0

podatki chyba jednak robię swoje

0

przed meczem postawiłbym na RSSS każde pieniądze że to wygrają

0

Munir, nie gadaj głupot

0

tylko że wtedy chyba graliśmy z ATM na CN

0

Dramat i kupa mułu. Jeszcze trochę i przegramy i LM i ligę

0

Chyba 1892 ;D

0

Jasne za drewno Arde 50 yhy. I w dodatku słaby Koke. Przestań, bo to aż oczy bolą

0

Dokładnie tak.

0

Nie, ta ekstraklasa to jest jednak komedia żeby decydował czynnik fair play. Komedia.

1

Śmierdzi ten mecz stratą punktów jak każdy na Anoeta. Real i Atleti już wygrali to porażka wiadomo co oznacza. Te straty punktów już powoli naprawdę przestają być śmieszne

0

3-1 dla RSSS

0

Kolego, piłkarz ma podpisany kontrakt z klubem i to on pozwala na grę zawodnikowi na danych turniejach. Pamiętam jeszcze konflikt Argentyny i Barcy i sytuacje z Messim

20

Uwielbiam Pique, prawdziwy barcelonista pełną gębą. Znakomity stoper.

0

Komentarz usunięty

0

Szkoda, że ta opcja z Pepsi to była fikcja.

3

Xavi wracaj z Puyim do swojego domu. Czekamy na was!

5

Zluzujcie, bo szansa na to, że Real odpadnie jest wciąż mniejsza niż to, że odpadnie Barca

0

jutro bd oficjalna informacja

0

dlatego, że pomogło to jego drużynie w osiągnięciu lepszych wynikow

0

Porażka boli, ale idziemy dalej. Taki jest sport i dlatego go kochamy, bo dostarcza niesamowitych emocji. Pora spiąć pośladki i we wtorek pokazać dlaczego w tym klubie są najlepsi pilkarze świata. Po zwycięstwo Barco! Po mistrzostwo!

0

To co zrobił Suarez to powinien obejrzeć i się zastanowić czy godną siebie koszulkę nosi

0

Sędzia parodia

0

Skromne 1-0 biore w ciemno ;)

0

Jak Pique jutro strzeli gola to robię wywiad na periscope z Arbeloą

0

Fajna opcja Borja Baston

0

Teraz nie są lepsze, gdzie patrzysz na skład a w nim Douglas i Adriano.

1

Ciekawe ile w sumie jest wszystkich małych cules, oczywiście mówie o samych dzieciach piłkarzy FCB, Piqque dwójka, Messi też, Bravo 4, Neymar ma syna, Bartra córke itd.

0

Ciekawe kto udostępnił kontrakt.. ktoś z biura powinien za to beknąć

0

Z tego co wiem to zakaz został zawieszony

6

Najlepszą opcją byłoby nazwanie stadionu im. Johana Cruyffa. Tylko to odda jego wielkość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?