Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podatki chyba jednak robię swoje
0
przed meczem postawiłbym na RSSS każde pieniądze że to wygrają
0
Munir, nie gadaj głupot
0
tylko że wtedy chyba graliśmy z ATM na CN
0
Dramat i kupa mułu. Jeszcze trochę i przegramy i LM i ligę
0
Chyba 1892 ;D
0
Jasne za drewno Arde 50 yhy. I w dodatku słaby Koke. Przestań, bo to aż oczy bolą
0
Dokładnie tak.
0
Nie, ta ekstraklasa to jest jednak komedia żeby decydował czynnik fair play. Komedia.
1
Śmierdzi ten mecz stratą punktów jak każdy na Anoeta. Real i Atleti już wygrali to porażka wiadomo co oznacza. Te straty punktów już powoli naprawdę przestają być śmieszne
0
3-1 dla RSSS
0
Kolego, piłkarz ma podpisany kontrakt z klubem i to on pozwala na grę zawodnikowi na danych turniejach. Pamiętam jeszcze konflikt Argentyny i Barcy i sytuacje z Messim
20
Uwielbiam Pique, prawdziwy barcelonista pełną gębą. Znakomity stoper.
0
Komentarz usunięty
0
Szkoda, że ta opcja z Pepsi to była fikcja.
3
Xavi wracaj z Puyim do swojego domu. Czekamy na was!
5
Zluzujcie, bo szansa na to, że Real odpadnie jest wciąż mniejsza niż to, że odpadnie Barca
0
jutro bd oficjalna informacja
0
dlatego, że pomogło to jego drużynie w osiągnięciu lepszych wynikow
0
Porażka boli, ale idziemy dalej. Taki jest sport i dlatego go kochamy, bo dostarcza niesamowitych emocji. Pora spiąć pośladki i we wtorek pokazać dlaczego w tym klubie są najlepsi pilkarze świata. Po zwycięstwo Barco! Po mistrzostwo!
0
To co zrobił Suarez to powinien obejrzeć i się zastanowić czy godną siebie koszulkę nosi
0
Sędzia parodia
0
Skromne 1-0 biore w ciemno ;)
0
Jak Pique jutro strzeli gola to robię wywiad na periscope z Arbeloą
0
Fajna opcja Borja Baston
0
Teraz nie są lepsze, gdzie patrzysz na skład a w nim Douglas i Adriano.
1
Ciekawe ile w sumie jest wszystkich małych cules, oczywiście mówie o samych dzieciach piłkarzy FCB, Piqque dwójka, Messi też, Bravo 4, Neymar ma syna, Bartra córke itd.
0
Ciekawe kto udostępnił kontrakt.. ktoś z biura powinien za to beknąć
0
Z tego co wiem to zakaz został zawieszony
6
Najlepszą opcją byłoby nazwanie stadionu im. Johana Cruyffa. Tylko to odda jego wielkość