Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Biorąc pod uwagę, że wykonywać będzie karnego Neymar, to szanse na bramkę jeszcze bardziej spadają bo jego skueczność w BCN to aż 40%,. Pozazdrościć skuteczności
3
Hali to wciąż nasz piłkarz
4
człowieku albo piszesz po hiszpańsku albo polsku, jakby nie można napisać niepodległości
0
Uwielbiam goecia. Crack
13
Mestre (sports vice president): "Registering Arda? We're waiting for Fifa to give a clear answer. If negative, we go to CAS." [tv3]
0
Nie pisz głupot. 8 tydzień wypada idealnie na GD i Lucho nie da mu zagrać pełnego meczu, bo to grozi poważną kontuzją. Jak zagra max 30 min to bd dobrze.
7
Ależ szeroka kadra. Palce lizać. Real i Bayern nam zazdrości
0
skończ, CR miał tak samo urazy,
0
8 tygodni
0
Oficjalnie: Przerwa Messiego 7-8 tygodni
0
jaki wtorek, nie zagra 2 miesiące i oby wyleczył się na kklasyk
0
2 miesiące bez Messiego to jak wieczność. Pora chyba odpuścić LL i rzucić wszystkie siły na LM
0
Kontuzja madakra
1
Ma ktoś już wydanie ole magazyn? Jak wrażenia ;)
1
ja też niestety II zmiana i do 22 w pracy...
1
Stats
Barcelona strzeliła dotychczas w lidze 5688 goli, straciła 3052
0
Bardzo trudny wyjazd przed nami. Za cięższe uważam tylko Madryt, Bilbao i San Sebastian. Oby kolejne 3 pkt
0
dobra, ale polecam Barca. Życie. Pasja
0
nc+
5
126 i 127
0
są, ale obraz na 1/4 ekranu
0
nie
0
nie będzie żadnych innych komentatorów, Eleven to inny kanał i to oni decydują kto komentuje. Zapomnij o Labodze, Orłowskim i Wolskim
0
To i tak 5-10 za dużo. Teraz mamy płacić dodatkowo za coś, co normalnie był w pakiecie..
0
Today exactly 15 years ago, Lionel Messi arrived with his father in Spain, hoping to get a trial at Barcelona.
0
Chelsea akurat 0, ale myśle że i to ulegnie zmianie ;)
6
NIE. Piłkarze mają być chronieni, osoba która wykonuje wślizg musi liczyć się z tym, że jak nie trafi w piłkę to może zniszczyć drugiemu karierę. Przepisy powinny być jasne. Wykluczenie na tak długi okres, jaki trwa powrót do zdrowia. To by nauczyło idiotów gry
0
nie UEFA tylko FIFA
0
niestety, nic z tych rzeczy nie możemy zrobić
0
jaki Alexis wróci? Może Sanchez? Aleix, kolego, Aleix