Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
następny mecz w środę, godz. 21
14
kolejne losowanie w piątek o 12.00
1
jadą nadstawić dupki, żeby dostać ładne lanie od swojego pierwszego klubu
0
Szczerze nie pamiętam tego, bo byłem za mały, ale faktycznie słyszałem o tym kiedyś, że faktycznie miała miejsce taka sytuacja. RFEF nie od dziś szkodzi Barcelonie i kładzie kłody.
Inna sprawa, że FCB mogła zabronić wyjazdu kadrowiczom
0
Właśnie, ktoś pamięta co się wtedy działo?
0
Camp Nou będzie przecież odremontowane i zaczyna się od 2017 roku
0
Iniesta jest powołany, Bravo z kolei nie
22
Mecz jest o 21.30.
56
Jasne, do tego podatek 50% i koszty transferu 500 mln. Bajeczki, nie wiem po co o tym w ogóle pisać
0
Nie może być kwota obowiązkowa większa niż 4 mln. Przekroczenie tego progu skutkuje nowymi wyborami, do czego nie cchce dopuścić Bartomeu
16
Porównanie Suareza do Nolito, to jak porównać Wawrzyniaka do Lewandowskiego
25
Ja coś czuje, że nic z tego nie będzie. W zasadzie to 18 mln za grajka w tym wieku to już lekki żart
3
Ah ten Gerrard. Ikona futbolu, geniusz na swojej pozycji. Wielki mam sentyment do niego, jak i Lamparda
0
Jak już to Oliver, a jeśli chodzi o transfer to genialny zakup. Przyszłość, niesamowicie zdolny, kiedyś o nim marzyłem u nas
2
nie
8
Za wysoka ocena Adriano. Zagrał bardzo słabo
0
1. Sprzedaż już dawno się zakończyła.
2. Nie kupisz biletu na mecz z Realem.
3. Nie ma.
0
czytałeś kiedykolwiek komentarze na stronie kanonierów nt. Barcy? Nie cierpią Barcelony, my ich zreszta też
0
Bo nie cierpimy tych kanonierkow ktorzy hanbia Barcą
2
297 i granica 300 pęknie już lada moment ;)
0
LM, liga hiszpańska
19
Dziś swoje 29. urodziny obchodzi najlepszy napastnik świata, Luis Suarez. Felicitats, Luis!
1
Połowa użytkowników sprzedawała Leo
0
jedź do Barcelony to zobaczysz, że tam w zimę o 16 jest jaśniutko niczym u nas o 14. Słońce przeszkadza bardzo. Za nim się wypowiesz na jakiś temat to najpierw poczytaj trochę o klimacie
5
jak w 37 innych
0
Ojczulek cwaniak najpierw prasie mówi, że było spotkanie a potem zaprzecza. Pazerny Brazylijczyk stara się ugrać dla syna ładne pieniądze
5
jedna jedyna porażka z Wisłą, kiedy wygraliśmy tryplet ;D
6
ciekawe kto tutaj ma kartę socio.. aż czekam na tą listę
2
Ter Stegen - Roberto, Pique, Vermaelen, Alves - Rakitić, Busquets, Iniesta - Arda, Neymar, Vidal
0
nowym nowicjuszom trochę się gryzie.. skoro nowicjusz to wiadomo że nowy