0

Jestem za pozostaniem z Nike, ale trzeba polepszyć warunki, bo te pieniądze, które dziś dostaje Barca w porównaniu do reszty gigantów są po prostu śmieszne

0

Pedro na rezerwie daje rade, 10 bramek strzelił.

0

To halowcy, którzy niestety mają bardzo trudne życie, przecież ich drużyna cały czas trafia na nasilniejsze zespoły w Europie. Biedni, Perez jak widać cały czas za mało daje w koperte

20

Komentarz usunięty

15

Oby Lewy doszedł do zdrowia jak najszybciej. Klasowy napastnik, możemy być z niego dumni, że jako jeden z nielicznych polskich piłkarzy jest w światowym topie. Świetnie daje sobie rade takze Krychowiak w Sevilli. Oby jak najwięcej Polaków grało na europejskich boiskach, jedynie wtedy Polska regularnie będzie grać w najważniejszych imprezach piłkarskich jakimi są MŚ i ME.

0

Jest plus także inny rozgrywania rewanżu na wyjeździe. Jeśli dochodzi do dogrywki to wówczas bardziej uprzywilejowany zespół to gość ;)

0

Nie wiem czy umiesz liczyć, ale wtedy mielibyśmy 96 pkt

0

Troszkę rozbawiło mnie to zdanie ;D

1

102 gole i już pobity rekord tercetu Messi - Henry - Eto'o.. cóż to był za tercet.. genialny. Teraz mamy równie silny i ważne, by skończyło się w tym sezonie jak w tamtym pamiętnym, czyli potrójną koroną ;D

0

Mówił o tym kiedyś w wywiadzie. Chodzi o to, że w Urugwaju takie coś nosi się gdy czemuś tam się sprzeciwia, chodzi o jakąś akcje, wyleciała mi z głowy. Jego dzieci też to noszą

0

101...........................

1

Siedzi na trybunach/..................

1

Xavi genialny mecz, jak za dawnych lat

0

101 gol, niesamowici, bogowie?

0

No i mamy setke goli MSN

0

97....................

0

Znowu MSN żeby szybko rozstrzygnąć wynik

0

W niedziele w Hiszpanii nie gra się o 16. Albo będzie 19 albo 21

0

Avinguda Aristides Maillol
s/n, 08028, Barcelona

Tutaj powinien być o 20 ;)

0

Pamiętacie ten mecz z 22.12.13? Pedro bodajże hattrick po tym jak przegrywaliśmy 0-2 ;D

0

Gdyby się uprzeć, to cały mecz mógłby odpoczać, ale sam pewnie chce grać 90 min..

0

Uwierz mi, że Leo oddałby tego króla strzelców za mistrzostwo. Liczą się tytuły drużyny, a nie indywidualne statuetki..

36

Z tą kartką się pospieszył, ale zawodnicy powinni nauczyć się, że sędzia decyzji nie zmieni i nic się tym nie wskóra. Bezsensowne osłabienie zespołu z głupoty

0

Ta sytuacja z Ramosem mnie rozwaliła. xD

2

Wyłączcie komenatrze..

0

Też dobry pomysł, strzelić dwie bramki, 3 gdyby się udało i zamknąć mecz. Wprowadzić zmienników i odpoczywać jak tylko się da

0

Bravo - Alves, Pique, Bartra, Adriano - Rafinha, Mascherano, Rakitić - Pedro, Messi, Suarez

0

Wiele dał klubowi, sam mu wiele zawdzięcza, rodzina chce zostać w BCN, dzieci tu chodzą do szkoły, także Dani musi pozostać ;D

0

Adriano gra dobrze i niech dziś zagra. I tak Alba zawieszony

0

Alves niech nie fuka, tylko akceptuje złożoną oferte 2+1. Niech nie mówi, że nie ma pieniędzy na rodzinę..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?