1

Biorąc pod uwagę, że wykonywać będzie karnego Neymar, to szanse na bramkę jeszcze bardziej spadają bo jego skueczność w BCN to aż 40%,. Pozazdrościć skuteczności

3

Hali to wciąż nasz piłkarz

4

człowieku albo piszesz po hiszpańsku albo polsku, jakby nie można napisać niepodległości

0

Uwielbiam goecia. Crack

13

Mestre (sports vice president): "Registering Arda? We're waiting for Fifa to give a clear answer. If negative, we go to CAS." [tv3]

0

Nie pisz głupot. 8 tydzień wypada idealnie na GD i Lucho nie da mu zagrać pełnego meczu, bo to grozi poważną kontuzją. Jak zagra max 30 min to bd dobrze.

7

Ależ szeroka kadra. Palce lizać. Real i Bayern nam zazdrości

0

skończ, CR miał tak samo urazy,

0

8 tygodni

0

Oficjalnie: Przerwa Messiego 7-8 tygodni

0

jaki wtorek, nie zagra 2 miesiące i oby wyleczył się na kklasyk

0

2 miesiące bez Messiego to jak wieczność. Pora chyba odpuścić LL i rzucić wszystkie siły na LM

0

Kontuzja madakra

1

Ma ktoś już wydanie ole magazyn? Jak wrażenia ;)

1

ja też niestety II zmiana i do 22 w pracy...

1

Stats

Barcelona strzeliła dotychczas w lidze 5688 goli, straciła 3052

0

Bardzo trudny wyjazd przed nami. Za cięższe uważam tylko Madryt, Bilbao i San Sebastian. Oby kolejne 3 pkt

0

dobra, ale polecam Barca. Życie. Pasja

0

nc+

5

126 i 127

0

są, ale obraz na 1/4 ekranu

0

nie

0

nie będzie żadnych innych komentatorów, Eleven to inny kanał i to oni decydują kto komentuje. Zapomnij o Labodze, Orłowskim i Wolskim

0

To i tak 5-10 za dużo. Teraz mamy płacić dodatkowo za coś, co normalnie był w pakiecie..

0

Today exactly 15 years ago, Lionel Messi arrived with his father in Spain, hoping to get a trial at Barcelona.

0

Chelsea akurat 0, ale myśle że i to ulegnie zmianie ;)

6

NIE. Piłkarze mają być chronieni, osoba która wykonuje wślizg musi liczyć się z tym, że jak nie trafi w piłkę to może zniszczyć drugiemu karierę. Przepisy powinny być jasne. Wykluczenie na tak długi okres, jaki trwa powrót do zdrowia. To by nauczyło idiotów gry

0

nie UEFA tylko FIFA

0

niestety, nic z tych rzeczy nie możemy zrobić

0

jaki Alexis wróci? Może Sanchez? Aleix, kolego, Aleix

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?