Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Pierwszą rzeczą jaką powinien zrobić to podpisać nową umową sponsorską z inną firmą niż Qatar
1
piją po porażce
2
może lepiej Mes que un Qatar
6
widzę, że to nie rozumiesz o co chodzi. Chodzi o to, że przez 6 lat będzie kolejnych 25 afer, grube miliony pójdą na Espai
0
6 lat
3
Qatar Camp Nou
9
Bardzo niska frekwencja. Ale trzeba uszanować zdanie socis, skoro chcą prezydenta zza krat, to ich wybór
1
Zamiast wywalać 80M na kolejną gwiazdkę, to niech lepiej zainwestują w przyszłość.
2
Nie dla Qatar Airways, trzeba znaleźć nowego sponsora
2
Przy takich atrakcjach tak niska frekwencja... jestem ciekawe jaki % byłby gdyby mieli głosować na prezydenta w Polsce.. ciekawe czy 5% by przyszło
10
po tym jak go wyrzucił z Rosellem to ja też bym im ręki nie podał
12
Niesamowita atmosfera w Barcelonie. Fani krzyczą Laporta President ;) Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Za kilka godzin powinien świętować
2
a szkoda, bo to ich wielkie prawo. To powinien być obowiązek iść i oddać głos, przecież to święto klubu
14
Messi przyleciał do Barcelony, by zagłosować
1
to było do przewidzenia, frekwencja w okolicach 40% co mocno sprzyja Bartkowi
1
TIME 18:00 TURNOUT 33.66% VOTES 36,907
0
mało wiesz, tak naprawdę klub zarobił tylko 12M
7
Od samego rana mam nadzieje, że socios pomyślą nad klubem i głosują na Laporte
0
wydjae się, że nawet 50% nie będzie frekwencja...
0
Fan Club Barca Polska
27
2
Skoro MU może, to Barca tym bardziej
1
Popieram. Zmieniony ;)
1
Jeśli chodzi o Monchiego to raczej nie do wyjęcia.
2
Benedito znalazł sposora - producent napoju energetycznego Flight oferuje Barçy 70-80M€ rocznie. (Kręcidło)
0
Komentarz usunięty
8
człowieku, tu nie chodzi o La Masie, a o finanse klubu, które Bartek doprowadzi do upadku... nie zgodził się na projekt Fostera za 300 mln, a chce Espai za 600. Ludzie zejdźcie na ziemie
0
Dodam tylko, że Benedito ma to ujawnić o godz. 17
0
tak
11
Polscy socios zagłosują na Laporte: http://www.przegladsportowy.pl/polscy-socios-zaglosuja-na-laporte,artykul,586277,1,13056.html