraz to już autostrada do trypletu i coś co w styczniu wydawało się głupotą może stać się rzeczywistością! Visca el Barca!