Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podobno dziś Eleven wyda komunikat że będzie miał LL
0
Komentarz usunięty
0
kiepsko się zaczęło, ale to dopiero start LL gdzie każdy chciał dobrze wejść w sezon i nieco bardziej asekuracyjna gra
0
kolego w Polsce nie ma 50 mln Polaków, ok 38
0
Oby Neymar już wrócił na Malagę. Pora przywrócić MSN ;)
0
dissblaster
0
obstawiam X
2
czy to wina LFP że Barca musiała grać z Sevillą i 2x z Bilbao? Nie.
3
skończ tą żenade
1
co ma wspólnego kalendarz la liga z tym że Barca musiała grać SPH z Bilbao i SPE z Sevillą
5
może karny dla Realu ;D
1
Niestety meczu nie obejrzę, bo będę w pracy, ale sercem zawsze za Barcą. Niech w końcu zleją Bilbao
0
Późno wylot, jak na spotkanie o 18.30
0
Dobrze tam się ostatnio spisywał, np mecz z Sevillą
0
Swietny artykul. Brawo
0
Prawdziwi wieśniacy.........
0
Sevilla zdecydowanie
3
Trochę przesadził, ale nie pogardzę jeśli tak będzie
0
Sam Suarez 80M, Neymar 82...
0
tak za darmo, tylko trzeba mieć konto na STS, skan dowodu i te sprawy
1
Dokładnie. Został pierwszym, ale nie jedynym piłkarzem. Jeśli Messi strzeli podczas KMŚ zostanie po raz drugi
2
niby tak, ale w Anglii jakoś grają i żyją
0
przed Bożym Narodzeniem
39
dochodzi jeszcze jeden mecz bez Vidala i Ardy
0
Tel Aviv już 1-0. Ładnie się Izraelczycy rozkręcają
4
Oficjalnie: Zmiany w kalendarzu ligowym. Mecze, które były zaplanowane na 3 stycznia odbędą się 30 grudnia. Barca nie bd grać z powodu KMŚ. Spoktanie rozegra w lutym
1
A Barca najlepszy atak świata + najlepszy piłkarz
0
nie było spalonego, linię wyznaczała piłka
0
jak nie może wrócić, jak może. Facet wrócił z wypożczynia, więc gdyby Barca chciała to mógłby grać
0
Eleven kupiło prawa. Transmisje póki co tylko w necie