Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na pewno... ta kasa pójdzie na pokrycie premii za triumf dla piłkarzy
1
trzeba zamówić online lub zadzwonić
12
Pooglądałem nasz terminarz i przedstawia się on w prawdziwy maraton do samych świąt Bożego Narodzenia. Gramy co 3-4 dni nieprzerwanie do 20 grudnia.
21.11 liga
24.11 LM
28.11 liga
2.12 PK
5.12 liga
9.12 LM
12.12 liga
17.12 KMŚ
20.12 KMŚ
Jak widać najdłuższa 5-dniowa przerwa jedynie na wyjazd do Japonii na KMŚ. Będzie się działo
0
tylko, że za 6 miesiący to mamy cieszyć się z tytułów a nie transfery, który jest za późno
1
Lavezzi, Nolito u nas grał i jak to wyglądało każdy pamięta..
2
Oj boli jeszcze porażka ....
7
Mało tego przyjechał swoim nowym Audi
1
Pytanie do tych co byli już w Barcelonie.
Otóż w styczniu lece z KTW do BCN i zastanwiam się ile potrzeba wziąć ze sobą euro na 5 dni pobytu ;) dzięki za odp
3
Mascherano?
8
No nie wiem czy Aguero jest obecnie poziom wyżej od Lewego..
0
Mamy najlepszy atak świata na wiele lat. Teraz tylko wzmocnić pomoc i obronę i ta drużyna może wygrywać kolejne tytuły
7
Wszystko ok, nie zgadza się tylko jedno zdanie. Najlepszym klubem na świecie była i jest z tego co mi wiadomo to FC Barcelona ;)
0
Zaś 16. Najlepsza 20................
0
Eh szkoda Alena...
0
whats a goal!!!!!!!!!!!
0
ta zabawa sie źle skonczy
5
Neymar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
20 stopni a mamy 8 listopada...
0
nie bo mecz Barcy oglądałbym w południe
5
Oby to już był ostatni mecz bez Leo w składzie..
0
normalnie, wklejasz link do sopa w przeglądarke i włącza ci się automatycznie sopcast, czekasz aż załaduje i oglądasz
0
wtedy bofajże na koniec byłoby 2-2, kiedy straciliśmy gola w 1 minucie i ostatniej akcji meczu?
0
Pora zatopić Żółtą Łódź Podwodną i czekać na klasyk. Tam już walka o wszystko.
1
30.
1
CAT federation has yesterday announced that Catalonia v Basque Country friendly will be played at Camp Nou on Sunday 27 December at 18:30
0
Nie ma co nawet marzyć o wcześniejszej rejestracji. Zresztą to było wiadome, jak to że jutro sobota
1
Roberto przesunąć na PO i niech Dani spokojnie odpocznie, bo na GD potrzebujemy go w pełni sił. Będzie to wielka szansa dla Roberto w pomocy, gdzie kto wie, ale będzie liderem..
4
Nie wsadzą, ale zawiasy całkiem możliwe.
2
Tymczasem Benzemie zatrzymano paszport i nie może opuścić Francji.
1
Portugalia 4. to jakaś kpina.. i Anglia 9. Nie ma to jak dobry ranking.