0

W meczach towarzyskich to nawet Wawrzyniak mógłby zagrać mimo że nie jest związany kontraktem

1

Lepsze skaczącego przez ogrodzenie ;D

0

Teoria. W praktyce nie będzie ani Turana ani Pogby

0

Komentarz usunięty

0

Inna sprawa jest taka, że Bartomeu ładnie musi pod stolikiem dawać komisji skoro oni rozważali zatwierdzenie transferu Turana. To nie leży zupełnie w ich kompetencji i uświadomoli to sobie w ostatnim momencie

8

Cyrk na kółkach. Takiego burdelu to dawno nie było. Najpierw Pimienta dostaje od Roury informacje, że bedzie trenerem B, a tu zonk i nie, bo Bartek chce Lopeza..

0

Denis nie wróci, a już na pewno nie teraz

0

Bardzo dobry przepis.

0

Sprzedaż Deulofeu zatwierdziła komisja, Bartomeu teoretycznie nie ma w tej chwili nic do gadania, podobnie jak każdy z pozostałych kandydatów

1

Wystraszyli się, bo byłoby to działanie nielegalne. Bardzo dobrze, Bartomeu nie ogłosi żadnego transferu ustami komisji i Laporta wygra wybory. O to chodziło

1

Właśnie też mi się tak wydawało. Umówili się, że pójdą na kompromis i, że '8' w Barcy bd miał Iniesta, a Xavi w reprezentacji

0

Dokładnie. Przecież to ewidentnie widac, że komisja jest sterowana przez Bartomeu. Komedia

0

bardziej wszechstronny? Nie. Umiejętności - odstaje, technika gorsza. Wiek dużo starszy.. tak rzeczywiscie lepszy niż Pogba, który za kilka lat będzie miał ZP

1

Jak transfer przyklepał Bartomeu, a komisja tylko to potwierdzi no to czyste jaja będą.. wgl to jest chore, żeby osoby które piastują swe stanowisko przez 5 tygodni tak rządziły klubem. Takie decyzje powinien podejmować nowy prezydent

0

Jasne. A jutro bd Turan, fichado i wielkie zaskoczenie, bo przecież agencik nic nie wie. Frajerzy

3

Zdecydowanie nie. Żadnych kasyn na naszych koszulkach

2

Transfer przed wyborami jest niemalże pewny. Bartomeu zadbał by chronić swoją posadkę i tylko komisja czeka aż karze im dać oficjalny komunikat #LaportaWróć

0

Tak samo transfer Douglasa z dupy jak i śmieszne opcje pierwokupu Gersona czy Kennedy'ego

0

Nie porównuj klasy Suareza do średniaka Turana. Suarez najlepsza '9' świata, więc nawet wiek nie jest barierą

3

28 lat i płacić 40M to przesada i to gruba. W dodatku wielokrotnie przeginał na boisku, a takich piłkarzy nie potrzebujemy.

0

W zasadzie to nie można, bo niby jak go FCB zarejestruje w FCB B skoro nie może... chyba, że naszej drużyny młodzieżowej w Segunda Division B już zakaz nie obowiązuje

0

Atletico Madrid player Arda Turan (28) told people close to him he's confident a deal with Barcelona will be closed on Friday. [md]

Turan asked Atletico for transfer fee to be maximum 35-36M. Player willing to play at Barcelona B or on loan at Galatasaray until Jan. [md]

0

Nie, dziękujemy. Nie potrzebujemy kolejnego wałka

0

Komentarz usunięty

1

Nie czepiaj się. Doskonale wiemy o co chodzi.

2

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że Barca ma zakaz transferowy, a prasa w Katalonii ma to głęboko w czterech literach i codziennie daje na okładke Pogbę. Do tego dzis poszło info, że Arda Turan za kilka dni bd blaugrana.. no czyste jaja

2

1.30

0

Barcelona are in advanced talks for Atletico midfielder Arda Turan (28). Club is confident they can close the deal in coming days. [catr]

0

Właściciel stadionu potwierdził, że można dołożyć ok 2,5 tys krzesełek i wówczas magiczne 60 tys by było na finał LM

0

Jest, jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?