0

na pewno... ta kasa pójdzie na pokrycie premii za triumf dla piłkarzy

1

trzeba zamówić online lub zadzwonić

12

Pooglądałem nasz terminarz i przedstawia się on w prawdziwy maraton do samych świąt Bożego Narodzenia. Gramy co 3-4 dni nieprzerwanie do 20 grudnia.

21.11 liga
24.11 LM
28.11 liga
2.12 PK
5.12 liga
9.12 LM
12.12 liga
17.12 KMŚ
20.12 KMŚ

Jak widać najdłuższa 5-dniowa przerwa jedynie na wyjazd do Japonii na KMŚ. Będzie się działo

0

tylko, że za 6 miesiący to mamy cieszyć się z tytułów a nie transfery, który jest za późno

1

Lavezzi, Nolito u nas grał i jak to wyglądało każdy pamięta..

2

Oj boli jeszcze porażka ....

7

Mało tego przyjechał swoim nowym Audi

1

Pytanie do tych co byli już w Barcelonie.

Otóż w styczniu lece z KTW do BCN i zastanwiam się ile potrzeba wziąć ze sobą euro na 5 dni pobytu ;) dzięki za odp

3

Mascherano?

8

No nie wiem czy Aguero jest obecnie poziom wyżej od Lewego..

0

Mamy najlepszy atak świata na wiele lat. Teraz tylko wzmocnić pomoc i obronę i ta drużyna może wygrywać kolejne tytuły

7

Wszystko ok, nie zgadza się tylko jedno zdanie. Najlepszym klubem na świecie była i jest z tego co mi wiadomo to FC Barcelona ;)

0

Zaś 16. Najlepsza 20................

0

Eh szkoda Alena...

0

whats a goal!!!!!!!!!!!

0

ta zabawa sie źle skonczy

5

Neymar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

20 stopni a mamy 8 listopada...

0

nie bo mecz Barcy oglądałbym w południe

5

Oby to już był ostatni mecz bez Leo w składzie..

0

normalnie, wklejasz link do sopa w przeglądarke i włącza ci się automatycznie sopcast, czekasz aż załaduje i oglądasz

0

wtedy bofajże na koniec byłoby 2-2, kiedy straciliśmy gola w 1 minucie i ostatniej akcji meczu?

0

Pora zatopić Żółtą Łódź Podwodną i czekać na klasyk. Tam już walka o wszystko.

1

30.

1

CAT federation has yesterday announced that Catalonia v Basque Country friendly will be played at Camp Nou on Sunday 27 December at 18:30

0

Nie ma co nawet marzyć o wcześniejszej rejestracji. Zresztą to było wiadome, jak to że jutro sobota

1

Roberto przesunąć na PO i niech Dani spokojnie odpocznie, bo na GD potrzebujemy go w pełni sił. Będzie to wielka szansa dla Roberto w pomocy, gdzie kto wie, ale będzie liderem..

4

Nie wsadzą, ale zawiasy całkiem możliwe.

2

Tymczasem Benzemie zatrzymano paszport i nie może opuścić Francji.

1

Portugalia 4. to jakaś kpina.. i Anglia 9. Nie ma to jak dobry ranking.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?