Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie tylko ciebie, bo 90% kibiców przed sezonem gdyby go spotkało to by z klubu szybciej wyrzucili niż figo co uciekł do Madrytu
0
Mam podobne odczucia. Aż wierzyć się nie chce, ale Mathieu w tym sezonie naprawdę pokazuje klase
1
Genialna okładka MD. Graficy się postarali
3
Nie mów nic o Vermie, bo póki co nie zagrał ani minuty. Może okazać się crackiem i jeszcze będziemy się śmiać że mamy go za grosze
0
Nie, bo będzie remis
0
Dokładnie. Ciekawe jest też kandydatura Agusti Benedito
0
ATM - RM 0-1
Juve - ASM 2-0
PSG - FCB 1-1
FCP - BAY 0-1
0
To gdybyś tak uważnie śledził ,to zawsze w ostatnich kolejkach punkty urywają drużyny z dołu nawet najlepszym. Barca i Real potkną się jeszcze z 2-3 razy i to jest pewne
2
Po za tym, oczywiście masz racje, że trafił na genialnego Guardiole. Ale sam Guardiola trenerem 1 drużyny się nie mianował. Nosa miał Laporta i wiele mu zawdzięczamy. Pora na ostre zmiany, bo ja nie wyobrażam sobie, żeby w przyszłym sezonie nasz zespół wyglądał na boisku niczym jakieś pszczoły. Parodia
0
No wszystko ok, tylko, że jak wykazał sąd Laporta zostawił klub na plusie, a nie jak wszyscy twierdzą dług. Dług = Gaspart. Po za tym jestem przekonany, że Laporta nigdy by nie dopuścił do tego, żeby na koszulach była reklama, a co dopiero poziome pasy co łamie klubowy statut z 1899 roku..
0
Myślę, że praca w Barcelonie jak najbardziej by mu się przydała. Z tym, że trzeba poczekać na Laporte
0
Wiadomo, że z klasyku. Co by nie mówić byłby to stricte mecz towarzyski, a klasyk nawet w przypadku gdyby jedna drużyna miała stratę 20 pkt do drugiej to i tak byłby ciekawy
0
Glik jest świetny, ale po co nam środkowy obrońca? Barcelona potrzebuje PO i środek pomocy
0
Ja bym nie był tego taki pewny. Żeby był zabójczy duet potrzeba też solidnego środka pomocy. Wystarczy 3 Andresów w obecnej formie i Messi musiałby grać w środku, bo nawet CR by bramek nie strzelal
0
Podczas meczu używanych jest kilkanście piłek, także naprawdę nie problemu nawet gdyby 5 strzeliło hattricka
0
Tak, zwłaszcza że LL to to samo co PD.. brawo
0
Najlepszy w historii obrońca Barcelony, najlepszy kapitan, prawdziwy cule.
2
nie wejdzie.............
1
Emery zwykle zbiera tęgie lanie, nie ważne w jakiej formie ma zespół
3
Isco to do pięt nie sięga samemu Inieście, nie mówiąc wgl o Xavim. Gdy osiągnie poziom Generała to wtedy porozmawiamy, póki co niech doprowadzi Hiszpanie do MŚ jak Xavi
1
Marca taki tytuł dała na swojej okładce przed meczem Realu z Rayo ;)
3
Busi płakał jak słyszał
1
Ryby, znakomicie potrafi pływać
0
Nie spinaj się tak. Niech sobie nastrzela ogórkom, a w meczu LM z Atletico będziemy go szukać czy wgl jest na boisku.
17
co odpierdolił ten bramkarz przy bramce kapitana grzmota to jakaś komedia
10
bóg futbolu i w wieku niemal 28 lat mieć 400 bramek na tym poziomie...
0
Uwielbiam gościa, zapieprza na boisku aż miło i nie narzeka na trawe, godziny rozgrywania meczów tylko daje z siebie wszysttko
0
Ja stawiam na duet Rakitić i Xavi, tak jak to miało miejsce wczoraj
0
dzięki wielkie
0
podrzuci ktoś dobrym linkiem do streamu?