23

Pierwszą rzeczą jaką powinien zrobić to podpisać nową umową sponsorską z inną firmą niż Qatar

1

piją po porażce

2

może lepiej Mes que un Qatar

6

widzę, że to nie rozumiesz o co chodzi. Chodzi o to, że przez 6 lat będzie kolejnych 25 afer, grube miliony pójdą na Espai

0

6 lat

3

Qatar Camp Nou

9

Bardzo niska frekwencja. Ale trzeba uszanować zdanie socis, skoro chcą prezydenta zza krat, to ich wybór

1

Zamiast wywalać 80M na kolejną gwiazdkę, to niech lepiej zainwestują w przyszłość.

2

Nie dla Qatar Airways, trzeba znaleźć nowego sponsora

2

Przy takich atrakcjach tak niska frekwencja... jestem ciekawe jaki % byłby gdyby mieli głosować na prezydenta w Polsce.. ciekawe czy 5% by przyszło

10

po tym jak go wyrzucił z Rosellem to ja też bym im ręki nie podał

12

Niesamowita atmosfera w Barcelonie. Fani krzyczą Laporta President ;) Wszystko zmierza w dobrym kierunku. Za kilka godzin powinien świętować

2

a szkoda, bo to ich wielkie prawo. To powinien być obowiązek iść i oddać głos, przecież to święto klubu

14

Messi przyleciał do Barcelony, by zagłosować

1

to było do przewidzenia, frekwencja w okolicach 40% co mocno sprzyja Bartkowi

1

TIME 18:00 TURNOUT 33.66% VOTES 36,907

0

mało wiesz, tak naprawdę klub zarobił tylko 12M

7

Od samego rana mam nadzieje, że socios pomyślą nad klubem i głosują na Laporte

0

wydjae się, że nawet 50% nie będzie frekwencja...

0

Fan Club Barca Polska

27

2

Skoro MU może, to Barca tym bardziej

1

Popieram. Zmieniony ;)

1

Jeśli chodzi o Monchiego to raczej nie do wyjęcia.

2

Benedito znalazł sposora - producent napoju energetycznego Flight oferuje Barçy 70-80M€ rocznie. (Kręcidło)

0

Komentarz usunięty

8

człowieku, tu nie chodzi o La Masie, a o finanse klubu, które Bartek doprowadzi do upadku... nie zgodził się na projekt Fostera za 300 mln, a chce Espai za 600. Ludzie zejdźcie na ziemie

0

Dodam tylko, że Benedito ma to ujawnić o godz. 17

0

tak

11

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?