0

Nie tylko ciebie, bo 90% kibiców przed sezonem gdyby go spotkało to by z klubu szybciej wyrzucili niż figo co uciekł do Madrytu

0

Mam podobne odczucia. Aż wierzyć się nie chce, ale Mathieu w tym sezonie naprawdę pokazuje klase

1

Genialna okładka MD. Graficy się postarali

3

Nie mów nic o Vermie, bo póki co nie zagrał ani minuty. Może okazać się crackiem i jeszcze będziemy się śmiać że mamy go za grosze

0

Nie, bo będzie remis

0

Dokładnie. Ciekawe jest też kandydatura Agusti Benedito

0

ATM - RM 0-1
Juve - ASM 2-0
PSG - FCB 1-1
FCP - BAY 0-1

0

To gdybyś tak uważnie śledził ,to zawsze w ostatnich kolejkach punkty urywają drużyny z dołu nawet najlepszym. Barca i Real potkną się jeszcze z 2-3 razy i to jest pewne

2

Po za tym, oczywiście masz racje, że trafił na genialnego Guardiole. Ale sam Guardiola trenerem 1 drużyny się nie mianował. Nosa miał Laporta i wiele mu zawdzięczamy. Pora na ostre zmiany, bo ja nie wyobrażam sobie, żeby w przyszłym sezonie nasz zespół wyglądał na boisku niczym jakieś pszczoły. Parodia

0

No wszystko ok, tylko, że jak wykazał sąd Laporta zostawił klub na plusie, a nie jak wszyscy twierdzą dług. Dług = Gaspart. Po za tym jestem przekonany, że Laporta nigdy by nie dopuścił do tego, żeby na koszulach była reklama, a co dopiero poziome pasy co łamie klubowy statut z 1899 roku..

0

Myślę, że praca w Barcelonie jak najbardziej by mu się przydała. Z tym, że trzeba poczekać na Laporte

0

Wiadomo, że z klasyku. Co by nie mówić byłby to stricte mecz towarzyski, a klasyk nawet w przypadku gdyby jedna drużyna miała stratę 20 pkt do drugiej to i tak byłby ciekawy

0

Glik jest świetny, ale po co nam środkowy obrońca? Barcelona potrzebuje PO i środek pomocy

0

Ja bym nie był tego taki pewny. Żeby był zabójczy duet potrzeba też solidnego środka pomocy. Wystarczy 3 Andresów w obecnej formie i Messi musiałby grać w środku, bo nawet CR by bramek nie strzelal

0

Podczas meczu używanych jest kilkanście piłek, także naprawdę nie problemu nawet gdyby 5 strzeliło hattricka

0

Tak, zwłaszcza że LL to to samo co PD.. brawo

0

Najlepszy w historii obrońca Barcelony, najlepszy kapitan, prawdziwy cule.

2

nie wejdzie.............

1

Emery zwykle zbiera tęgie lanie, nie ważne w jakiej formie ma zespół

3

Isco to do pięt nie sięga samemu Inieście, nie mówiąc wgl o Xavim. Gdy osiągnie poziom Generała to wtedy porozmawiamy, póki co niech doprowadzi Hiszpanie do MŚ jak Xavi

1

Marca taki tytuł dała na swojej okładce przed meczem Realu z Rayo ;)

3

Busi płakał jak słyszał

1

Ryby, znakomicie potrafi pływać

0

Nie spinaj się tak. Niech sobie nastrzela ogórkom, a w meczu LM z Atletico będziemy go szukać czy wgl jest na boisku.

17

co odpierdolił ten bramkarz przy bramce kapitana grzmota to jakaś komedia

10

bóg futbolu i w wieku niemal 28 lat mieć 400 bramek na tym poziomie...

0

Uwielbiam gościa, zapieprza na boisku aż miło i nie narzeka na trawe, godziny rozgrywania meczów tylko daje z siebie wszysttko

0

Ja stawiam na duet Rakitić i Xavi, tak jak to miało miejsce wczoraj

0

dzięki wielkie

0

podrzuci ktoś dobrym linkiem do streamu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?